Emoji, Lemon Confetti, Deo Spray (Dezodorant w sprayu)

Emoji, Lemon Confetti, Deo Spray (Dezodorant w sprayu)

Dezodorant lemonconfetti zapewnia 24 godzinną świeżość, jednocześnie dzięki łagodnej formule dba o skórę zmiękczając ją i nawilżając, pozostawia świeży cytrynowy zapach.Produkt wegański przebadany dermatologicznie, bez silikonów, olejów mineralnych.

dezodoranty zapachowe
zapachowe
zapachowa
w sprayu

Słodki lemon

Dezodorant w sprayu od Emoji to kosmetyk, który na pierwszy rzut oka wizualnie ładnie się prezentuje - ciekawa grafika, która określa nam zapach.
Jest to produkt o standardowej pojemności 150 ml, łagodnej formule, która dba o skórę. Jest to produkt pozbawiony soli aluminium, w 100% wegański.
Nie jest to antyperspirant lecz zwykły dezodorant.
Rozpylacz podczas aplikacji nie zacina się, dobrze dozuje.
Zapach - świeża limonka, która w moim odczuciu skłania się w stronę cukierkową. Szybko wysycha na skórze, nie pozostawia śladów na skórze i na ubraniu.
Czy daje 24 - godzinną ochronę tak jak producent opisuje? I tak i nie. Niekiedy musiałam używać go kilka razy dziennie, a nieraz zdarzało się, że raz. Na pewno ochrona przed potem jest słaba, oczywiście mogłaby być zdecydowanie lepsza.
Dezodorant ma krótki skład, ale już na drugim miejscu widniej alkohol denaturowy.
Na plus jest jego wydajność, mimo, iż używam go czasami kilka razy dziennie to jest to produkt wydajny, warto dać mu za to plus.
Nie podrażnia, a skóra po jego aplikacji nie swędzi.
Cena - w momencie kiedy go kupowałam była bajeczna - 0,99, ale wcześniej widziałam go w dużo wyższej cenie, więc się nie skusiłam, bo nie zachęcał.
Produkt lepiej sprawdzi się na ciepłe dni.

Bardzo słodki zapach

Bardzo słodki dezodorant emocji. Został kupiony przeze mnie z myślą o pięknym zapachu i intuicja mnie nie zawiodła.
Bardzo dobrze i dość długo utrzymuje się na ubraniach.
Ale za taką cenę naprawdę warto kupić.

Zalety:
-cena
-bardzo piękny zapach

Cytrusowy słodziak

Na ten dezodorant trafiłam w Rossmannie. Kosztował przysłowiowe grosze, więc żal było go nie brać.

Dezodorant ten nie zawiera soli aluminium. Nie posiada właściwości antyperspirantu, więc nie miałam wobec niego wielkich oczekiwań. Kupiłam go z myślą o używaniu w dni niewymagające i niezobowiązujące, najczęściej wtedy gdy jestem w domu.

Dezodorant nie posiada olejów mineralnych, silikonu i składników pochodzenia zwierzęcego. Jest 100% wegański. Natomiast zawiera alkohol denaturowy, więc używanie go krótko po depilacji nie wchodzi w grę.

Opakowanie posiada standardowe dla dezodorantów. Rozpylacz nie zacina się i dozuje równą mgiełkę. Szybko schnie na skórze, nie brudzi ubrania. Nie chroni przed potem, ale przez kilka godzin daje uczucie świeżości. Zapach tego dezodorant jest przyjemny, słodkawy, cytrusowy. Na skórze przypomina mi zapach wafelków cytrynowych, a na ubraniach wydaje mi się jeszcze bardziej słodkawy. Na ubraniach czuć go nawet cały dzień, na skórze tylko kilka godzin. Niestety, ale 24 - godzinnej ochrony, tak jak obiecuje producent, nie daje.

Zalety:
+zapach,
+opakowanie,
+100% wegański.

Bardzo przyjemny zapach

Bardzo fajny dezodorant. Kupiłam go z myślą o użytku w domu. Sprawdza się dobrze. Bardzo ładnie pachnie przyjemnie słodka cytryną.
Długo utrzymuje się a ubraniu na drugi dzień jest dalej wyczuwalny, na skórze trochę mniej. Nie jest to jednak antyperspirant więc nie ma chronić przed potem.

taki sobie bez rewelacji

Dezodorant Emoji trafił do mnie przez przypadek, skusiła mnie promocja w Rossmanie w której zamiast 10 zł kosztował niecałe 5 zł.
ma piękny cytrusowy, słodki zapach który bardzo długo utrzymuje się na ciele i przenika przez ubrania
Zapach nie jest duszący, raczej delikatny ale za to bardzo trwały
Ochronę przed poceniem określiłabym jako średnią
Dobrze radzi sobie z ochroną podczas przeciętnego dnia, podczas małej aktywności
Podczas intensywnego treningu nie daje już rady

Podsumowując jest to całkiem ciekawy kosmetyk. Na pewno będę go często używać latem że względu na świeży zapach. Bardzo lubię też dezodoranty w sprayu na lato ze względu na to chłodzące uczucie w trakcie aplikacji.
Do wyboru w moim Rossmanie była jeszcze wersja różowa, chyba o zapachu owoców leśnych.

EMOJI Dezodorant lemonconfetti - cytrynowy.

Początkowo nie byłam do niego przekonana, myślałam, że będzie to typowy, cytrynowy i sztuczny zapach.

Dezodorant pachnie bardzo rześko, przyjemnie i lekko kremowo.
Ważnym aspektem, jest brak silikonów!
Utrzymuje się bardzo długo, zwłaszcza na ubraniu. Nie jest to antyperspirant, więc nie zapewnia ochrony przed potem.