Avon, Care, Glycerine Hand & Nail Cream with Jasmine, Vitamin E and Glycerine (Glicerynowy krem do rąk i paznokci z jaśminem i witaminą E [Wygładzający krem do rąk o zapachu jaśminu])

Bogata formuła szybko się wchłania, przywracając skórze rąk optymalny poziom nawilżenia i nadając paznokciom zdrowy blask.

Słaby zapach

Krem w ładnym opakowaniu. Niestety zapach nie za bardzo przypadł mi do gustu. Sama konsystencja jest miła. Szybko się wchłania i dobrze nawilża skórę. Wystarcza na długo. Avon nie słynie z dobrego składu, ale krem działa. Moje suche ręce przestały być suche. Często korzystam z tych kremów, bo są tanie i dają efekt.

Glicerynowy średniak.

Krem glicerynowy z jaśminem miałam już dawno temu w granatowym opakowaniu, a kilka tygodni temu kupiłam go w nowszej odsłonie - w biało-różowej tubie (teraz pojemność też jest większa - 100 ml). Krem sprawuje się tak, jak większość "avonowskich" kremów glicerynowych. Pachnie mydełkowo, w żadnym razie nie jest to zapach jaśminu. Nawilża średnio, daje uczucie gładkich rąk, ale widzę, że jest to pozorne - dimethicone robi efekt gładkiej skóry. Nie jest to produkt marzeń, ale z braku laku smaruję nim dłonie - najczęściej po zmywaniu. Bardzo podoba mi się nowa szata graficzna kremu. Tubka jest wygodna, poręczna; można włożyć ją do podręcznej torebki. Producent nie obiecuje zbyt wiele na opakowaniu - i dobrze - bo "zbyt wiele" się tu nie dzieje. Krem nie pozostawia tłustawej warstwy po aplikacji. Produkt kupiony za kilka złotych, cena nie jest wygórowana. To już moje n-te opakowanie, zawsze jakoś dorzucam go do zamówienia u mojej konsultantki, bo w sumie te kosmetyki kupuję trochę na siłę, słysząc "klasyka" - "chcesz coś z Avonu?" - hihi. Produkt średniej jakości, raczej wydajny, nie zachwycający. Czy kupię ponownie? Może tak, możliwe, że kiedyś znowu dorzucę go do zamówienia ku uciesze mojej koleżanki.

Jaśminowe ukojenie

Krem ma bardzo fajną konsystencję. Niemal natychmiast nawilża i przynosi ulgę przesuszonym czy spierzchniętym dłoniom. Zapach jaśminu jest niesamowicie przyjemny. Moja wersja kremu jest w pięknej walentynkowej szacie graficznej. Kremik był bardzo tani, bo jedyne 3,99zł i za tę cenę na prawdę robi robotę.

Silikonowo-glicerynowy średniaczek

Bardzo lubię kremy do rąk z Avonu-może nie są spektakularne czy wybitne, ale z całą pewnością porządne jak za taką cenę.
Recenzowana wersja skusiła mnie ślicznym opakowaniem(uwielbiam kwiaty i odcienie różowe) oraz wizją zapachu jaśminowego, który uwielbiam, a Avonowi w większości przypadków wychodzi dobrze.
Mam wymagające dłonie, przez charakter mojej pracy lubią się wysuszać, a jednocześnie nie lubię ich smarować. Dlatego cenię sobie kremy do rąk, które działają długotrwale i dzięki temu mogę używać ich rzadziej.

Ten niestety jest dosyć lekki dla moich dłoni. Zmiękcza i wygładza, ale bardziej na zasadzie glicerynowo-silikonowej powłoczki. Po dwóch myciach rąk znowu mam suchą i ściągniętą skórę, która prosi się o kolejne smarowanie. Nawet teraz-w sezonie wiosennym kiedy stan moich łapek się poprawia i mogę trochę poluzować pielęgnację. Gdybym miała nawyk używania kremów do rąk po każdym myciu dłoni to polubiłabym go bardziej, bo nałożony w rozsądnej ilości szybko się wchłania bez tłustej warstwy, mogę po nim grzebać w papierach.
Ale ja potrzebuję czegoś bardziej odżywczego, w typie jego kakaowego lub kokosowego brata. Albo tego z masłem shea z serii Planet Spa.
Jaśminowy jest troszkę za delikatny dla mnie. Używam go jak jestem w domu, całkiem ok chroni podczas sprzątania chemią(nie cierpię pracować w rękawiczkach).

Zapach mnie rozczarował, mi nie przypomina jaśminu, a pudrowe mydełko. Wprawdzie całkiem mi się podoba, no i zresztą sporo kremów Avonu pachnie w tym stylu, ale ja jednak tutaj chciałam ten jaśmin ^^
Opakowanie(naprawdę ładne) bez zarzutu-wygodna, miękka tubka, łatwo się otwiera i rozcina na koniec.

Zaskakująco dobrze poradził sobie z moimi dłońmi

Z ogromnej oferty produktów Avonu, kremy do rąk są tą kategorią, która moim zdaniem całkiem dobrze im wychodzi. Nie wiem jak to jest, że pomimo paskudnego składu radzą sobie lepiej, niż niejeden lepszy kosmetyk. Ta wersja wpadła w moje ręce oczywiście głównie dzięki ślicznej szacie graficznej - Avon nie bez powodu ładuje tyle kasy w marketing, zawsze daję się złapać na sezonowe zapachy i opakowania ;)
Krem otrzymujemy w wygodnej tubce, zamykanej na zatrzask. Działa bez zarzutu, nadaje się do torebki, a gdy już na dnie ostały się resztki, łatwo można ją rozciąć. Jak wspominałam, piękna wiosenna, kobieca szata graficzna, dzięki czemu taki drobiazg może być fajnym dodatkiem do prezentu. Poza tym, krem ten można kupić w innych wersjach kolorystycznych i w większej pojemności.
Oczywiście mus jest wspomnieć o cenie - jeden z tańszych kremów, często gości w katalogach w cenie 3,99 zł, a więc nic, tylko brać ;)
Krem ma gęstą, treściwą konsystencję. Doskonale się rozprowadza na skórze - nie roluje się, nie zbija w grudki. Dość szybko się wchłania, ale pozostawia delikatnie lepką warstwę. Mi nie przeszkadzał w stosowaniu w ciągu dnia, ale wierzę, że są osoby, dla których będzie nadawał się tylko na noc.
Działanie ma jak dla mnie rewelacyjne - błyskawicznie nawilża, wygładza i koi skórę, która od razu staje się miękka, gładka i znikają z niej suche skórki i szorstkości. Wiem, że niestety produkt ten bazuje na parafinie i dzięki temu daje natychmiastowy efekt gładkiej skóry, ale jestem zaskoczona, że mimo wszystko daje długotrwałe efekty.
Oczywiście muszę pochwalić także za zapach - jak dla mnie nie do końca jaśminowy, taki "kosmetykowy", dość charakterystyczny dla Avonu i kojarzy mi się z dawno wycofanym już balsamem ujędrniającym z tejże serii ;) Zapach jest super i jest długotrwały, a ja łapię się na tym, że często niucham swoje dłonie ;)

Podsumowując, jest to fajny produkt za grosze. Skuteczny, pięknie pachnący i w ładnym opakowaniu. Daję jedną gwiazdkę mniej tylko i wyłącznie za ten słaby skład oraz drobne oszustwo Avonu, który na opakowaniu jasno pisze, że zawiera jaśmin, glicerynę i Wit. E, a niestety jaśminu w składzie brak. Nie pierwszy raz już to zauważam z resztą.

Jeden z lepszych!

Uwielbiam kremy do rąk firmy Avon! Co jak co ale kremy do rąk to im się udały!
Krem bardzo dobrze radzi sobie z moim wiecznym przesuszeniem dłoni, świetnie regeneruje podrażnioną skórę, a przy tym jest lekki. Wchłania się dość dobrze, jednak dzięki zawartości gliceryny pozostawia uczucie miłej gładkości na skórze. Zapach bardzo przyjemny, kwiatowy.

Śmierdziel, który nie nawilża

Ostatni mój krem z Avonu z całych zapasów. Jestem z tego tak zadowolona. Nie wiem, czy z wizji utraty tych małych zapachowych koszmarków czy jednak kupna nowych...

Produkt dostępny obecnie niemal w każdym katalogu Avonu, wiec zakup nie sprawia większego problemu. Cena typowa jak na te markę. Tutaj przedstawione opakowanie z naprawdę ładną, delikatną szatą graficzną. Moja wersja jest ciemna i zdecydowanie brzydsza. Niespecjalnie mi się spodobała. Sama tubka jednak trwała, z zamknięciem na klik. Konsystencja dosyć gęsta, treściwa, szybko się wchłania i nie zostawia tłustej warstwy. Tylko ten zapach. Kojarzy mi się trochę ze starym wkładem do długopisu. Obleśny. Obrzydził mi całe użytkowanie.

Wydajność jest słaba i niestety związana z samym działaniem produktu. Odczuwam jakiekolwiek odczucie nawilżenia tylko, wtedy gdy się wchłania. Później nie zostaje z tego niemal nic. Właściwie ma problemy z nawilżaniem mojej normalnej skóry, więc z pewnością nie sprawdzi się w suchej. Na paznokcie też nie widzę żadnego wyraźnego wpływu. Trochę taki krem nic. Stosuję po kilka razy dziennie, bez żadnego efektu.

No nie, delikatnie mówiąc nie. To już mój 3 albo 4 krem do rąk z Avonu z rzędu. Trzeba przyznać, że z każdym było coś porządnie nie tak. Z pewnością nie kupię kolejnego.

Daje radę

Krem do rąk Care marki Avon zapakowany w miękką tubę zamykaną na klik z piękną szatą graficzną.
Konsystencja jest bardzo lekka, szybko się wchłania i świetnie nawilża choć według mnie to bardzo suchych skór będzie za słaby.
Zapach jest bardzo przyjemny i dość długotrwały, jest to połączenie jaśminu i gliceryny.
Krem nie spowodował żadnych podrażnień czy innych niepożądanych efektów.

Najlepszy

Używałam mnóstwa kremów do rąk z Avon i ten według mnie jest najlepszy.
Pięknie prezentuje się tubka kremu, jest kolorowa, wygodna.
Krem jest bardzo wydajny, niewielka ilość wystarcza na rozsmarowanie go po całych dłoniach.
Wchłania się błyskawicznie a tego właśnie oczekuję od kremu do rąk.
Pięknie pachnie jaśminem.
Często go używam, dłonie mam po nim miękkie i gladkie, a potrzebują dobrego nawilżenia :)
Do tego świetna cena :)

Krem idealny dla suchych dłoni

Bardzo ładnie pachnący krem do rąk, który zakupiłam na promocji u konsultantki AVON. Opakowanie kremu jest bardzo objętościowo duże, ponieważ jest to 100 ml. Po aplikacji kremu na dłonie - skóra moich dłoni została nawilżona. Zapachem kremu zachwycona jestem oraz inne osoby przebywające w moim otoczeniu. Najważniejsze jest to, że krem intensywnie i stosunkowo długo nawilża dłonie. Bardzo zadowolona jestem z zakupu kremu, zwłaszcza, że udało mi się go zakupić po wyjątkowo okazyjnej cenie.

Lubię !

Sam krem skusił mnie przede wszystkim ceną oraz pięknym opakowanie. Co mogę o nim powiedzieć? Zacznę od zapachu, który jest obłędny! Idealnie oddziałuje na zmysły. Jeżeli chodzi o efekt nawilżenia to jest on zauważalny. Krem dosyć szybko się wchłania, pozostawiając przy tym skórę w lepszej kondycji.

Mój ostatni krem z Avonu

Przesuszenie moich dłoni jest raczej zwyczajne, ale dość irytujące, czuję dyskomfort po myciu w słabym mydle, podczas przebywania w klimatyzowanych pomieszczeniach, po pływaniu w basenie… Dlatego zawsze mam co najmniej 2 kremy w domu, jeden lekki na dzień, który szybko się wchłonie i będę mogła wrócić do swoich zajęć oraz drugi na noc - lubię wtedy użyć jakiegoś dobrego kremu, bogatego w składniki odżywcze, albo przynajmniej takiego, który zlikwiduje uczucie ściągnięcia skóry na kilka godzin (co z tego, że wtedy zazwyczaj śpię :P).
Jaśminowy to mój ostatni kremik z Avonu, po którym kończę przygodę z kremami tej marki. Mam go jeszcze jakieś 1/3 tubki i myślę, że w ciągu miesiąca powoli go wysmaruję. Ogólnie chyba wszystkie kremy avonowe, jakie miałam (a było ich kilka) działają na moją skórę identycznie - nawilżają, czy raczej natłuszczają na moment, a później znowu mam ochotę się posmarować. Pod tłustą warstewką kremu po chwili nadal czuję ściągnięcie skóry. Ten również działa w ten sposób.
Jego jedynym plusem jest zapach - czuję coś podobnego do proszku do prania :D Dobrze, że nie jaśmin, bo go nie znoszę. No i może jeszcze cena - zapłaciłam 4 zł na promocji. Ale co z tego, skoro ostatecznie lepiej dołożyć parę groszy i kupić coś, co naprawdę nawilży dłonie, a nie tylko zostawi złudne uczucie ulgi.