Sephora, Cream Lip Stain (Matowa szminka w płynie)

Sephora, Cream Lip Stain (Matowa szminka w płynie)

Bardzo trwała pomadka w wersji płynnej, dzięki wyjątkowej konsystencji, która przechodzi metamorfozę, daje wspaniałe pokrycie: kremowa podczas aplikacji, zmienia się następnie w leciutki woal zapewniający nieskazitelną barwę przez wiele godzin. Aksamitna konsystencja z olejkiem z awokado ewoluuje po nałożeniu, pozostawia na ustach wyłącznie kolor i poczucie komfortu.

w płynie
nawilżające, kryjące
Efekt
matowe

Bardzo trwała

Pomadka jest niesamowicie trwała, utrzymuje się na ustach wiele godzin. Nawet po obiedzie i kilku szklankach wody nadal tam jest. Jest bardzo matowa, co dla mnie jest ogromną zaletą.

Opakowanie proste, mało wyszukane, ale w tej cenie nie oczekujmy cudów. Przy aplikacji szybko zasycha, więc trzeba robić to sprawnie, żeby nie dublować warstw.

Minusem jest to, że potrafi wysuszyć, ale jeśli chcemy mieć wysoką trwałość, to musimy się z tym liczyć. Wymaga dobrze nawilżonych, gładkich ust, bo podkreśli każda suchą skórkę.

Niestety mam problem z gamą kolorystyczną. Do twarzy mi w brudnym różu, a wszystkie dostępne odcienie są dla mnie za mocne, za co odejmuję gwiazdkę.

Jeśli komuś zależy na matowej, trwałej pomadce, to zdecydowanie polecam.

Przyjemna z tych zastygających

Owszem była pomadka, która wysuszała usta, ale nie było to mocne wysuszanie jak to bywa w matowych zastygających szminkach.
Również nie był tępy mat, bardziej satyna wymieszana z matem.
Usta pokryte po pierwszej warstwie.
Nie podkreślała suchych skórek.
Nie odbijała się na szklankach.
Troszeczkę dłużej trzeba było przycisnąć wacik, aby usunąć pomadkę, ale nie było tragedii.
Aplikator idealny.
Zapach trochę waniliowy, lekko alkoholowy.
Cena myślę, że adekwatna, tym bardziej, że to Sephora.
Polecam. Miałam kolor 13 i 01.

Używa produktu od: próbka

Fajna szminka

Mam kolor 13 który jest przepiękny początkowo wyglada jak nudziak jednak po zaschnięciu jest to piękny brudny róż ale nie za ciemny. Pomadka ma bardzo przyjemna konsystencje łatwo się ja nakłada. Na ustach nie roluje się i ładnie schodzi jedyny minus to nie zauważyłam jakiejś super trwałości

Naprawdę dobra szminka w płynie

Jedna z moich ulubionych szminek o matowym wykończeniu. Uważam, że za tą cenę otrzymujemy bardzo dobrą jakość. Szminkę dobrze się nakłada, rozprowadza i długo się utrzymuje. Trzeba tylko uważać z częstym nakładaniem, bo lubi wysuszać usta i już wtedy nie wyglądają dobrze.

Bardzo przyjemna szminka

Szminki to jeden z moich ulubionych elementów makijażu - potrafią w mgnieniu oka zmienić wygląd twarzy i dodać szyku:-)
Chociaż lubię klasyczne formuły w sztyfcie, które mają swój retro urok, to jednak nic nie może się równać trwałości matowej pomadki w płynie.
Szminka Sephora ma przyjemną, gęstą formułę z mocnym pigmentem, wystarczy cieniutka warstwa, by uzyskać kolor jak w opakowaniu - to spora zaleta, nie ma ryzyka zrobienia sobie z ust suchej rodzynki pokrytej skorupą;-)
Szminka zastyga po chwili od nałożenia i trzyma się na ustach jak wżarta - nie rusza jej picie, ani niezbyt duże posiłki, trzeba naprawdę solidnego kotleta, żeby się starła;-)
Ważną zaletą jest to, że formuła nie wysusza ust - nawet po całodziennym noszeniu.
Mam kolor 13 - ładny, neutralny, dość chłodny róż (bardzo fajny dla jasnego i chłodnego typu urody) - i jestem z niego bardzo zadowolona, chętnie zafunduję sobie też jakiś bardziej odlotowy odcień.
Uważam, że cena, jak na jakość tej szminki, jest korzystna.
Ogółem - bardzo fajny kosmetyk!:-)

05 Infinite Rose

Pomadka ma ładny kolor i podkreśla usta w estetyczny sposób.

Nie jest jednak matowa, bardziej metaliczna ale w taki subtelny sposób.

Ma dobre krycie, można dokładać w ciągu dnia.

Ogólnie to jest w porządku, ale nie jest matowa więc nie do końca jestem z niej zadowolona plus lekko się lepi na ustach.

Świetny mat

Uwielbiam te pomadki, mam ich kilka odcieni i na prawdę świetnie wykańczają każdy makijaż. Dobrze się rozprowadzają, mają fajny aplikator. Nie wysuszają ust - co jest bardzo ważne dla mnie. Żeby efekt był jeszcze lepszy robię peeling przed nałożeniem szminki. Długo się trzyma i nie odbija się na filiżance i chusteczce, dzięki czemu nie muszę poprawiać się w ciągu dnia.
Łatwo ją zmyć zwykłym płynem micelarnym. Bardzo dobra drogeryjna szminka. Polecam

Na pewno dokupię więcej kolorów :)

Kolor który posiadam (01 Always red) to intensywny, krwisty, zimny odcień czerwieni. Aplikator wygodny, można nim dokładnie wyrysować kontur ust. Konsystencja przyjemna, piankowo-musowa. W odczuciu na ustach jest leciutka, niewyczuwalna. Już przy pierwszej warstwie otrzymujemy 100% koloru i krycia. Zastyga na całkowity mat, ale nie w tempie ekspresowym wiec mamy czas aby rozłożyć ją na ustach równomiernie. W ogóle się nie lepi. Podczas dłuższego noszenia maseczki lekko rozmazał się kontur ust, ale dramatu nie było. Pędzelek i odrobina korektora załatwiły sprawę. Picie wytrzymuje bez żadnego uszczerbku, nie pozostawia śladów na szklankach. Lekkie jedzenie również jej nie rusza. Po obiedzie w niewielkim stopniu "zjadła się" od środka, ale bardzo równomiernie. Nie zaczęła się brzydko rolować, grudkować. Ten niewielki ubytek bez problemu poprawiłam delikatną, drugą warstwą. Pomadka przez cały dzień była bardzo komfortowa w noszeniu. Nie tworzy z ust wysuszonego rodzynka i to je wyróżnia na tle innych płynnych matowych pomadek. Moim zdaniem jest to naprawdę świetny kosmetyk.

PRZYJEMNA

Pomadkę kupiłam, ponieważ skusiła mnie swoim kolorem (czerwień). Rzeczywiście pomadka jest kremowa i bardzo nasycona kolorem. Po krótkim czasie zmienia się w satynową.
Bardzo wydajna i bardzo trwała. (uwaga na tłuste jedzonko, wiadomo, że tłuszcz rozpuszcza kosmetyki wodoodporne oraz pomadki tego typu)
Aplikator jest bardzo poręczny i precyzyjny.
Cena jak na pomadkę tego typu też nie jest wysoka
Mogę śmiało powiedzieć, że zakupię także inne kolory

Wykorzystała: kilka próbek

Na nie

Duży wybór kolorów, bardzo dobra konsystencja w firmie musu i na tym koniec pozytywnych opinii :-( Niestety pomadka niesamowicie wysusza usta, po kilku minutach usta są suche na wiór i do tego intensywny kolor podkreśla wysuszenie :-( Bardzo brzydko to wygląda. Na dodatek do zmywania trzeba używać płynu do kosmetyków wodoodpornych i nieźle się natrzeć :-( nie polecam, moją pomadkę już wyrzuciłam

Trwała - u mnie to podstawa !

Do tej pory byłam ( no i pozostanę dalej) fanką matowych pomadek od Golden Rose. Pomimo trwałości, GD nie daje rady z maseczkami :(
Postanowiłam poszukać czegoś nowego w Sephorze i ekspedientka poleciła mi własnie tę pomadkę.
Konsystencja i zapach do bólu przypominają mi pomadki GD, uważam jednak, że trwałość wypada tutaj lepiej.
Noszę maseczkę, a pomadka nie odbija się na niej.
Myślę, że dokupię sobie jeszcze kilka odcieni. Paleta kolorów jest tak ogromna, ze jest w czym wybierać :)

My L.O.V.E.!

Miał to być odpowiednik Huda Beauty Demi Matte, ale bije na głowę ten inspirujący pierwowzór! Przede wszystkim nie wysusza ust! Ładnie się zjada, świetnie blenduje z innymi kolorami (jeśli chcemy stworzyć efekt ombre na ustach), jest ultra trwała! Fajnie się sprawdza przy konturowaniu na mokro!
Jedyny minus to wycofanie mojego ulubionego odcienia Nude Blush, ale wybaczam!