Olay, Olaz, Beauty Fluid (Fluid do twarzy i ciała)

Olay, Olaz, Beauty Fluid (Fluid do twarzy i ciała)

Krem, przez producenta nazwany fluidem. Możliwy do stosowania głównie pod podkład ale również do rąk, ciała, dekoltu. Świetnie nawilża, dobrze współgra z podkladami. Do stosowania także na noc. Konsystencja kremu nie jest tłusta, a raczej lekka, bardzo dobrze się wchłania.

balsamy
lotion
100 – 250ml
Skóra
normalna

Mój numer 1 od wielu lat.

Pierwszy raz miałam z nim do czynienia jakoś 12 lat temu. Od tamtej pory zawsze towarzyszy mi w pielęgnacji. Do twarzy rzadko go używam (chyba, że latem), bo mam za suchą skórę. Za to jest podstawowym fundamentem mojej pielęgnacji szyi i dekoltu. Używam go za każdym razem jak wykonuje wieczorną pielęgnację już od lat. Nie wiem ile butelek zużyłam, ale wydajność i jest naprawdę świetna i świetny efekt nawilżenia. Z jednej strony ma ultra lekką formułę z drugiej naprawdę czuć efekt nawilżenia, nawodnienia. Zaczęłam go stosować będąć nastolatką, dziś mając prawie 30 lat dalej tak samo sobię go cenię. Kosmetyk uniwersalny i pachnie bardzo przyjemnie.

Kocham.

Kupiłam go w action. Za parę zł. Z ciekawości. I wow!! Kojarzy mi się z balsamem po goleniu dla facetów. To taka emulsja. Milo pachnie. Jest lekka. Nie drażni mojej tłustej skóry. Nie zapycha. Super na szyję, dekolt, na wieczór i na dzień. Nawilza i koi. Pod makijaż świetna . Lubię!! 100ml bardzo fajnego kosmetyku:)

leciutki

Produkt zamknięty w dość miękkiej plastikowej buteleczce. Pod koniec używania są już pewne problemu z wydobyciem produktu.
Konsystencja bardzo lekkiej emulsji o delikatnym kwiatowym zapachu.
Bardzo szybko się wchłania i nie bieli twarzy. Ma delikatne działanie nawilżające i zmiękczające twarz- dla mojej cery mieszanej idealna nawilżająca barierka, by zmniejszyć wydzielanie sebum wciągu dnia. Nie podrażnił skóry ani nie pozapychał porów. Osobą ze skórą bardzo suchą może nie przynieść ukojenia.
Ale jeśli ktoś szuka delikatnego nawilżającego kremu który nada się również pod makijaż to ten będzie dobry. Wydajność również jest bardzo dobra

Bardzo uniwersalny krem

Krem- fluid
Baaardzo przyjemny, choć nie byłam nigdy przekonana do kremów na dzień do twarzy, wyjątkiem były kremy masujące gdyż moja skóra twarzy ma tendencję do
"świecenia". Ten krem sprawdził sie na 100%! Nie jest tlusty, bardzo dobrze sie wchłania pozostawia lekką i przyjemną powłokę idealną pod podkład. I tak również z podkladami współgra. Nie wysusza, dobrze sie rozprowadza jak i utrzymuje na twarzy. Można go stosować nie tylko do twarzy stąd jego uniwersalność ale także do rąk, dekoltu lub jak balsam. Opakowanie duże 200ml. Bardzo wydajny o przyjemnym lekkim zapachu.