Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Artykuły
Produkty podobne
KWC LogobyWIZAŻ logo
Emulsje, esencje i boostery

Natural Secrets Esencja aloesowa 

4,6 na 514 opinie
flame2 hity!
71% kupi ponownie

Porównaj ceny

Hebe
Natural Secrets Aloe Essence
39,00  zł

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
4,6 na 5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Kupi ponownie: 71% osób
  • Amigami
    Amigami
    4 / 5
    30 czerwca 2023 o 12:20
    Łagodzi stany zapalne
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Serum jest bezzapachowe,posiada lekką, nieklejącą się żelową konsystencję. Szybko się wchłania. Stosuję solo lub jako dodatek do kremów czy serów nawilżających. Na stany zapalne (niespodzianki skórne) faktycznie działa (2-3 dni i nie ma śladu po efektach od nadmiernej ilości czekolady:)). Co do nawilżenia to dla skór suchych będzie za słaby, ja często dodaję po parę kropel do innych kosmetyków do twarzy (dlatego odejmuje gwiazdkę) i tak zmiksowany krem czy serum przynosi jeszcze lepsze efekty. Na pewno sprawdzi się przy skórach mieszanych i normalnych. Produkt jest bardzo wydajny, wystarcza na długo i faktycznie działa.
    Zalety:
    • Działanie, wydajność, konsystencja.
    Wady:
    • Produkt mało dostępny stacjonarnie. Słabe nawilżenie dla skór suchych.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W drogerii internetowej
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • Kpttt
    Kpttt
    4 / 5
    22 czerwca 2023 o 11:22
    Przyjemna
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Mam skore mieszana i na mnie ta esencja nie zrobila wiekszego wrazenia. Nie widzialam zadnych efektow. Ale moja mama ze skora naczynkowa bardzo sobie chwali. Kupilam jej wlasnie 3 butelke. Daje przyjemne uczucie lagodzenia.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Inna drogeria
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 5 stycznia 2023 o 10:44
    Bardzo dobre serum
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Używam tego serum od paru miesięcy i muszę przyznać że sprawdza się całkiem nieźle. Moja skóra jest wyraźnie nawilżona a samo jej nawilżenie utrzymuje się przez cały dzień - w końcu nie towarzyszy mi uczucie naciągnięcia i suchości. Esencja zamknięta jest w bardzo wygodnym opakowaniu z pompką, przez co łatwo można dozować produkt - dla mnie są to 2 maks. 3 pompki, które wystarczają na nałożenie produktu na skórę twarzy i szyi. Konsystencja jest bardziej płynna, rzadka, stąd też taka niewielka ilość wystarcza na pokrycie całkiem dużego obszaru skóry - to też przekłada się na znakomitą wydajność produktu (od 2,5 miesiąca nadal używam opakowanie o pojemności 20 ml). Po nałożeniu potrzebuje dosłownie paru sekund żeby się wchłonąć, nie pozostawia klejącego się filmu na twarzy. Bardzo lubię też to, że serum nie posiada zapachu. Ogółem oceniam produkt bardzo dobrze i zapewne wrócę po kolejne opakowanie.
    Zalety:
    • rzadka, płynna konsystencja,
    • dobrze rozprowadza się i wchłania w skórę,
    • utrzymuje nawilżenie,
    • bardzo bardzo wydajny,
    • wygodne opakowanie z pompką,
    • brak zapachu,
    Wady:
    • brak
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W drogerii internetowej
    7 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 22 maja 2022 o 18:56
    Absolutny must have!
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Esencję zakupiłam po pozytywnych recenzjach widzianych na Instagramie. Do tej pory moja cera była wrażliwa na aloes więc podchodziłam do tego produktu z rezerwą i ostrożnością - zupełnie niepotrzebnie! Jest to mój absolutny hit i nie wyobrażam sobie już bez niego życia. Produkt zapakowany jest w elegancką butelkę z ciemnego szkła, dozownik jest bardzo przyjemny, daje taką ilość produktu, jaka jest nam potrzebna. Do tego jest zamontowane specjalne zabezpieczenie, które super się sprawdza jeśli chcemy zabezpieczyć dozownik podczas podróży. Osobiście używam tego produktu zarówno rano jak i wieczorem - a mimo to butelka wystarcza mi na 5-6 miesięcy. Produkt jest niesamowicie wydajny! Można go łatwo dorwać w cenie około 65zł w sklepach internetowych - standardowa cena to około 85zł - i nawet tej ceny jest on w 100% wart. Produkt nie ma zapachu, ma leistą konsystencję - jak to esencja. Ja wklepuję ją dłońmi w całą twarz. Esencja robi robotę - cera jest ujednolicona, ujędrniona i nawilżona cały dzień. Nie roluje się pod innymi kosmetykami. Składniki aktywne zawarte w niej rzeczywiście robią to co obiecuje producent. Absolutnie nie wyobrażam sobie życia bez tego kosmetyku - jak tylko zaczyna się kończyć zamawiam następną butelkę tak, aby nie mieć przerwy w użytkowaniu. Używam już 4tego opakowania i to na pewno nie będzie ostatnie! Wymienię tylko plusy, bo minusów najzwyczajniej nie ma :) * nawilżające działanie * wyrównanie kolorytu * cena * wydajność * dostępność * bardzo fajne opakowanie z zabezpieczeniem dozownika * brak intensywnego zapachu * krótki i dobry skład * spełnienia obietnice producenta Jeśli jeszcze się zastanawiasz - przestań. Ten kosmetyk to hit i sprawdzi się przy każdej cerze :)
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Drogeria Hebe
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 17 kwietnia 2022 o 10:40
    Natychmiastowe ukojenie dla skóry
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Esencję aloesową Natural Secrets kupiłam z polecenia siostry. Produkt stał się moim absolutnym ulubieńcem. Bez względu na to, jak bardzo miałabym podrażnioną skórę, ten produkt jest moim ratunkiem. Działa kojąco i nawilżająco. Jego konsystencja jest niezwykle lekka i jedwabista. Pozostawia delikatne uczucie napięcia skóry.
    Zalety:
    • konsystencja
    • działanie
    Wady:
    • dostępność
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W drogerii internetowej
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną

Artykuły


Produkty podobne

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.