Lush, Dream Cream (Balsam do ciała)

Lush, Dream Cream (Balsam do ciała)

Łagodzący balsam do ciała dla skóry z problemami. Dzięki naturalnym składnikom w tym olejkom eterycznym doskonale radzi sobie z podrażnieniami, redukuje zaczerwienienia i krostki.

balsamy
nawilżające
w słoiku
krem
100 – 250ml
Skóra
z defektami

Piękny lawendowy nawilżacz

Mam słabość do tej marki. Uwielbiam ich sklepy, opakowania produktów i ich zapachy. Ten balsam był moim pierwszym produktem tej marki. Uwielbiam go. Ma piękny lawendowy zapach. Bardzo dobrze nawilża skórę, nie podrażnia. Zostawia lekki film, dlatego lubię stosować go na noc. Poza tym starcza na długo i tak cudoownie pachnieee....

cudo!

krem otrzymałam w prezencie, choć od dawna miałam na niego oko. jest delikatny, ma przyjemną konsystencję i subtelnie lawendowy zapach. skóra jest nawilżona już po pierwszym użyciu - działa również na wszelkie zmiany skórne powodowane uczuleniem, z czym inne kremy do tej pory nie dawały sobie rady.

Dobry produkt

Jak będziecie mieli okazję kupić ten balsam to polecam serdecznie. Rzadko kiedy oceniam produkty przed zapach, szczególnie kiedy mówimy o tak dobrym i naturalnych składzie. To jest świetnie działający śmierdziuch, który do tego bardzo szybko się ulatnia. Ma bardzo przyjemną, lekką konsystencję więc nadaje się także na rano. Szybko się wchłania, nawilżenie pozostaje do następnej kąpieli, skóra jest po prostu ukojona. Podczas jego stosowania nie pojawiały się żadne zaczerwienienia, krostki znikały ekspresowo i nadawał się solo nawet na zimniejsze dni, bez wspomagania ciężkim masłem. Dawał radę, na prawdę.
Wiem, że produkty lusha są ciężko dostępne w polsce ale jak tylko złapiecie okazje to polecam serdecznie, jest warty kupna.

Mieszane odczucia

Ogólnie jestem bardzo zadowolona z tego produktu, ma świetną konsystencję, jest wydajny, na naturalny, bardzo dobry skład. Bardzo dobrze nawilża skórę. Jedyne co mi przeszkadza i to strasznie, to zapach. Nie mogę się do niego przekonać i ciągle z nim walczę.

Fajny, nawilżający balsam o pięknym specyficznym zapachu

Na ten balsam trafiłam przypadkiem jak mieszkałam w UK i zachwycałam się mydełkiem z Lush, siostra męża akurat zmagała się z suchą skórą i zakupiła balsam Dream Cream i mydło w kremie Dream Wash (chyba) i użyłam tego i...przepadłam.

Dla wielu osób zapach może być denerwujący, jest korzenny i taki dziwny, nie jest do niczego podobny, czuję lawendę i coś ziemistego, ale bardzo mi to odpowiada.

Balsam faktycznie nie wchłania się całkowicie, ale mi też to nie przeszkadza, bo czuję, że moja skóra jest nawilżona.

Mam suchą skórę i moje łydki i kolana ten balsam nawilża wyśmienicie.

Cena jak na Lush nie jest aż tak zaporowa, kosztuje tyle co balsam z Body Shopu, jest mniej wydajny, ale ma dobry skład.

Domyślam się, że płacę za markę, opakowania, to w jakiej otoczce to wszystko jest podawane, ale mnie on przekonał do siebie, czasem można trafić na allegro, a czasem można od kogoś wybłagać jak jedzie do UK ;p.

Stosowałam wiele balsamów, z BS, Neutrogeny etc...i do tego zawsze chętnie wracam

Ilość zużytych opakowań: w połowie

Srednio

Jest wiele produktow na rynku, ktore maja pomoc nam w walce z sucha skora i egzema. Dream Cream, patrzac na etykiete zapowiada sie obiecujaco. Jest pelen naturalnych skladnikow, a zadne z nich nie wygladaja toksycznie ;) (biorac po uwage ostatni szal na organiczne kosmetyki).
Mam sucha skore, ale niesklonna do podraznien. Zaraz po nalozeniu, krem daje fajne uczucie - chlodzi i koi. Sam w sobie jest niemalze wodnisty, wiec mimo niewielkiego opakowania i wysokiej ceny jest wydajny, bo wystarczy go niewielka ilosc - czyli najzwyczajniejszy lotion. Niestety sprawdza sie tylko po kapieli. Zupelnie nie koi skory w sytuacjach w ktorych tego potrzebuje jak np. zaraz po goleniu nog. Skóra po nim szczypie, jest zaczerwieniona i okropnie podrazniona - tak wiec sam w sobie pogarsza sprawe (dodam, ze zwykle balsamy i masla, chociazby z TBS nie wywoluja takiej reakcji). Z tego powodu nie wyobrazam sobie stosowania go przez osoby z egzema. Przeciez egzema to male ranki, mikroskopijne ciecia na powierzchni skory. Wiec to absotulnie skresla Dream Cream jako rozwiazanie dla podraznionej skory.
Ogolnie bardzo srednio nawilza, niczym nie rozni sie od innych balsamow do ciala. Jest dobry na dzien, zaraz po porannym prysznicu, bo wchlania sie ekspesowo i nie zostawia tlustego filmu.
Opakowanie srednio. Moje bylo cale upaprane w tym kremie, bo jest zbyt leisty zeby przychodzil do nas w takim pudelku.
Jesli chodzi o zapach to jest on mocno lawendowy, choc mniej intensywny niz zapach kremu pod prysznic z tej samej serii. Nie przepadam za lawenda, ale tutaj zapach nawet mi sie podobal. Nie jestem jednak do konca przekonana, ze jest to zapach ktory chcialabym aby inne osoby ode mnie czuly. :o
Nie chce nikogo zniechecac do tego kremu, bo pomogl duzej ilosci osob. U mnie sie nie sprawdzil.
Niewypal Lushowy. Sam Lush wydaje mi sie bardzo przereklamowany. Ceny z kosmosu, a \'naturalne\' produkty malo skuteczne. Reklama robi swoje.

Używam tego produktu od: Uzywalam, niedawno sie skonczyl
Ilość zużytych opakowań: Jedno cale

Niestety

- zapach
- konsystencja
- wchłanianie
- nawilżanie
- efekt na dłuższą metę

+ opakowanie

Niestety jest to jedna z niewielu wtop Lush.. Nie działa, śmierdzi, wchłania sie wieki, nie daje nic.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Dobrze nawilża, ale do ideału mu daleko

Swojąpodstawową rolę krem spełnia bardzo dobrze - nawilża. Niestety ma do niego liczne zastrzeżenia, które sprawią, że więcej go nie kupię.
- niespecjalnie odpowiada mi zapach - nie umiem go nazwać, z niczym mi się nie kojarzy, najprędzej po prostu z apteką; na szczęście szybko się ulatnia
- wodnista konsystencja
- nakładanie z pudełka - w przypadku tak luźnej konsystencji tuba sprawdziłaby się znacznie lepiej, a najlepiej butelka z dozownikiem
- mógłby się szybciej wchłaniać

Na plus spora wydajność, na minus cena.
A co do nawilżenia - owszem, jest, ale nie powalające, znam skuteczniejsze balsamy do ciała. Na skorupkę na łydkach czy suche kolana z pewnością by nie pomógł.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Ilość całych opakowań: jedno duże

Świetny balsam

Bardzo fajny kremik. Na wstępie dość mocno pachnie lawendą, ale po nałożeniu na skórę zapach zmienia się i ja wyczuwam w nim rumianek. Bardzo dobrze nawilża, skóra staje się gładka i miękka.

nie dla mnie

Krem nabyłam po dość okazyjnej cenie z myślą o łydkach. Nie mam zbytnio suchej skóry generalnie, ale ostatnio dokuczała mi skorupka. Krem pachnie niebrzydko, ale męcząco i całe szczęście dość szybko się ulatnia.
Wchłania sie błyskawicznie, nie wiem nawet czy nie najszybciej ze wszytskich balsamów, które do tej pory stosowałam do ciała i można swobodnie wskakiwać w piżamę.
Ale krem pozostawia uczucie niedosytu, bo skóra dalej woła pić. Nie tylko łydki, ale i reszta ciała. Zdecydowanie za słabo nawilża, bądź moja skóra jakoś w te upały się zrobiła bardziej wymagająca. Dokończę opakowanie i jak się coś poprawi edytuję recenzję.
Można spróbować, bo krem ma dużo zwolenniczek, ale ja nie sięgnę po niego ponownie.

superbohater

Chwalony Dreamcream mnie nie zawiódł. Zaraz po zakupie byłam zawiedziona, bo wyobrażałam sobie, że po 3 dniach stosowania zrobi cuda z moją skórą. Obraziłam się na niego, rzuciłam w kąt.
Po pewnym czasie dostałam strasznej wysypki na skórze rąk i nie wiedziałam jak z tym sobie poradzić. Po wizycie u dermatologa i stosowaniu maści, które nie dawały efektu chwytałam się wszystkiego. I wtedy znalazłam Dreamcream gdzieś w rogu szafki.
Po 3-ktornym dziennym smarowaniu następnego dnia obudziłam się z delikatniejszą, wygładzoną i bledszą skórą. Wiadomo, nie wyleczył do końca zmian skórnych, ale zdecydowanie uspokoił skórę. I na mnie lepiej działał na ciało niż na twarz.

Po dłuższym stosowaniu skóra się przyzwyczaiła. Na razie nie wiem czy kupię, ale polecam wszystkim, którzy się nad nim zastanawiają:)

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie (jestem w trakcie)

Nie dla suchej skóry

Niestety popsuję recenzję wychwalanemu Dream Creamowi.
Od dawna słysząc wszędzie ohh i ahh chciałam go zakupić, ponieważ w sklepie nie było małych opakowań bez zastanowienia wzięłam duże.

Konsystencja jest fajna, lekko kremowa, nie tłusta.
Krem szybko się wchłania, ale nie do matu.
Bez wątpienia skład i cena/pojemnosć to jego plusy.

Skuszona dobrym składem zaczęłam go stosować na twarz, zapach ma okropny, dziwny taki lawendowy, kompletnie nie dla mnie.
Po 3 dniach wyskoczyły mi łyse placki na twarzy, które musiałam długo leczyć.

Do ciała go nie zastosuje bo zapach kompletnie odpycha.

Poza tym mam bardzo suchą skórę i krem jest dla mnie zwyczajnie za lekki.
Miałam jeszcze kilka podejść ale zawsze kończyło się to przesuszoną skórą błagającą o koniec.

Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie