Estee Lauder, Double Wear Light, Stay-in-Place Makeup SPF10 (Długotrwały podkład)

Długotrwały podkład teraz w nowej, lekkiej wersji. Makijaż nim wykonany jest świeży, lekki i wygodny.Średnie krycie sprawia, że skóra może swobodnie oddychać przez cały dzień. Kontroluje wydzielanie sebum, nie spływa pod wpływem ciepłego lub wilgotnego powietrza. Dzięki formule iMatch idealnie stapia się z odcieniem skóry, nadając jej piękny wygląd.
Odcienie Double Wear Light Stay-in-Place Makeup SPF 10 odpowiadają poziomie intensywności odcieni innych podkładów Estee Lauder. Tak więc jeśli dotychczasowy podkład Estee Lauder ma kolor o poziomie intensywności 3, idealny odcień Double Wear Light Stay-in-Place Makeup SPF 10 to Intensity 3.0.

ujednolicające
Krycie
średnie
w tubce
fluidy

Używa produktu od: próbka

Mocne krycie

Chociaż szukam trwałego podkładu, który zakryje moje niedoskonałości, DW light okazał się zdecydowanie za ciężki. Wypróbowałam wersję light, bo oryginał DW jest dla mnie zdecydowanie za ciężki. Miałam tylko jedną próbkę (poleciła mi go pani w sephorze) kolor był bardzo dobry (01) dla mojej jasnej karnacji, ale na mojej skłonnej do suchości skórze dał efekt maski, którego nie lubię.
Jestem pewna, że wielu osobom pasuje taki podkład, ale przestrzegam, że nazwa light może być lekko zwodnicza :)
Za to jestem przekonana, że podkład jest rzeczywiście trwały, zgodnie z obietnicami producenta.

Subtelniejsza siostra....

O Double Wear Stay-in-pleace napisałam wszystko co niezbędne do wiedzy na temat tej gamy produktów w osobnym wpisie -> DW klasyczny. Lżejsza czy subtelniejsza siostra jaką jest Double Wear Light ma dokładnie te same zalety i wady.
Te drobne różnice to - bardziej pudrowe wykończenie i odrobinę mniejsze krycie. Zdecydowanie nie dla cer suchych i wrażliwych, ma bardziej suche czy matujące odczucia po zastosowaniu. Dla fanek Estee Lauder polecam! Jednak dla mnie Double Wear jest tylko jeden i nie jest to light.
Rzeczowo o podkładzie: opakowanie przyjemne w aplikacji - tubka z szeroką kaniulą (dziubkiem), ładne pod względem kolorystycznym, aplikacja nieskomplikowana - możliwa nawet palcami (przewaga nad klasycznym DW), łatwo się rozprowadza, nie pozostawia smug o ile zastosowało się dobrą pielęgnację przed, trwały ale na pewno nie na cały dzień, wydajny natomiast na początku trzeba się przyzwyczaić bo można przedobrzyć z jednorazową ilością.

Bardzo dobry

Przyjemny, lzejszy odpowiednik double wear. Na codzien jak znalazl. Mam kolor light. Ladnie sie wtapia, dlugo sie trzyma, nie sciera sie, nie oksyduje. Wyglada naturalnie, dlugotrwale matuje. Super

Double Wear Light

Bardzo dobry podkład. Używałam go w lato i trzymał się cały dzień. Kryje bardzo dobrze. Nie zauważyłam zeby mi wysuszał skore. Będzie dobry dla osób ze skóra mieszana.

Petarda

Najlepszy podkład ever! Zapewnia mi idealną cerę przez cały dzień, a nawet i dłużej. W końcu znalazłam produkt, dzięki któremu moja skóra nie wydaje się tłusta.

REWELACJA !

Jeden z lepszych podkładów jakie miałam. Odpowiada mi w nim dosłownie wszystko począwszy od opakowania i konsystencji, a skończywszy na kryciu.
Zacznijmu jednak od poczatku. Duży plus za warianty kolorystyczne, są bardzo zbliżone do odcieni cery. Podoba mi się również konsystencja kosmetyku, nie jest za gęsta, ani za rzadka, idealna do aplikacja beuty blenderem. Aplikuje się łatwo, kosmetyk nie pozostawia plam i świetnie stapia się ze skórą. Do jego zalet zdecydowanie mogę zaliczyć, również wydajność oraz trwałość. Nic nie spływa i w ciągu dnia makijaż potrzebuje naprawdę niewielu poprawek. Zauważyłam jednak, że lekko wysusza mi skórę i dlatego zaczęłam dbać, aby przed nałożeniem mieć dobrze nawilżoną cerę i wklepywac bazę pod makijaż. Krycie jak dla mnie dość słabe, ale raczej nie mam problemów skórnych więc jest dobrze Produkt jest lekki, nie zapycha, idealny letnią porą. Po jego użyciu ma sie wrażenie, że cera wygląda zdrowiej i jest wypoczęta.

mój ideał

szczerze powiedziawszy do momentu pierwszego użycia podkładu byłam przekonana, że każdy kosmetyk tego typu nie będzie odpowiedni dla mojej cery, bo, po prostu, taka jej natura. ok - zawsze korzystałam z drogeryjnych, tańszych podkładów, w ostatnich miesiącach z minerałów. problemy miałam dwa. po pierwsze: KAŻDY zjeżdżał z mojego nosa w tempie ekspresowym, a "domalowanie" mankamentu tworzyło katastrofę na mojej twarzy. po drugie: każdy cięższy podkład mnie zapychał. zanim zdecydowałam się na zakup DWL, przestudiowałam naprawdę dużo recenzji - bałam się najbardziej tego zapychania, bo serio moja cera reaguje dziwnie na niemal wszystko. i cieszę się, że zaryzykowałam. nie bardzo się na tym znam, ale mam chyba starszą wersję (zakupiłam w drogerii internetowej), odcień udało mi się dopasować idealnie. podkład świetnie stapia się ze skórą, nie tworzy maski, jest praktycznie niewyczuwalny. nie jeździ po twarzy - przetrwał nawet 16km spacer po górach, w warunkach sporych opadów śniegu, lecącego prosto na moją twarz. skóra jest w bardzo dobrym stanie - czasem coś niewielkiego wyskoczy, ale szybko znika. krycie dobre, poprawiam jeszcze minerałami i buzia jest wręcz nieskazitelna. mimo, iż moja twarz lubi się świecić w strefie T, ten produkt absorbuje serum i nie jest to takie rażące, a wręcz naturalnie fajne. być może docelowo skuszę się na DW w normalnej wersji, zobaczymy.

Najlepszy podkład, jaki kiedykolwiek mialam

Używam obie wersje- klasyczny DW na duże wyjścia i czasami w tygodniu, wersji Light dosłownie na codzień. Mam cerę raczej tłustą. Ten podkład wygląda jak milion dolarów- bardzo naturalnie, drobinki pięknie odbijają światło, nie zbiera się nigdzie i jest niewyczuwalny.
Odcień 2.0 jest dla mnie idealny, latem omiatam buzie bronzerem z drobinkami dla lekkiego koloru.
Niestety- podkładu już nigdzie się nie kupi w tym kolorze... na tyle podkładów, które próbowałam, ten jest niezastąpiony wiec mam pecha!
Podobno nowa wersja jest już zupełnie innym produktem a nigdzie nie mogę go jeszcze wypróbować

Mój ideał

Kiedyś dostałam go od przyjaciółki, i muszę przyznać, że jestem jej wdzięczna bo ten podkład skradł moje serce. Jest lekki, długotrwały, zakrywa pory i nie powoduje powstawania krostek. Plus za to, że nie oksyduje. Przy mojej skórze mieszanej sprawdza się idealnie na codzień jak i na wyjscia.

Nowe kolory?

Uwielbiam ELdwl! Idealny na lato, bo nie zatyka porów, a w sezonie zimowym dba o nawilżenie cery.

Nie mogę połapać się tylko z nową numeracją kolorów. Do tej pory używałam zawsze kolor intensity 2.0, ale teraz jest zupełnie nową numeracja.

Wiecie może jaki kolor zastąpił intensity 2.0?

Mój ulubiony podkład na lato

Double Wear Light jest typowo wiosenno - letnim podkładem. Lekki, zapewnia jedynie średnie krycie, za to wygląda na twarzy bardzo naturalnie. Jest bardzo trwały: spokojnie wytrzyma na twarzy cały dzień. Bardzo dobrze się rozprowadza, jego konsystencja mi odpowiada.

Olbrzymi plus za kolorystykę: używam odcienia 0.5, który idealnie pasuje do mojej cery. Podkłady innych firm są często dla mnie za ciemne, nawet jeśli wybieram najjaśniejszy odcień.

Podkład kupuję w marcu i jedno opakowanie spokojnie starcza mi na całą wiosnę i lato.

Bardzo go lubie jest tylko jedno ale...

Pokład na twarzy wygląda bardzo ładnie, naturalnie. Mam idealnie dobrany kolor, trwałość podkładu bardzo dobra. Używam go już kilka lat zamiennie z innymi podkładami, przy zakupie ostatniego opakowania zauważyłam, że po każdym użyciu wyskakują mi brzydkie podskórne guzki, które leczą się bardzo długo. Nie wiem czy zmieniony został skład czy cos się stało z moja cera ale zaczęłam bac się go używać.