Cien, Augen Make-Up Entferner (Dwufazowy płyn do demakijażu oczu)

Cien, Augen Make-Up Entferner (Dwufazowy płyn do demakijażu oczu)

Dwufazowy wodoodporny płyn do demakijażu oczu zawiera ekstrakt z kwiatu lotosu. Dokładnie czyści delikatne partie skóry wokół oczu, nie pozostawiając tłustej warstwy. usuwa nawet wodoodporną maskarę - bez konieczności pocierania. Bezzapachowy. odpowiedni dla osób noszących szkła kontaktowe. Tolerancja skóry potwierdzona dermatologicznie i okulistycznie.

mieszana, wrażliwa, młoda, dojrzała, normalna
oczyszczające
bezzapachowa, dwufazowa
olejek
demakijaż oczu i ust

Jedna wada i wystarczy

Może raz kiedyś miałam płyn dwufazowy, zazwyczaj używam tych zwykłych robiąc małe skoki w bok np.olejki czy inne kremy do demakijażu. Zawsze jednak wracam do płynu typu woda micelarna. Pomyślałam, że jednak może faktycznie taka formuła tłuściutka lepiej sobie poradzi z najmocniejszym punktem, czyli makijażem oczu. Raczej nie używam produktów wodoodpornych, ale i tak czasami muszę się namęczyć, żeby dobrze zmyć tusz, a do tego przecież jeszcze kredka i cienie, lubię wyraziście podkreślić zwłaszcza rzęsy, ale też dbam o całą oprawę. Logika podpowiadała mi, że ten kosmetyk może lepiej rozpuszczać. I faktycznie, jeśli chodzi o główny aspekt, czyli demakijaż to radzi sobie świetnie. Nie robi pandy, nie tylko rozmywa, ale też wciąga wszystko na wacik. Nie trzeba tarcia, a skóra wokół oczu jest jak naoliwiona, a nie boleśnie sucha. Gdy dostanie się do oka zdarza mi się, że odczuwam lekki dyskomfort, ale o dziwo nie szczypanie, nic bolesnego. Ma tylko jedną znaczącą dla mnie wadę, powoduje niesamowite zamglenie wzroku i to na dłuższą chwilę. Oczywiście zmywam resztki wodą, z pianką lub żelem najczęściej, ale to niewiele pomaga. Mgła się utrzymuje. Na prawdę nie spotkałam się z czymś takim i mocno mnie to irytuje.
Z mniej istotnych drobiazgów to butelka jest absurdalnie twarda, nie da się jej nacisnąć w taki sposób, żeby dobrze dozować produkt. Zapachu nie ma kompletnie. Do tej pory zawsze czułam zapach kosmetyków, nawet tych niby bezzapachowych, a tutaj aż jestem zdezorientowana, intensywność zapachu jednak potrafi nam powiedzieć chociażby czy nie przesadzamy z nakładaną ilością, a tutaj nic.

Godny polecenia

Płyn do demakijażu oczu został kupiony w Niemczech, a do tego całkiem tanio.

✅Po prostu skuteczny płyn do demakijażu oczu! Po prostu on radzi sobie świetnie zarówno ze zwykłym jak i wodoodpornym tuszem. Zmywa on bardzo dokładnie makijaże, nie podrażnia oczu ani nie uczula.

✅Płyn jest przezroczysty i bezzapachowy. Jest on pojemności 100 ml. Buteleczka wygodna jak i podręczna. Bardzo łatwo zaaplikować kosmetyk na waciki kosmetyczny. Nie pozostawia tłustej warstwy na skórze.

✅Szkoda że ten płyn jest tylko dostępny w małych opakowaniach.
Dla mnie produkt to jest świetny a do tego małe i podręczne opakowanie które wejdzie w każdą kosmetyczkę.

całkiem niezły

Płyn w moim odczuciu całkiem niezły, skutecznie usuwa makijaż oka, mnie nie podrażnił, cena przystępna, szczególnie jeśli jest w promocji. Dyskwalifikuje go opakowanie, kompletnie nieporęczne, powoduje, że nie można dozować płynu w odpowiedniej ilości.

Całkiem niezły

Kupiłam go bo potrzebowałam małej pojemości produktu na wyjazd. Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie jakość tego płynu. Przeważnie wybieram płyny micelarne, które się u mnie świetnie sprawdzają. Produkt Cien bardzo dobrze poradził sobie z usunięciem tuszu, wszystko ładnie zeszło bez konieczności pocierania oka. Płyn rozpuścił tusz i jednym pociągnięciem wacika usuną go. Fajna pojemność na wyjazdy. Brakuje mi możliwość kupienia tego produktu w większym opakowaniu. Co do ceny jest ok.

Okropny płyn

Na zakupach w Lidlu skusił mnie bardzo tani płyn do demakijażu. Przypominam że mam wadę wzroku więc co za tym idzie bardzo wrażliwe oczy. Po demakijażu nastąpiło szczypanie oczu i delikatne łzawienie oraz taka jakby mgła przed oczami. Nie polecę tego i nie będę kłamać, po prostu jest okropny.

O nie!

Ten płyn dwufazowy z Lidla to było coś strasznego! Mój chyba największy koszmar kosmetyczny.
Moje oczy wspominają go bardzo źle, pojawiło się natychmiastowe podrażnienie.
Ewidentnie skład mi nie podpasował i nie jest mi z nim po drodze. Niestety raz zaryzykowałam, będąc skuszona korzystną ceną i bardzo żałowałam.
Opakowanie skojarzyło mi się z płynem dwufazowym Nivea, więc jakoś instynktownie pomyślałam, że będzie tak samo dobry ... i jakże się myliłam.
Wydaje mi się , że nie wykorzystałam go nawet do końca, co mi się bardzo rzadko zdarza, żeby wyrzucić kosmetyk przed zużyciem całkowitym.
Ten produkt to chyba dowód na to , że jakość rodem z supermarketu to nie jest nic dobrego. O ile mogę używać chemii gospodarczej z Lidla to z kosmetyków dzięki temu płynowi postanowiłam zrezygnować.
Po użyciu ma się wrażenie zamglonych oczu, a przy moich wrażliwych oczach było też od razu łzawienie.
Nie, nie i jeszcze raz nie!
Nie warto ryzykować moim zdaniem....

Cienowi dwufazowemu mówimy stanowcze NIE

Kupiłam, skuszona entuzjastycznym poleceniem koleżanki, która uważa, że ma takie wrażliwe oczy, a ten płyn dobrze jej służy. No cóż. Okazało się (nie po raz pierwszy zresztą), że ewidentnie to ja mam wrażliwe oczy, bo ten płyn to prawdziwy dziad.
Mam ostatnio dobrze dobrany płyn micelarny, ale ten sobie nie do końca dobrze radzi z niektórymi wodoodpornymi kosmetykami. Wiadomo, że te czyszczą dwufazowce właśnie. Najdoskonalszym - wg mnie - dwufazowcem dysponuje Mixa, ale mam uraz do tej firmy ze względu na jej politykę wobec zwierząt i postanowiłam już jej nie wspierać. Dlatego szukam czegoś, co nie będzie testowane na zwierzętach, a dobrze zmyje wodoodporne kosmetyki.
Cien dobrze zmył kredkę wraz z tuszem, owszem. Ale poza tym pozostawił pieczenie oraz poczucie podrażnienia, co jest nie do przyjęcia. Siedzę i mam wrażenie porządnego spłakania.
Tak więc, wracając do początku wywodu, to ja mam wrażliwe oczy :)

Może być

Kupiłam ten płyn ponieważ poleciła mi go siostra. Niestety jak się okazało dla mnie jest niewystarczająco dobry. Nie do końca usuwa tusz. Na dodatek szczypią po tym płynie oczy. Próbowałam kilka podejść aczkolwiek u mnie się nie sprawdził.

Może być

Płyn zakupiłam do przetestowania .
Jest poprawny , nieźle sobie radzi z usuwaniem makijażu oczu jak i twarzy .
Jednak stosowałam lepsze tego rodzaju produkty . Ten mam wrażenie, że wysusza skórę i podrażnia , czuć od niego taniość. Raczej do niego nie wrócę.

Ok

Potrzebowałam produktu do zadań specjalnych i ten właśnie taki jest. Perfekcyjnie zmywa wodoodporny makijażu oczu bez pocierania. Jest jednak dla mnie zbyt tłusty - pozostawia tłustą powłokę na oczach nawet po domyciu buzi dodatkowo żelem. Minus za bardzo małe opakowanie, które starcza na bardzo krótki okres czasu.

Spełnia swoje zadanie

Nie bardzo lubię dwufazowe płyny do demakijażu. Ale ten mnie zaskoczył.

+ ładne małe opakowanie
+ dobrze zmywa makijaż
+ nie uczula
+ nie podrażnia
+ jest bezzapachowy
+ tani

Używam wacików wielorazowych i dobrze z nimi współpracuje.

Rewelacja

Dwufazowy płyn do demakijażu to dla mnie odkrycie z supermarketu. Płyn idealnie usuwa make-up, nawet tusz wodoodporny. Radzi sobie z intensywnym wieczorowym makijażem. A co dla mnie najwazniejsze nie wysusza cery, wręcz przeciwnie idealnie ją nawilża i pielęgnuje. Płyn jest wydajny,wystarczy nieduża ilość płynu na wacik. A do tego cena jest świetna. Uważam że nie różni się niczym od drogich drogeryjnych płynów do demakijażu. Zostanie ze mną na dłużej.