Glam Shop, Podkład rozświetlający

Glam Shop, Podkład rozświetlający

Kategoria

Rozświetlający podkład o średnim kryciu. Idealny dla wszystkich, którzy lubią efekt naturalnego GLOW. Aplikować przy pomocy pędzla do makijażu lub zwilżonej gąbeczki GlamSPONGE. Przypudrować w celu przedłużenia trwałości.

fluidy
normalna, sucha, mieszana
rozświetlające, nawilżające, ujednolicające
bez parabenów
Krycie
średnie
w buteleczce, z pompką

Trwały, nie tworzy smug, subtelnie rozświetla skórę

Kocham kosmetyki rozświetlające. Moja skóra jest sucha i szara.Dzięki podkładowi od Glam Shop mogę cieszyć się piękną, rozświetloną skórą z ukrytymi niedoskonałościami. Podkład ten posiada średnio gęstą, nawilżającą skórę formułę zapewnia efekt subtelnego glow. Dobrze się rozprowadza i szybko wtapia. Nie tworzy smug. Jest bardzo trwały. Nie ściera się w ciągu dnia. Z pewnością kupię ponownie.

Super na co dzień

Rozświetlający podkład o średnim kryciu w stronę dobrego. Nadawał buzi naturalny wygląd, bez efektu maski. Na co dzień był idealny, taki świeży i lekki. Utrzymywał się do kilku godzin i ścierał bardzo subtelnie, nie pozostawiając dziur czy prześwitów. Polecam

Kiepski

Podkład kupiłam ze względu na idealny dla mnie odcień - jasny neutralny oliwkowy. Opakowanie jest porządne i łatwo się dozuje. Na tym się kończą jego zalety. Podkład wygląda na twarzy po prostu brzydko. Nie rozświetla, a wręcz zabiera blask. Jest bardzo kryjący, a nie tego oczekiwałam od podkładu rozświetlającego. Jest koszmarnie nietrwały - w ciągu dla wyświeca się, warzy i znika z najważniejszych miejsc. Nie wtapia się, po prostu siedzi sobie na skórze i podkreśla pory, których mam naprawdę niewiele. Po ponownym przypudrowaniu wygląda jeszcze gorzej. No naprawdę mistrz, jeszcze nie miałam podkładu, któremu udałoby się mieć tyle wad.

Wykorzystała: kilka próbek

Fajny

Oceniamy produkt po zakupię kilkunastoma próbek które starczyły mi na dużo więcej niż mogłoby się okazać.
Podkłady miły zapach, który tylko umila nam aplikacje. Konsystencji mokrq i wydawało się że lejąca ale to tak mało lejąca. Na szczęście dzięki temu można go spokojnie aplikować bez tak zwanej spiny. Produkt ma niezłe krycie, byłam bardzp pozutyvnia t zaskoczoną tym faktem. Bardzo ładnie wyrównał mi kolor i zakrył to co chciałam.. nakładał się gąbką bez najmniejszego problemu. Ładnie wygląda na twarzy, nie podkreśla zadanych bruzd, zmarszczek czy rozszeroonycg porów. Zostawia lekko aksamitna wykończenia ale nie jakieś chamskiego, raczej takie zdrowe i zadbane. Takie maturalne odbijacze światło.
Polubił się z każdym moimi pudrem, AW nawiązywaniu tak super relacji inni powinni brać przykład.
Bardzo go polubiłam, i coś czuję....zs wpadnie do mnie z czasem butelka, ale póki co muszę zużyć te które plączą się pod przysłowiowy mi nogami
Pozytywne zakończenie

Jest to jeden z moich TOP 3

Podkład z Glam Shopu kupiłam niewiele później po premierze. Jestem osoba o jasnej karnacji z cera stanowczo sucha. Wybrałam 1.0 oliwka i jest to bardzo ładny odcień pasujący do mojej cery. Osobiście kocham efekt glow w każdej postaci, nie używam produktów matujących na twarz, nawet jak zaczynam się „świecić”. U mnie ze względu na rodzaj cery wyglada to ok. Podkład pięknie się rozprowadza czy to gąbka czy palcami, w mojej opinii ma dobre krycie, które można stopniować. Dobrze współgra z wieloma pudrami. Makijaż utrzymuje się bardzo dobrze a inne produkty trzymają się nieźle. Buźka jest rozświetlona i wyglada bardzo zdrowo - czyli to co wymagam od tego typu produktów. Jest to moj ulubiony dotychczas podkład. Kończę już drugie opakowanie. Jedyna rzecz która jest ważna to dobrze wstrząsnąć podkładem przed użyciem bo lubi się rozwarstwiać. Jak tego nie zrobimy to jest duże prawdopodobieństwo, ze aplikacja nie będzie udana.

Wykorzystała: kilka próbek

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Nie sprawdził się

Mimo że mam cerę mieszaną, lubie podkłady, które nie sprawiają, że skóra jest matowa. Lubię lekko rozświatlające wykończenie. Znam podkład Glamu w wersji Klasyk, więc gdy otrzymałam kilka próbek podkładu rozświatlającego, byłam zaciekawiona, czy sprawdzi się tak, jak Klasyk.
Podkład ma kremową, dość rzadką formułę. Kryje zaskakująco dobrze - zazwyczaj podkłady rozświatlające mają delikatne krycie; ten dość dobrze ukrywa niedoskonałości. Od razu po nałożeniu, a przed przypudrowaniem skóra jest naprawdę świetlista i "mokra". Po przypudrowaniu blask jest delikatniejszy, jednak nadal przebija.
Niestety u mnie ten podkład nie sprawdził się zupełnie. Za każdym razem, po 2-3 godzinach wygląda bardzo nieświeżo. Błysk nie jest już ładny, a typowo tłusty. W strefie T, a zwłaszcza na brodzie podkład dziwnie ciastkuje się i oddziela tworząc na skórze kropki w miejscach porów.
Sądzę, że podkład ten najlepiej sprawdzi się przy skórze suchej.

Fajny, ale nie dla mnie

Próbkę tego podkładu dostałam w prezencie do zamówienia ze sklepu Glam Shopu. Kolor jednak nie był trafiony – otrzymałam odrobinę trochę za ciemny. Jednak spodobała mi się formuła i to jak gładko wyglądał na twarzy. Poszłam więc do Kontigo i kupiłam jaśniejszy odcień za niecałe 50 zł.

Podkład ma średnie krycie, które można dobudowywać, ale nie do pełnego. Przypudrowany daje radę kilka godzin, ale ściera się w newralgicznych miejscach. Do tej pory używałam tylko cieni z Glam Shopu, dlatego z ciekawości chciałam spróbować czegoś więcej od tej marki. Raczej zdenkuję ten podkład i więcej do niego nie wrócę, bo wolę chyba jednak mocniejsze krycie – taka osobista preferencja. Dla osób, które wolą naturalniejszy wygląd skóry – szczerze polecam, bo wygląda ładnie i świeżo na buzi.

Genialny odcień

Podkład jest świetny!
Wspaniale się utrzymuje, daje piękne świetliste wykończenie, nie czuć go na twarzy.
Nie robi efektu maski, wygląda na twarzy równie dobrze jak podkłady z górnej półki.
Butelka z pompką, dająca możliwość zużycia produktu do końca.
Kolor oliwka 01 tak pięknie zgrywa się z moją szyja, że jest praktycznie niewidoczny.
W życiu się nie spodziewałam, że będę aż tak zadowolona. Kupiłam w kontigo, które również uwielbiam.

jest dobry

bardzo przyjemny i delikatny podklad piekny blysk na twarzy efekt taki mokry i prezentuje sie idealnie dla mnie to fajne rozwiazanie na codzien nie robi maski nie zapycha ma piekne kolory

Oliwka

Podklad kupiłam w odcieniu Oliwka 1,75
Bardzo ładny kolor nie za jasny nie za ciemny.W sam raz na jesień i zimę.Podkład daje delikatne rozświetlenie bez żadnych brokatowych drobinek.Porządnie przypudrowany utrzymuje się okolo 8 godzin bez zarzutu.Nie podkreśla zmarszek,nie wxhodzi w pory.
Według mojej oceny jest to dobry rozświetlający podkład ale bez efektu WOW.Podobnych do niego jest wiele .Ja kupiłam go na promce w Kontigo za okolo 36zl.Bez promki kosztuje 50zl .