Biolaven, Balsam do ciała

Biolaven, Balsam do ciała

Nawilżając o- wygładzający balsam do ciała Biolaven Sylveco, zawierający odżywczy olej z pestek winogron, przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry wymagającej. Podczas regularnego stosowania chroni przed wysuszeniem i działaniem szkodliwych czynników, przywraca miękkość i elastyczność. Dzięki lekkiej formule balsam do ciała Biolaven Sylveco doskonale się rozprowadza i wchłania, pozostawiając skórę gładką, nawilżoną i zrelaksowaną. Naturalny olejek eteryczny z lawendy, symbol Prowansji, pozwala odczuć cudowne odprężenie i ukojenie.

Cudowny must have

Balsam mnie zachwycił. Lawendowy zapach długo utrzymuje się na skórze. Bardzo fajnie nawilża skórę, przy czym pozostawia ją gładką. Mam już 2 opakowanie i na pewno kupię kolejne .

Jeden z lepszych jakie miałam

Balsam kupiłam ze względu na skład i ciekawy zapach. Efekty, które zobaczyłam na swojej skórze przeszły moje najśmielsze oczekiwania.
Produkt świetnie nawilża skórę, nie zostawiając tłustej warstwy, jak to jest czasami w przypadku niektórych balsamów... Wchłania się błyskawicznie.
Po aplikacji skóra jest mięciutka, gładka i jędrna.
Plus za bardzo wydajne opakowanie. Stosuję regularnie raz, czasami dwa razy dziennie, używam od miesiąca i mam go jeszcze sporo sądząc po wadze (bo butelka nieprzezroczysta). :)

Wspaniały balsam

To najlepszy balsam, jakiego kiedykolwiek używałam. Jest po prostu idealny. Skład bardzo dobry, a zapach urzekający. Bardzo mi się on podoba. A najważniejsze jest to, że balsam ten potrafi okiełznać moją suchą, swędzącą skórę. Niektóre balsamy sprawiały, że mnie ona jeszcze bardziej swędziała i była podrażniona, a w tym przypadku balsam Biolaven ją koi i uspokaja. Szczerze polecam:)

Bardzo fajny balsam

Lekka formuła, którą moja skóra bardzo polubiła. Początkowo zapach wydawał mi się nieco dziwny, ale szybko się przyzwyczaiłam, a nawet mi się spodobał. Co więcej, mamy tu wygodne opakowanie z pompką. Największym plusem jednak dla mnie jest formuła i skład balsamu (zupełnie nie zapycha, dobry również na lato).

Robił robote

Balsam kupiłam pod wpływem pieknego zapachu, który przy wyborze balsamu jest ważna dla mnie sprawą. Jednak zapach przewyższa jego działanie. Genialnie nawilża!!! Powtórze raz jeszcze nawilża a nie natłuszcza jak robią to balsamy z masłem shea czy parafiną. Nigdy nie przywiązywałam uwagi do skłdu, jednak kiedy wpadł mi w ręce Biolaven sytuacja sie zmieniła. Po użyciu skóra jest lekka, delikatna, wygładzona i jędrna ( nawet moj facet to zauważył :p ) nie ma na niej otulającego cięzkiego filmu, wchłania sie bardzo dobrze no i pachnie pięknie. Jest wydajny choć smarowałam sie nim codziennie rano po kąpieli.Na pewno do niego wróce.

Piękny zapach, choć trochę cieżki

Balsam dla lubiących zapach lawendy bo jest tutaj naprawdę bardzo intensywny i utrzymuje się na skórze. Nawilża, w miarę dobrze się wchłania, jest w bardzo dużym opakowaniu a że jest wydajny to wystarcza na długo. W tej cenie to bardzo dobry balsam

Bardzo dobry

Stosowanie tego balsamu to prawdziwa przyjemność. Niesamowicie mocno nawilża i wygładza skórę, pozostawiając ją miękką i przyjemną w dotyku jak nigdy przedtem. Nie jest w ogóle tłusty. Nie brudzi ubrań. Wchłanianie też całkiem szybkie i bezproblemowe. Wydajność super, starcza na długo. Zapach intensywny, ale ładny, relaksujący, pozostaje na skórze bardzo długo. Polecam.

Warto dla zapachu

Nie jestem fanką balsamów samych w sobie, gdyż moja skóra jest dosyć dobrze nawilżona, jednak produkt był na promocji, więc zdecydowałam się na zakup. Nie mogę się wypowiedzieć na temat samego nawilżania skóry, bo nie oceniałam go pod tym kątem. Przede wszystkim balsam, zgodnie z zapowiedzią producenta bardzo ładnie wygładził moją skórę oraz sprawił, że jest bardzo miękka. Balsam ma przyjemną konsystencję, ale czasami jak na mój gust trochę zbyt długo się wchłania i pozostawia na skórze średnio przyjemny film. Największą jego zaletą jest jednak zapach, który, oprócz tego, że jest zniewalający, utrzymuje się na ciele nawet drugiego dnia po użyciu.

Świetnie nawilża ciało!

Moj ulubiony balsam, stosuje go codziennie, przeważnie po kąpieli, nadaje natychmiastowy efekt nawilżenia, ma lekką i bogatą konsystencję. Piękny, zmysłowy zapach winogron, utrzymuje się przez dlugi czas. Skóra jest miękka i gładka w dotyku. Do tego posiada duże opakowanie, które jest bardzo wydajne i wystarcza na bardzo długo. Jak najbardziej polecam, zwłaszcza, ze cena jak na taki kosmetyk nie jest wygórowana.

Balsam idealny

Krótko i na temat - mój ulubieniec.
Wszystko się w nim zgadza:
- opakowanie - duże, wydajne, ale zgrabne, nie zajmuje dużo miejsca, ładna szata graficzne, wygodna pompka
- zapach - musiałam się do niego przyzwyczaić, to fakt. O ile w innych produktach z tej linii, nie miałam tego problemu... tutaj wynikało to z tego, że ten zapach długo się utrzymuje. Nawet następnego dnia rano jest wyczuwalny.
- konsystencja - łatwo się wchłania, jest treściwy, ale gładko i szybko się można się nim posmarować
- działanie - idealne. Skóra jest odżywiona, mięciutka. Tak jak zapach i działanie utrzymuje się do następnego dnia.
- cena - do 20zł, myślę, że biorąc pod uwagę jego wydajność - opłaca się.

Świetny produkt!

Bardzo dobry balsam

Balsam ma dość lejącą konsystencję, a mimo tego trudno się rozprowadza, dlatego wsmarowuję go w jeszcze wilgotną skórę. Pozostawia tłusty film, czego nie lubię, bo czuję się nieświeżo, ale biorąc pod uwagę jak dobrze działa, to muszę mu wybaczyć ;) trzeba się przyzwyczaić do zapachu

Dobry i lekki nawilżacz

Balsam wart swojej ceny: super skład, bardzo lekka konsystencja, mega nawilżenie, piękne opakowanie i błyskawiczne wchłanianie bez tłustego filmu. Skóra jest widocznie gładsza i bardziej nawilżona, a do tego ładnie pachnie :)