Kylie Minogue, Showtime EDT

Kylie Minogue, Showtime EDT

Błysk reflektorów, brzmienie muzyki, magia unosząca się w powietrzu... a za kurtyną scena, która jest jej całym światem. Nadchodzi moment na show - niezwykły 'Showtime' Kylie Minogue.
Zniewalająca, bardzo kobieca, owocowo-kwiatowa kompozycja dla kobiet, które uwielbiają życie, zmysłowość i uwodzenie.
Twórcą zapachu jest Vincent Schaller.
Zapach dostępny w wersji EDP i EDT.

Kategoria: kwiatowo-owocowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: poziomka, jeżyna, czarna porzeczka
nuta serca: róża, niebieska frezja, bez, tajska lilia, lukrecja
nuta bazy: akcent migdałowo-waniliowy, białe piżmo, palisander.

Najlepszy!

To najlepsze perfumy jakie kiedykolwiek miałam. Mój idealny zapach, kojarzący mi się z zimą, świętami, najlepsze wspomnienia. Długo utrzymuje się na skorze, to fakt-jest słodki , ale na późną jesień i zimę dla mnie idealny. Niestety od jakiegos czasu wycofali go ze sklepów, albo ja go nie mogę znaleźć. Niestety. Polecam osobom raczej odważnym ( zapach ciężki jak na dzień ) i wielbicielom oryginalnych kobiecych zapachów :)

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

za słodkie

Dostałam je kiedyś w prezencie. Są bardzo, bardzo słodkie.
Zapach ładny, ale dla mnie zbyt mdlący. Przez jakiś czas używałam regularnie, ale dość szybko się zmęczyłam.
Wolę bardziej pudrowe nuty.

Używam tego produktu od: jakiś rok z przerwami
Ilość zużytych opakowań: jedno 50 ml

idealny na wieczór

Nie lubię słodkich zapachów, ale ten stanowi wyjątek. Baaardzo mi podpasował :)

Niestety wydaje mi się troche za cięzki na używanie go w ciągu dnia, poza tym ma bardzo dużo brokatu - dlatego lepiej się sprawdzi na specjalne okazje :-)

Dość długo się utrzymuje i ma ładny flakonik.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: jeden flakonik 50 ml

boski

kochne ja mialam go w wersji 50 ml ale no coz...???? nigdzie go nie mogę znaleść :(

jak ktoś wie gdzie go kupić dajcie znać :) plisssss

jest świetny ,rewelacyjny, boski, uroczy , zmysłowy ,uwodzicielski

Używam tego produktu od: 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 50 ml i 15 ml

idealna!

Poczułam ją na koleżance, pobiegłam migiem do drogerii, zakupiłam i od tej pory zawsze jest ze mną :) Co prawda używam jej tylko na dzień wieczorem preferuje bardziej zmysłowe i kobiece zapachy ale nigdy niee zabraknie jej na mojej toaletce. Jestesmy jak \'siostry\' zawsze razem :) zapach po prostu cudowny, słodki a takie uwielbiam. Długo utrzymuję się na skórze. A cena w tym przypadku to śmieszne pieniądze. Polecam!

Używam tego produktu od: 1.5 roku
Ilość zużytych opakowań: całe 15ml i w trakcie 50ml

truskawki zimą z zagranicy

Z tym zapachem jest tak, jak z jedzeniem truskawek o tej porze roku. Niby są piękne, cieszą oko i nęcą zapachem, ale jak się w nie wbije zęby to już tak fajnie nie jest, bo znamy smak tych jedzonych w sezonie.

Zapach całkiem sympatyczny. Czuć truskawkę (w składzie poziomkę) i troszkę wanilię. Wszystko fajnie, jednak trochę chemicznie. Słodki, nieskąplikowany zapaszek. Bardzo go lubię, szczególnie za komplementy, które dzięki niemu zbieram. Chwalę również flakonik, jest naprawdę bardzo ładny. Trwałość taka 3- 4h .

Używam tego produktu od: ok pół roku
Ilość zużytych opakowań: 30 ml

Uwielbiam!

Na ten zapach wpadłam przez przypadek, dostałam żel pod prysznic KM Showtime. I wpadłam...
Lubię słodkie zapachy, a te właśnie takie są.Ale nie takie słodkie babcine, tylko właśnie takie dziewczęce.

Teraz szukam czego innego bo już mi się te troszkę znudziły, ale wiem, ze będę do nich często wracać:)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego 50 ml

Genialne to :D

Piękny zapach, naprawdę. Kocham te perfumy. Używam ich na specjalne okazje, żeby poczuć się jak prawdziwa showgirl. ten zapach... nawet nie wiem, jak go opisać. czasem mi się wydaje, że jest delikatny, a czasem myślę, że jest mocny i wyrazisty. na specjalne okazje doskonały :D

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania 300 ml

Prawdziwy show!

Piękny, piękny, piękny flakonik. Wprost oczarowały mnie brokatowe drobinki unoszące się w perfumach.

Zapach trwały, faktycznie słodkawy, nałożony w zbyt dużych ilościach - duszący. Zdecydowanie wystarczy jedno psiknięcie.

Warto mieć te perfumy w torebce i używać okazjonalnie na imprezę. Na co dzień wg mnie się nie nadają, są za ciężkie.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesięcy

Nie dla mnie!

Nie ma co dużo pisać.
Na początku zapach jest porzeczkowo -miętowy, taki świeży ale to trwa zaledwie 5 min., a szkoda bo ta nuta jest najfajniejsza, później robi się słodka landryna, która trwa do końca, zapach trwa 3 godz.
Przypomina mi Escadę taką różową Ocean Lounge i FlowerParty Yves Rocher.
Jak zwykle kolejny banał od Coty!

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: testy

Super

Perfum po raz pierwszy dostałam od chłopaka w prezencie, potem taj jakoś się złożyło ,że dostałam na gwiazdkę również ten sam zapach ale w większej butelce i muszę przyznać ,że obok Cat Deluxe to zapach naprawdę , dzięki któremu czuję się prawdziwą kobietą.
Jest uwodzicielski, choć nie jest aż tak mocny.
Ja bardzo lubie ten zapach i chętnie do niego będe powracać . Miałam wszystkie zapachy Kylie , ale ten uważam za najlepszy. W dodatku ma najładniejsze opakowanie, (butelka wygląda jak klejnot)
Idealny na randkę :)
używam: 2 lata
zużyłam : 1x 50ml 2x: 30ml

słodka landrynka

zapach słodki, landrynkowy mocno owocowy dosłodzony jakby watą cukrową. przełamany jakąś dziwną charakterystyczną nuta coś jakby miętowe odświeżenie. na pewno zapach charakterystyczny. niebrzydki ale tez nie zachwycający. od taki przyjemniaczek. nie kupię raczej ponownie gdyż jest ciut dla mnie za słodki i jakiś taki nie mój. ale zużyje buteleczkę bez marudzenia. dość trwałe

Ilość zużytych opakowań: 1/2 buteleczki