Nivea, Olejek w balsamie 'Wanilia i olejek migdałowy'

Nivea, Olejek w balsamie 'Wanilia i olejek migdałowy'

Sprawdź ceny produktu

Olejek w Balsamie Wanilia i Olejek Migdałowy przeznaczony do pielęgnacji skóry normalnej i suchej. Zawiera drogocenny olejek migdałowy, a jego formuła zapewnia głębokie, 24-godzinne nawilżenie. Lekka konsystencja balsamu szybko się wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy. Ma delikatny zapach wanilii.

Fajny, fajny

Przypadł mi do gustu. Już na półce przyciąga uwagę przyjemne opakowanie. Podoba mi się konsystencja, którą można fajnie rozprowadzić po ciele. Duży plus za zapach. Jest przyjemny, wyczuwalny ale nie nachalny. Na skórze niestety nie utrzymuje się tak długo jak bym tego chciała. Jednak cena i pojemność zachęca do zakupu i powrotu do niego.

pozytywne zaskoczenie

Używam balsamów aptecznych, ale pozytywne opinie skłoniły mnie do przetestowania tej nowości Nivea, w zgrabnej buteleczce o pojemności 200ml. Zgrabna buteleczka jest w sam raz na podróż, choć wydajność nie zachwyca.

Ideał

Balsam dostał ode mnie prawdziwe "zadanie specjalne" - używałam go jako balsam po opalaniu i... Poradził sobie znakomicie! Skóra nie piekła, nie schodziła, nie pękała, była w świetnej kondycji, nawilżona, ukojona i zdrowo błyszcząca.
Teraz używam go po kąpieli i goleniu nóg. Skóra jest w świetnej formie!
Pomimo rzadkiej konsystencji jest wydajny, starcza na bardzo długo.
Podoba mi się w nim to, że zapach pozostaje długo na skórze, co często jest bolączką balsamów.
Z całą pewnością kupię kokejne opakowanie, bo jest wart każdej złotówki :)

Ot taka miłą wanilka :)

Kolejny z serii, który miałam okazję przetestować. Balsam pachnie słodko, ale przyjemnie, nie jakoś chemicznie. Bardzo szybko się wchłania. Pozostawia skórę dobrze nawilżoną i wypielęgnowaną. Konsystencja czysta przyjemność-taki aksamit. Zapach czuć bardzo długo na ciele. Niestety produkt szybko się kończy, bo jest mało wydajny. Mimo, że wanilia i olejek migdałowy, to spokojnie można go stosować nawet latem.Zapach nie przytłacza.

Fajny kosmetyk

Ten olejek w balsamie poleciła mi ciocia jako ochrona przed komarami. Byłam trochę sceptyczna, ale skusiłam się i kupiłam. Zaczęłam najpierw stosować go wieczorami na skórze rąk i nóg., gdy mieliśmy jakieś imprezy na zewnątrz lub grilla. Szybko zauważyłam, że rzeczywiście komary nie darzą go sympatią ale i moja skóra stała się bardziej sprężysta, gładsza, mniej wysuszona. Więc zastosowałam ten kosmetyk na całe ciało. Olejek dobrze rozprowadza się na ciele, szybko wchłania, nie brudzi ubrań i pięknie pachnie wanilią. Jest wydajny i starcza na długi czas. Od tej chwili pokochałam go i moja rodzina również. Teraz Olejek w balsamie zawsze gości w naszej łazience.

Ulubiony mojego męża

Olejek w balsamie bardzo u nas sie sprawdziła zwłaszcza podoba się mojemu mężowi ,który go uwielbia ze względu na konsystencje j i zapach wanilii . Uzywaja go wszyscy domownicy , gdyz bardzo lubimy produkty NIVEA .

Hit zeszłego lata

Ten kosmetyk to absolutny ubiegłorocznego lata, który skradł moje serce. Wypatrzyłam go wtedy jako nowość w drogerii i od razu zapragnęłam go mieć zwłaszcza, że wanilia to jeden z moich ulubionych aromatów, którymi mogę się rozkoszować bez końca. Balsam to rzeczywiście lekki kremo olejek, który błyskawicznie wchłania się w skórę pozostawiając ją dobrze nawilżoną i pachnącą na długie godziny. Nie ściera się i nie tłuści ubrań. Jest bardzo wydajny. Dostępny jest w dwóch pojemnościach. Jest idealny na upalne dni wtedy sprawdza się najlepiej. Po za tym daje lekki efekt chłodzenia.
Nie sprawdza się natomiast jako balsam regenerujący do przesuszonej skóry w tym zakresie jego działanie jest zbyt słabe. Jest za to świetny np. po opalaniu, bardzo dobrze koi skórę. Dzięki wanilii ma również inne super zastosowanie a mianowicie komary i inne latające intruzy trzymają się z dala od naszej skóry.

Najlepszy na świecie

Często mam duże problemy z przesuszoną skóra na całym ciele. Największy problem jest z nogami - potrafią być tak suche, że aż swędzą a przy drapaniu skóra pęka. Ten balsam kupiłam przy okazji wakacyjnej promocji w drogerii. Olejek w balsamie? Totalnie mnie to skusiło. Każde użycie tego balsamu utwierdza mnie w przekonaniu, że jezt to najlepszy balsam do ciała jaki kiedykolwiek miałam. Wchłania się błyskawicznie, zostawia skórę totalnie miękką i dobrze nawilżoną, a zapach tego produktu jest dodatkowym atutem. Zapach na skórze utrzymuje się dość długo,co bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Polecam każdemu, kto nie może znaleźć swojego ideału a tak jak ja ma problem z suchą skórą.

Jestem w niebie

Produkt spodobał mi się od pierwszego użycia. Przyciąga już sam zapach. Jednak to nic w porównaniu z tym jak świetnie nawilża. Pozostawia on skórę miękką, delikatną i pachnącą. Mógłby jedynie mieć pompkę, gdyż bez niej jest trochę niewygodnie. Poza tym ma fajną konsystencję i szybko się wchłania. Polecam

Rewelacja!

Od pierwszego użycia, jest to produkt numer jeden!
Piękny zapach wanilii otula skóre i zostawia ją gładką, nawilżoną i pachnącą. Opakowanie byłoby wygodniejsze, gdyby było z pompką.

Balsam dla zmysłów

Zakochałam się w tym balsamie! Polowałam na ten balsam już od jakiegoś czasu szukając promocji bo patrząc na takie małe opakowanie to uważam że cena jest trochę zbyt wygórowana. Mniejsza z tym. Jeśli chodzi o sam balsam to widząc na opakowaniu wanilię i olejek migdałowym poprostu wiedziałam że to będzie coś idealnego zapachowo dla mnie. Nie pomyliłam się. Zapach jest poporostu BOSKI. Nakładając go na ciało przeżywałam istną ekstaze. Mogłabym wąchać się non-stop :) A tak na poważnie to balsam super się wchłania, szybko. Bardzo dobrze nawilża skórę. Myślę że na lato będzie idealny bo niestety kupiłam go zimą i nie czuje go zbyt dlugo bo tłumi go ubranie.

Z racji tego, że uwielbiam kosmetyki Nivea to z przyjemnością testowałam ten produkt. Olejek w balsamie to od nie dawna stosowany trik w kosmetyce, aczkolwiek ja jestem na tak!

PLUSY:
+ Przepiękny, delikatny zapach wanilii,
+ Nie uczula, ani nie podrażnia,
+ Świetnie nawilża,
+ Szybko się wchłania,
+ Dedykowany dla skóry normalnej i suchej,
+ Wydajność - około 4 miesięcy codziennego stosowania,
+ Cena adekwatna co do jakości,
+ Dostępność w mniejszych i większych drogeriach,
+ Estetyczne wykonanie opakowania - brak problemu z dozowaniem,
+ Idealna konsystencja - średnio leista, która bardzo łatwo się rozprowadza,
+ Zapach utrzymuje się na ciele w stopniu umiarkowanym.

MINUSY:
BRAK!

PODSUMOWUJĄC:
Ja jestem na tak i czekam na zakup innych dostępnych wersji! :)