Golden Rose, Soft & Matte Creamy Lip Color (Matowa pomadka do ust)

Golden Rose, Soft & Matte Creamy Lip Color (Matowa pomadka do ust)

Pojemność 5,5 ml

Lekka i długotrwała formuła pozostawia na ustach matowe, w pełni kryjące wykończenie.
Innowacyjny skład sprawia, że produkt łatwo i wygodnie się aplikuje.
Dodatkowo jego niezasychająca formuła nawilża usta nie dopuszczając, by kolor wyblakł lub by zaaplikowany produkt pękał na ustach.
Zawiera zmiękczające i nawilżające olejki jojoba i awokado.

Niezastąpiona moja ulubienica

Pokochałam się z formułą tych pomadek. Jest lekka, nawilżająca i co ogromnie ważne, trwała. Posiadam trzy kolory nr 101, 103 i 110. Numer 101 to mój hit, ponieważ kolor jest idealny na każdą okazję. Używam już moje czwarte opakowanie pomadki 101, więc to o czymś świadczy. Nigdy nie wychodzę bez tej szminki z domu. Numer 110 to piękny chłodny róż, który lubię łączyć ze 101 i wychodzi przepiękny kolor. Polecam wszystkim bardzo serdecznie.

Genialne <3

"Nie lubię pomadek z Golden Rose - change my mind" - mogłabym napisać w tytule jeszcze rok temu.
I tu z ratunkiem przybywa Soft & Matte!
Nie jest tak typowo matową pomadką GR, która złazi mi z ust pod wpływem podmuchu wiatru. Wreszcie, wreszcie trafiłam na ich produkt, który się nie zjada! :) A przy tym nie robi skorupki na ustach i jest jednocześnie matowa i "miękka", kremowa, nosi się delikatnie i czasami w ogóle można o niej zapomnieć.
Kolory są przepiękne - nie tak bardzo natężone, jak na przykład w Longstay Liquid Matte, ale mają swój urok. Ja lubie nudziaki i przybrudzone, ciemne kolory, więc gdybym mogła, kupiłam je wszystkie. :)
Opakowanie jest solidne, pięknie wykonane i zupełnie w moim guście - połączenie matu i różowego złota - o rany, cudo. Aplikator mógłby być mniejszy, bo łatwo się nim upaćkać, ale dzięki wielkości szybko pokrywa usta.
Mam kolory 108, 113 i 115 i są obłędne. Brzoskwiniowy róż, czerwień i delikatny, wiśniowy kolor. Wszystkie mogą jednocześnie być kolorami na co dzień i na wieczór - da się je nałożyć delikatniej i spotęgować efekt.
Bardzo wielofunkcyjne pomadki. Polecam!

High five !

Lubię matowe pomadki, ale często bardzo wysuszają usta - tutaj nie ma o tym mowy i jest to wielkim plusem tego produktu. Kolor jest trwały, nie pęka na ustach i bardzo łatwo się rozprowadza. Aplikator typowy dla pomadek w płynie, ale nie nabiera za dużej ilości pomadki więc jest jak najbardziej ok. Po kilku godzinach pomadka nie "zjadła się", a usta pozostały nawilżone, jest to bardzo dobry jakościowo produkt ,a jego cena jest zaskakująco niska. Kupię na pewno kilka innych kolorów.

Super stosunek jakość/cena

Aż ciężko uwierzyć, że za takie pieniądze można nabyć produkt takiej jakości.
Pomadka ta jest bardzo trwała i mocno napigmentowana. Nie przesusza ust, mam wrażenie, że wręcz lekko je pielęgnuje. Funduje im taki efekt "zdrowego matu", a nie zastygniętej skorupy. Przyjemnie i łatwo się aplikuje. Opakowanie jest solidne, eleganckie i poręczne.
Naprawdę cudo w rozsądnej cenie.

Dorównuje produktom z wyższej półki

Długo szukałam matowej pomadki, która mnie zachwyci. I szczerze? Nie myślałam, że znajdę taką w średniej półce cenowej.

Zalety:
- trwałość!! Ta pomadka naprawdę dobrze radzi sobie z trwałością. Przetrwała nawet jedzenie (troszkę zjadła się na środku, ale trzeba było się dobrze przyjrzeć żeby to zauważyć);
- bez problemu można dołożyć drugą warstwę w ciągu dnia, bez obaw o zważenie;
- nie tworzy efektu skorupy;
- nie wysusza;
- dobrze napigmentowana;
- matowe wykończenie;
- nie skleja ust, nie lepi się
- nie rozlewa się;
- wygodny aplikator;
- duża gama kolorów;
- niska cena (20zł).

Minusy:
BRAK !!

swietne pomadki

POsiadam kilka kolorow. Maja przepiekna game kolorystyczna. Sa optymalnie trwale, ładnie sie "zjadają". Dają komfort na ustach, powiedziałabym też ze lekko nawilżają. Nie ma uczucia ściągnięcia. POmadki sa wydajne i stosunkowo niedrogie.

Kolejny hit Golden Rose

Kolejna świetna pomadka marki Golden Rose w przystępnej cenie. Tak jak jej siostra w płynie jak dla mnie nie ma wad. Wersja soft & matte creamy przypadnie do gustu paniom, które lubią matowe wykończenie, ale obawiają się uczucia ściagnięcia i wysuszenia. Mam kolor 110 - piękny odcień chłodnego różu, lekko wpadającego w fiolet.

Ulubiona pomadka od Golden Rose

Jest to moja ulubiona seria pomadek Golden Rose. Uwielbiam maty, a te przypadły mi do gustu najbardziej. Nie zastygają na mocny mat, ale przez to nie wysuszają ust. Trzymając się długo. Po jedzeniu zjadają się od środka, ale bez problemu da się poprawić. Mają piękne kolory, mój ulubiony to 112.

Nie przesusza ust

Posiadam odcień 109 (intensywny róż). Pomadka ma bardzo ładne opakowanie- matowe z różowo złota zakrętka. Aplikator jest bardzo łatwy w użyciu. Sama pomadka ma konsystencję musu. Kolor jest matowy i mocno napigmentowany. Niestety przy tak mocnym kolorze bez konturówki się nie obejdzie. Rozmazuje się i jest to bardzo uciążliwe. Nie jest długotrwała tak jak standardowa wersja, ale nie przesusza ust. Kupię jaśniejsze odcienie, a do tej zakupie konturówkę. Polecam.

Przyjemniejszy matt

To co widzimy na pierwszy rzut oka to przepiękne, eleganckie opakowanie w odcieniu rose gold i matu- coś wspaniałego. Opakowanie jest solidne wykonane z dobrej jakości plastiku, napisy nie wycierają się nawet przy ciągłym noszeniu pomadki w torebce. Po otwarciu pomadki ukazuje się nam aplikator- standardowy aplikator jaki znamy z pomadek Golden Rose Longstay, bardzo wygodny w aplikacji, dzięki któremu jesteśmy w stanie wyrysować perfekcyjnie usta bez użycia konturówki. Jeśli chodzi już o samą pomadkę to przy aplikacji wyczuwalny jest delikatny zapach- dla niektórych będzie to plusem, dla innych minusem, mi nie przeszkadza. Pomadka ma pełne krycie już przy pierwszej warstwie, jest lżejsza w konsystencji od pomadek z serii Longstay i bardziej komfortowa na ustach. Łatwo się rozprowadza i nie robi prześwitów na ustach, już jedna warstwa wystarcza na pokrycie całych ust. Nie jest to jednak pomadka zastygająca na mur-beton, zastyga po dłuższej chwili ale tak w 80%, na ustach czujemy lekką lepką warstwę, którą ja odciskam w chusteczkę. Dodam jeszcze, że pomadka nie rozlewa się na ustach, tam gdzie ją zaaplikujemy- tam pozostanie, nawet podczas jedzenia nie rozlewa się w kącikach. Mimo tego, iż jest to pomadka soft&matte, jest naprawdę matowa w 100%, do tego dość trwała. Podczas jedzenia naprawdę tłustych posiłków na pewno zniknie z części ust ale będzie ją można uzupełnić łatwiej niż w przypadku standardowych matowych pomadek. Jeśli chodzi o takie zwyczajne noszenie to naprawdę przepięknie i długo utrzymuje się na ustach. Jest to alternatywa dla standardowych matowych pomadek, o wiele przyjemniejsza w noszeniu i łatwiejsza w aplikacji gdyż nie zastyga tak szybko i mamy tą chwilę czasu aby móc nad nią popracować. Nie wysusza ust, nie jest wcale wyczuwalna na ustach podczas noszenia. Do tego jest dostępna w wielu kolorach i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie :)

Bardzo dobry produkt

Posiadam pomadkę w kolorze 101. Ma ona bardzo przyjemną, kremową, zastygającą konsystencje. Nie wysusza ust, co zdarza mi sie przy starszej wersji płynnych pomadek Golden Rose. Pomadka nie tworzy skorupy na ustach ma prawie pełne krycie ok. 90%. Utrzymuje sie na ustach ok. 5h bez poprawek. Kolor 101 jest bardzo uniwersalny, pasuje blondynkom, szatynkom ,brunetkom , osobom o ciemnym jak i jasnym odcieniu skory. To piekny nude złamany lekko trupim kolorem, podobna do 10 longstay liquid matte lipstick ale jednak 101 jest bardziej uniwersalnym kolorem , ma wiecej cieplejszych tonow przez co piekniej wyglada na ustach.
Bałam sie ze usta beda wygladac z nia trupio ale pomadka wyglada pieknie, jestem z niej bardzo zadowolona. Goraco polecam

Świetna matowa pomadka

Opakowanie klasyczne, ładne, Po prawie roku noszenia w kosmetyczce nie widzę żadnych zadrapań świadczących, że tyle czasu już ten produkt posiadam. Aplikator jest całkiem w porządku, nie ma problemu z równomiernym nałożeniem produktu. Zapach nie powala - mi za bardzo nie przeszkadza ale jest taki "chemiczny". Mam kolory 110 i 114. Są intensywne, ładnie wyglądają na ustach. Pomadka jest trwała, przy poprawkach nie trzeba całości zmywać tylko można dołożyć produkt i nadal wygląda bardzo ładnie. Co prawda nie zasycha do końca przez co zostaje np. na szklankach ale dzięki temu nie przesusza ust i jest bardzo komfortowa w noszeniu.