Neutrogena, Formuła Norweska, Hand Cream Concentrated Scented (Krem do rąk skoncentrowany zapachowy)

Zobacz oferty

Natura
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 0.00/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Tylko kropla tej wzbogaconej w glicerynę formuły, przynosi natychmiastową ulgę oraz chroni suche, spierzchnięte dłonie. Nawet w najbardziej surowych warunkach sprawia, że dłonie są wyraźnie bardziej miękkie i gładkie. Silnie skoncentrowany, bardzo wydajny. Opakowanie 50ml wystarcza na 200 zastosowań.

kremy do rąk
zapachowa
w tubce
krem
50 - 100ml, <50ml
Struktura
bogate

Krem do rąk

Krem jest bardzo kiepski, Dość trudno się go rozprowadza po skórze dłoni. Jedynym plusem jest konsystencja, ponieważ nie jest wodnista, jednak jak dla mnie jest za bardzo gęsta, przez co utrudnia dobre rozprowadzenie produktu na skórze dłoni.

nie przypadł mi do gustu

To już kolejny krem neutrogeny, z którym mam do czynienia i myślę, że już raczej ostatni. Krem strasznie długo się wchłania, przez długi czas czuje go na dłoniach, nie nadaje się na dzień, bo wszystko czego by się nie dotknęło jest zaraz oblepione.Byłaby m w stanie zaakceptować ten mankament, gdyby nie to, że efektu nawilżenia niestety u mnie nie ma. Mam dość wymagającą skórę dłoni, szybko przesuszającą się, ten krem ewidentnie nie radzi sobie z nią, jest po prostu kiepski.

Super odświeżający krem

Bardzo lubię go stosować. Zostawia przyjemnie odświeżone dłonie, jakby schłodzone. Czuć głębokie nawilżenie dłoni. Zostawia też przyjemny film na skórze, który nie tłuści, co jest dla mnie bardzo ważne.

Najlepszy krem do rąk!

Krem jest bardzo gęsty, o bogatej konsystencji. Nie ma lepszego kosmetyku do rąk na wiatr i mróz. Żaden inny nie sprawdził się u mnie tak dobrze jak ten.

Krem nie pozosatwia uczucia tłustości, szybko się wchłania. Trochę ciężko się rozprowadza ze względu na swoją gęstość. Świetnie nawilża i natłuszcza. Chroni skórę dłoni przed utratą wody.
Jak dla mnie krem prawie nie ma zapachu i jest bardzo wydajny.

Może być.

Zaraz po nałożeniu tworzy warstwę okluzyjną, szybko się wchłania. Nie nawilża ale hamuje utratę wody. Dłonie są od razu wygładzone i zmiękczone.
Ma miękką tubkę, przez co łatwo się wyciska.
Ma kremową konsystencję, daje odczuje lekko silikonowej . Zapach lekko pudrowy.
Szału nie robi, na zimę jako ochrona przed mrozem jest O.K.

Ulubiony

Bogata konsystencja, która naprawa nawet bardzo wysuszone i popękane dłonie! Idealny dla skóry zniszczonej mrozem i ciągłą dezynfekcją. Już po jeden aplikacji dłonie wyglądają dużo lepiej. Polecam go wszystkim!

Ochrona i nawilżnie suchych dłoni

Mam sucha skórę. Zwłaszcza w okresie zimowym moje dłonie są spierzchnięte i wymagają solidnego nawilżenia. Próbowałam różnymi kosmetykami nawilżyć ręce, niestety efekt był chwilowy. Zakupiłam krem firmy Neutrogena skuszona promocją. Była to super decyzja. Krem ma gęstą, klejącą konsystencję przypominającą maść. Po nałożeniu szybko się wchłania. Efekt nawilżenia utrzymuje się bardzo długo, skóra jest miła w dotyku. Zniknęły przesuszone zgrubienia na kostkach dłoni. Produkt ma bardzo delikatny zapach. Wadą kremu jest to, że pozostawia klejący filtr na skórze. Zaczęłam stosować krem na noc, po przebudzeniu dłonie są zregenerowane i przyjemne w dotyku. Krem sprawdza się również na spacerze jako ochrona skóry w zimowe dni.

Zadowolona

Zmagam się z suchą skórą dłoni przez cały rok. Stosuję różne kremy do rąk, ale ten wyjątkowo przypadł mi do gustu. Ten krem bardzo dobrze nawilża moją skórę i łagodzi podrażnienia. Krem jest gęsty, ale mnie osobiście to nie przeszkadza. Wystarczy niewielka ilość, aby rozprowadzić go po całych dłoniach. Krem ma przyjemny zapach. Z moich obserwacji mogę stwierdzić, że jest on dostępny w wielu sklepach i drogeriach, więc nie powinno być problemów z jego nabyciem. Uważam, że cena tego produktu nie jest niska, ale jest on warty swojej ceny. Polecam go, warto spróbować.

Najlepszy

To jedyny krem który natychmiast i na dłuższy czas daje ukojenie moim spękanym i wysuszonym dłoniom. Inne kremy dają chwilowe ukojenie, a ręce są ułożone przez 8-12h.
W dodatku ma gęstą konsystencję i szybko się wchłania.

najlepszy

Krem do rąk to dla mnie kosmetyk pierwszej potrzeby. Używam go kilkanaście razy w ciągu dnia (po każdym myciu rąk, albo naczyń). Neutrogeny wystarczy naprawdę mała ilość i moje dłonie mówią "dziękuję". Wiele kremów do rąk jest przyjemnych zaraz do nałożeniu, ale po kilku minutach efekt znika. Neutrogena utrzymuje się bardzo długo. Nie jest lepka - można bez problemu dotykać klawiatury laptopa zaraz po nałożeniu. Używa też jest mój mąż, który ma skóre dłoni atopową i bardzo wymagającą.

Bardzi dobry, wydajny krem

Fajny skoncentrowany krem do rąk który w 100% spełnia funkcje opisane przez producenta. Jako jeden z nielicznych dobrze nawilża skórę nawet w mroźne dni gdy skóra jest mocno wysuszona. Świetnie się wchłania, jest wydajny, dłonie po jego użyciu są miękkie i odżywione.

Skład na opakowaniu nieco różni się od tego który jest tutaj wymieniony. Produkt nie zawiera parabenów natomiast zawiera Phenoxyethanol i Tocopherol.

Neutrogena, Formuła Norweska - Zdecydowanie polecam

Krem jest bardzo dobry, spełnia wszystkie swoje właściwości. Używam go od dawna, mam skórę dłoni bardzo wrażliwą, podatną na uczulenia. Przez AZS na dłoniach muszę uważać na kremy, które używam, bo nie wszystkie są w stanie mi pomóc. W najgorszych okresach, zwłaszcza zimowych muszę bardzo uważać. Przez ciągłą zmianę temperatur, czyli włączanie kaloryferów w domu i wyście potem na zewnątrz na mróz, moja skóra na dłoniach potrafi stać się poraniona i potrafi krwawić. Pamiętam, że ten mocno skoncentrowany krem bardzo mi pomógł. Rzeczywiście skóra staje się wyraźnie miękka i gładka. Może nie tak od razu, ale jednak. Nie jest to lek, ale jednak potrafi pomóc na mocno spierzchnięte dłonie. Bardzo mocno nawilża skórę dłoni. Wiadomo, że na poranione i krwawiące dłonie zawsze najlepszy będzie lek i o tym trzeba pamiętać. Nie jest to krem, który wyeliminuje takie objawy. Krem ten jednak jest bardzo dobry i pomocny. Krem ten jest bardzo wydajny i wystarczy mała ilość kremu na dłonie. Mogę go polecić.