AA, My Beauty Power, Wygładzające serum-booster `Niacynamid 10% `

AA, My Beauty Power, Wygładzające serum-booster `Niacynamid 10% `

AA MY BEAUTY POWER to innowacyjna fuzja naturalnej antyoksydacyjnej mocy ekstraktów roślinnych oraz bioaktywnych molekuł: niacynamidu i peptydów, które synchronicznie dbają o zdrowie i piękno Twojej cery. Dzięki tej synergii eliminowane są wszelkie niedoskonałości skóry oraz pierwsze oznaki jej starzenia.

Wygładzające serum-booster całą swoją moc kieruje na wyeliminowanie niedoskonałości i pierwszych zmarszczek oraz pobudzenie wewnętrznej energii Twojej skóry.

NASZE MOLEKUŁY PIĘKNA:
- NIACYNAMID 10% – ta forma witaminy B3 poprawia jędrność i sprężystość, eliminuje niedoskonałości i zmiany trądzikowe, zatrzymuje wilgoć w naskórku, rozjaśnia przebarwienia oraz działa przeciwzmarszczkowo.
- ARGIRELINA – neuropeptyd wpływający na rozluźnienie mikro mięśni skóry i wygładzenie zmarszczek mimicznych
- OLEJ Z PESTEK MALIN – uelastycznia skórę i odbudowuje mikrouszkodzenia naskórka.
- REZWERATROL – dzięki swojej pro-kolagenowej aktywności, wzmacnia i uelastycznia skórę.

przeciwzmarszczkowe, nawilżające, na przebarwienia
w tubce
boostery, serum
normalna, dojrzała, sucha

Dobre serum bez efektu wow

Serum znajduje się w małym opakowaniu z bardzo ładną szatą graficzną. Konsystencja jest lekka produktu, która bardzo ładnie się rozprowadza.

Nie pozostawia tłustego filmu ani lepkiej warstwy na skórze, szybko się wchłania.

Jeśli chodzi o działanie to zresztą wygładza, odżywia cerę , nie zmniejsza ilości niedoskonałości choć nie mam zbyt wiele ale nie widzę pod tym względem poprawy.

Produkt nie podrażnia cery, nie powoduje uczucia ściągania.

Świetnie wygładza skórę

Opakowanie serum ma postać tubki o pojemności jedynie 15 ml. Została ona zwieńczona wydłużonym dzióbkiem, jakie zazwyczaj mamy w kremach pod oczy, co pozwala na punktowe nakładanie. Tubkę wykonano z elastycznego tworzywa, co ułatwia wyciskanie jej zawartości. Pod światło można zobaczyć, ile specyfiku nam jeszcze zostało. Całość została zapakowana w kartonik, na którym znajdziemy wszelkie potrzebne nam informacje.

Zapach kosmetyku jest jakby lekko kwaskowy. Ani przyjemny, ani nieprzyjemny. Jest dość delikatny, czuję go jedynie podczas rozprowadzania, potem już nie. Kosmetyk jest transparentny w kolorze zgaszonej żółci. Ma konsystencję płynno-żelową, przez co bardzo łatwo się rozprowadza. Wchłania się w ciągu kilku sekund, zostawiając warstewkę, która jest odrobinkę klejąca, ale nie przeszkadza mi to, bo i tak potem nakładam krem.

Dodam, że mam cerę mieszaną - lekko przetłuszczająca się strefa T oraz suche policzki, a do tego jest wrażliwa, skłonna do zaczerwienień.

Serum niesamowicie wygładza! Mam skórę gładką, jakbym codziennie robiła peeling twarzy. Rozjaśnia przebarwienia, zmniejszając ich widoczność. Oczywiście nie eliminuje ich w pełni, ale widać różnicę. Zatrzymuje wilgoć w naskórku - właśnie tak bym to nazwała, bo raczej sam z siebie nie za bardzo nawilża, ale skutecznie zapobiega uczuciu ściągnięcia. Przy regularnym stosowaniu wzmacnia skórę. Jest bardziej odporna na działanie czynników zewnętrznych, dzięki czemu wolniej się przesusza i rzadziej występują zaczerwienienia. Jeśli chodzi o niedoskonałości, mam mieszane uczucia. Z jednej strony przyspiesza gojenie się wyprysków, ale z drugiej w ogóle nie ogranicza ich ilości. Produkt powinien również poprawiać jędrność cery - u mnie niestety tak się nie stało.

Według mnie kosmetyk zasługuje na 4 gwiazdki. Jest to ogółem dobry produkt, którego działanie jest widoczne, ale nie wywiązuje się ze wszystkich deklaracji. Polecam go osobom poszukującym wygładzenia, a raczej odradzam tym, którzy szukają specyfiku do walki z wypryskami.

Widać efekty przy stosowaniu punktowo

Serum, które miałam okazję wypróbować, używałam zazwyczaj punktowo na konkretne miejsca, gdzie pojawiły się niedoskonałości skórne. Wyniki były zauważalne i utwierdziły mnie w przekonaniu, że to produkt wart uwagi w pielęgnacji problematycznych obszarów skóry.

Największą korzyścią, jaką zauważyłam, było wyraźne polepszenie stanu tych obszarów skóry. Niedoskonałości wydawały się łatwiej ustępować po zastosowaniu serum. Skóra stawała się mniej podrażniona, a wypryski wydawały się szybciej się goić.

Warto jednak zaznaczyć, że serum używałam punktowo, nie na całej twarzy. Dlatego nie jestem pewna, czy efekty byłyby tak samo zauważalne na innych obszarach skóry. Jest to istotna kwestia, ponieważ wpływ serum na całą twarz może być inny niż na pojedyncze niedoskonałości.

Opakowanie serum jest praktyczne, z możliwością precyzyjnego aplikowania na konkretne miejsca. To ułatwia kontrolowanie ilości produktu i minimalizuje marnotrawstwo.

Średnie efekty

Używam go od jakiegoś czasu. Konsystencja produktu bardzo fajna, raczej bez zapachowe. Posiada male opakowanie. Efekt średnio widoczny, skóra po jest raczej ściągnięta, chwilowo lepka. Zmian na twarzy dotyczących wygładzenia nie zauważyłam.

Niestety bez szału :(

Używam serum od 2 miesięcy. Posiadam skórę mieszaną, ze skłonnością do powstawania zaskórników, po terapii antytrądzikowej. Spodziewałam się po serum z 10% niacynamidem, że pory staną się mniej widoczne, zwężone. Niestety takiego działania nie zauważyłam. Skóra owszem, po zastosowaniu była gładsza, ale innych efektów nie zauważyłam. Nie podrażnia, ale nie pod każdy krem do twarzy się sprawdzi. Nie mogłam stosować go razem z kremami Miya, bo po prostu się ważyły i po przetarciu twarzy ręką rolowało się wszystko co zostało na nią nałożone. Nie dam mu drugiej szansy, wypróbuje inny produkt z niacynamidem.

Niby ok, ale czegoś mi brakowało

Produkt zakupiłam na promocji i używałam go głównie na noc. Opakowanie ok, tubka wystarczyła na ok. 3 miesiące. Działanie? Mam wrażenie, że żadnej różnicy nie było. Konsystencja dosyć lepiąca i momentami szczypała.

+ design
+ wydajność
+ zapach

- szczypało w twarz
- nie zauważyłam efektów
- konsystencja lepiąca

Nie dość że to małe, to i działanie znikome

Moja cera jest mieszana, codzienne rytuały pielęgnacyjne to dla mnie świętość. Uwielbiam dbać o cerę, Poza podstawową pielęgnacją tj demakijaż, odżywienie, regeneracja, nawilżenie to właśnie na produktach wygładzających, i przeciwzmarszczkowych skupiam się najbardziej.
Mam 36 lat, skórze brakuje jędrności, są i zmarszczki. Chyba każda kobieta chciałaby nie tyle się ich pozbyć, co spowolnić zachodzące procesy starzenia.

Producent opisuje produkt jako innowacyjną fuzję naturalnej antyoksydacyjnej mocy ekstraktów roślinnych oraz bioaktywnych molekuł: niacynamidu i peptydów, które synchronicznie dbają o zdrowie i piękno Twojej cery. Dzięki tej synergii eliminowane są wszelkie niedoskonałości skóry oraz pierwsze oznaki jej starzenia.

W składzie znajdziemy:
- Niacynamid 10% – ta forma witaminy B3 która poprawia jędrność i sprężystość, eliminuje niedoskonałości i zmiany trądzikowe, zatrzymuje wilgoć w naskórku, rozjaśnia przebarwienia oraz działa przeciwzmarszczkowo.
- Argirelina – neuropeptyd wpływający na rozluźnienie mikro mięśni skóry i wygładzenie zmarszczek mimicznych
- Olej z pestek malin – uelastycznia skórę i odbudowuje mikrouszkodzenia naskórka.
- Rezweratrol – dzięki swojej pro-kolagenowej aktywności, wzmacnia i uelastycznia skórę.

Produkt jest zamknięty w plastikowej tubce.
Jego pojemność to 15ml.
Opakowanie jest wykonane solidnie, nic nie pęka, nie wylewa się. Zakrętka dobrze zamyka opakowanie

Szata graficzna jest w stonowanych kolorach bieli i zieleni.
Na opakowaniu umieszczone są w jasny i czytelny sposób podstawowe informacje na temat produktu. Wszystko jest ładnie ułożone.
Nie znajdziemy tu krzykliwych barw, grafik czy napisów.

Konsystencja jest średnia, nie za gęsta, nie wodnista. Dobrze rozprowadza się na twarzy. Niestety pozostawia delikatnie lepką warstwę na skórze. W wieczornej pielęgnacji jakoś to przeboleje, chociaż naprawdę nie lubię mieć takiej twarzy, uwielbiam produkty które całkowicie się wchłaniają. Tak jakikolwiek produkt który zostawia tłustą warstwę i mam na to nałożyć makijaż jest dla mnie udręką.

Zapach jest delikatnie wyczuwalny, chemiczny. Nie jest drażniący, nie powoduje łzawienia oczu.

Serum stosowałam 2 miesiące, aby przekonać się czy obietnice producenta potwierdzą się.
Rano nakładałam pod makijaż, niestety o ile podkład ładnie rozprowadzał się na tym produkcie, tak jego trwałość wołała o pomstę do nieba.
Szybko się wyświecał, wyglądał na twarzy jakbym nałożyła tonę tapety.
Stosowałam tak tydzień czasu, dłużej nie dałam rady.

Wieczorem nakładałam po wieczornym demakijażu i peelingu.
Tak jak wspominałam zostawia delikatnie lepką warstwę.
Po pierwszym tygodniu regularnego stosowania, był to tydzień stosowania jeszcze z nakładaniem serum rano pod makijaż, twarz była zauważalnie nawilżona. żadnych dodatkowych zmian nie zauważyłam.

Po dwóch miesiącach regularnego stosowania nie byłam zadowolona z osiągniętych efektów. Twarz była nawilżona, miękka w dotyku, rozjaśniona. Wyglądała zdrowo.
Ale tego co najważniejsze, czyli wygładzenia napewmo nie zauważyłam po 2ch miesiącach stosowani.
Serum nie podrażniło mnie przez ten czas, nie zapchało.

Cena regularna w Rossman 25 zł

Reasumując, produkt bardzo delikatny w swoim działaniu. Nawilża, rozjaśnia cerę. U mnie nie spowodował jakiegokolwiek wygładzenia.

Siła niacynamidu :)

Serum zamknięte w miękkim opakowaniu typowym dla kremów pod oczy. Ma delikatny pomarańczowy kolor, jest wodniste, ma przyjemny, lekki zapach, który nie drażni nosa.

W składzie mamy 10% niacynamidu, składnika o działaniu regulującym aktywność gruczołów łojowych oraz zapobiegającym powstaniu niedoskonałości. Dodatkowo, składnik ten rozjaśnia przebarwienia (w tym wypadku trzeba być cierpliwym i stosować minimum 8 tygodni).

Mam skórę mieszaną, dojrzałą, 35+. Rozszerzone pory, skłonność do acne tarda (trądziku dorosłych). Serum dzięki swojej żelowej konsystencji szybko się wchłania, lekko napina skórę. Bez problemu po paru minutach nakładam krem. Skóra mniej się przetłuszcza, rzadziej używam bibułek matujących. Niedoskonałości szybciej się goją.

Minusem jest małe opakowanie, serum nie jest zbyt wydajne i szybko się kończy.

Moc wygładzenia

Wygładzające serum - booster AA My Beauty Power tak wygładza i napina skórę, że to jest ogromny szok. Jest genialne pod makijaż. Ma lekką, żelową konsystencję, błyskawicznie się wchłania, nie klei się i ładnie pachnie, ale już intensywniej niż krem.
W składzie 10% niacynamidu więc najpierw używałam kremu, a dopiero później serum. Czuć z początku, że działa więc nie ma co szaleć z częstotliwością i ilością. Także zawiera niacynamid i argirelinę. Dodatkowo olej z pestek malin, który uelastycznia skórę i odbudowuje mikrouszkodzenia naskórka.
Rezweratrol, dzięki swojej pro-kolagenowej aktywności, wzmacnia i uelastycznia skórę.
Bardzo skuteczne serum jeśli chodzi o wygładzenie skóry, niwelowanie niedoskonałości oraz młodszy wygląd. Należy jednak przy skórze wrażliwej budować na ten kosmetyk tolerancję, by uniknąć podrażnień przy takim stężeniu.

Super niacynamid

Mam skórę dojrzała z niedoskonałościami. Znając właściwości i działanie niacynamidu postanowiłam wypróbować.
Skóra po zastosowaniu jest natychmiastowo gładsza, pełna blasku, jedrniejsza.
Booster spłyca optycznie drobne zmarszczki mimiczne i ogólnie poprawia teksturę i wygląd skóry. Lekko wyrównuje przebarwienia.
Pojawia się u mnie również mniej krostek, a te szybciej się goją.
Nie podrażnia, nie szczypie w oczy, dobry pod makijaż, skóra tak szybko się nie błyszczy w strefie T.
Zdecydowanie polecam!

Bez szału

Ogromna ilość pozytywnych opinii zachęciła mnie do zakupu. Ale niestety szału nie ma.
Trik z opakowaniem AA często stosuję. No wg mnie to słabe, minus dla marki. Ogromny kartonik w którym jest maleńkie serum, mniejsze niż krem pod oczy.
Serum jest leiste, ma formę żelu o mało wyczuwalnym zapachu. Żel jest bardzo lepiący, bardzo łatwo przesadzić z jego ilością. Po nałożeniu żel niezbyt się wchłania, leży na powierzchni skóry, co pozostawia niezbyt przyjemne wrażenie. Trochę się lepi, trochę się świeci. Generalnie chyba wolę serum z cynkiem i niacynamidem z the ordinary. Tam naprawdę widziałam efekty. Tu boję się że duszę pod nim moją tłustą skórę. Do tego blask który zostawia podkreśla mocno moje rozszerzone pory.

BOOSTER OD AA

Booster to serum zamknięte w miękkiej tubce. Konsystencja jest żelowa, chłodna, mleczno transparentnego koloru. Raczej bezzapachowy. Booster nakładam rano lub wieczorem, jako pierwszy krok po oczyszczeniu, przed dalszą pielęgnacją. Serum to ładnie napina, nawilża i nie powoduje niedoskonałości, zapobiega też powstawaniu kolejnych. Dosyć wydajne jak na taką pojemność 20ml. Ciekawy i godny wypróbowania.