Pityver, Body Care (Emulsja do ciała)

Pityver, Body Care (Emulsja do ciała)

ELECTRO.PL
Średnia ocena: 4.05/5

Avans.pl
Średnia ocena: 3.76/5

Mediaexpert.pl
Średnia ocena: 4.50/5

Średnia ocena: 3.68/5

zobacz więcej ofertzwiń

Emulsja do ciała Pityver przeznaczona jest do leczenia łupieżu pstrego. Emulsja do ciała eliminuje łupież pstry na ciele, skóra jest jednocześnie pielęgnowana. Dodatkowo emulsja odpowiada za nawilżanie skóry oraz jej regenerowanie, idealnie ją także koi. W ciągu kilku tygodni znika najczęstszy łupież pstry na plecach, brzuchu czy na nogach. W emulsji znajdują się jedynie naturalne składniki aktywne takie jak: pirytionian cynku, olej kokosowy oraz olej z czarnej porzeczki. W ten sposób ma się pewność tego, że łupież pstry nie będzie dłużej doskwierał. Produkt działa również przeciwbakteryjnie oraz przeciwgrzybiczo. Oprócz tego ma on też działanie przeciwzapalne. Pityver body care jest to emulsja na łupież pstry bez recepty, która pomaga zadbać optymalnie o skórę na różnych częściach ciała.

balsamy
z pompką
lotion
z defektami

totalne pol

część druga czyli emulsja z tej serii. jestem fanką tej emulsji. jest nieco tłuściutka, ale wchłania się mimo wszystko całkiem przyjemnie. na pewno koi i regeneruje skórę. no i też objawy typowe dla łupieżu pstrego są dla mnie mniej uciążliwe jeżeli chodzi o używanie tego pityver. nie widzę powodu mówić o zapachu czy dłużej o formule, bo jednak najważniejsze jest działanie, a nie mogę mu odmówić efektów jakie daje u mnie na ciałku.

Spełnia oczekiwania

Balsam spełnia wszystkie moje oczekiwania. Ma piękny zapach, który pozostaje na skórze, bardzo dobrze się wchłania, nie pozostawia uczucia lepkości. Pozstawia skórę gładką i aksamitną. Naprawdę warto go kupić.

jestem na tak

dla mnie kolejny kosmetyk z zestawu pityver który polubiłam przez działanie. emulsja na poczatku była dla mnie zagadką bo nie wiedziałam czy mam używać też na skórę głowy ale to było moje niedopatrzenie i dopiero jak zaczęłam wchodzić w tematykę to widziałam że to jest produkt do stosowania na ciało. u mnie łupież pstry pojawia się również na ramionach więc akurat mi taka emulsja się przydaje. co do zakupu to robilam go po dyskusji ze swoim lekarzem. mimo że to dermokosmetyki bez recepty to jednak wolę zawsze to ustalić co nakładam z osobą która ma ode mnie większą widzę. w moim przypadku całość zestawu się dobrze sprawdza i działa.

body care pityver

kolejny z produktów, który jest w zestawie i powiem szczerze, że tutaj zapach jest inny. wydaje się być bardziej kwiatowy i powiedziałabym, ze przypomina on mi lekko jakby lawendę? nie wiem do końca czy to ma sens. jest po prostu świeżo. jeżeli chodzi o działanie to emulsja jest na prawdę przyjemna, przypomina mi przede wszystkim lekki krem, który dobrze się wchłania i nie zostawia lepkiej warstwy. czuć może lekką jakby śliskość? nie wiem jak to ująć. stosuję rano i wieczorem raz w tygodniu. na początku nakładałam go znacznie częściej, bo codziennie przez kilka dobrych dni. wydaje mi się, że znacznie szybciej i łatwiej się goją te łupieżowe problemy, a skóra jest o wiele bardziej nawilżona, nie swędzi.

emulsja do skory

Recenzowana emulsja jest dośc przyjemna i bazująca mi.in. na oleju kokosowym. Tworzy na skórze zauważalny film i nadaje jej wiekszej miekkosci, elastycznosci i nawilzenia. Długotrwale powinna prowadzic, według zapewnien producenta, do regeneracji skory i działać na nią antybakteryjnie. Chociaż mam wrażenie że najlepiej będzie działała w zestawie z innymi produktami z linii, a to z kolei oznacza calkiem spore koszta za zakupy i trzeba byc na to gotową. Ogólnie wydaje mi sie jednak, ze spelnia swoja role. Opakowanie jest dosyc proste - ot, buteleczka z pompka, ale spelnia swoja role.

Strzał w 10

Ta emulsja jest rewelacyjna. Moje problemy z lupiezem pstrym ciagna sie za mna i ciagną, a ona pomogla mi je zlikwidowac. Stosuje ja chyba z 2 miesiace i jest zauwazalna poprawa! Pomimo wysokiej ceny i faktu, ze dostępny jest tylko w zestawie to jest tego warty, polecam kazdemu z tym problemem

ulubieniec

Używam zestawu Pityver już jakieś 4 miesiące, z łupieżem pstrym zmagam się nieco dłużej ;) jako że nie da się zrecenzować od razu całego zestawu - zaczynam od tego produktu.

Z plusów:
+ faktycznie wpływa na likwidowanie łupieżu pstrego. Przy regularnym stosowaniu widać dużą różnicę, mniejsze plamy, zmniejszenie świądu
+ skóra jest nawilżona, odżywiona, szybko się regeneruje
+ wegański i naturalny skład
+ wydajny

jeśli chodzi o minusy to:
- cena
- nie znalazłam go jeszcze w żadnym sklepie/ aptece, muszę zamawiać online

świetnie sobie radzi

Łupież pstry u mnie przejawiał się głównie w zmianach na klatce piersiowej i ramionach. Pityver był już tak na prawdę moją ostatnią deską ratunku, bo niestety nie miałam już pomysłów co może mi pomóc. No ale na szczęście dał sobie radę.

Sam produkt ma fajną, lekką konsystencję i wyczuwalny zapach lawendy - co mnie jako jej fankę mega cieszy :) Po wsmarowaniu skóra jest nawilżona, lekko śliska, ale nie lepi się ani nic z tych rzeczy.

Stosowałam go zgodnie z zaleceniami, łącznie około 10-11 tygodni.

- świetnie radzi sobie z łupieżem pstrym
- nawilża
- odżywia
- skóra szybko się regeneruje, goi
- produkt wegański, naturalny

ale,
- kupimy go tylko przez internet, na marne szukać go stacjonarnie
- cena jest dość wysoka, ale kuracja przebiega szybko i skutecznie, więc bądź co bądź - warto wydać pare groszy więcej

najlepszy kosmetyk na łupież pstry jaki miałam!

u mnie lupiez pstry pojawil sie juz dlugi czas temu, i do tej pory walczylam z nim bezskutecznie

kosmetyki pityver to moje pierwsze, w 100% sprawdzone i ulubione produkty, ktore serio mi pomogly, a nie tylko powierzchniowo 'zaleczyły'

przez to, ze moj lupiez pojawia sie glownie na klatce piersiowej, to emulsja jest wlasnie uzywana przeze mnie najczesciej, i to efekty jej dzialania widze najlepiej

plam juz nie mam praktycznie wcale, ale emulsja na stale juz gosci w mojej apteczce

produktu uzywam od 5 miesiecy, zauwazylam duza poprawę stanu skory, nawilzenie, to, ze poznikaly mi plamy, a z poczatku tez ustapilo swedzenie, ktore wystepowalo przy niektorych zmianach

problemem jest dostepnosc (tylko internetowa) ale warto zrobic wiekszy zapas bo wtedy wychodzi taniej

działa :)

Zestaw Pityver posiadam w całości i jestem bardzo zadowolona z jego działania. Wcześniej używałam wielu produktów, które miały pomóc zmierzyć się z łupieżem pstrym - bezskutecznie. Dopiero pityver przyniósł oczekiwane efekty.

Emulsja do ciała przede wszystkim nie podrażnia skóry i nie powoduje nasilenia się objawów. Ma moim zdaniem świetny skład, i przede wszystkim naturalny - olej kokosowy, pantenol, olejek lawendowy czy olejek z paczuli. Zmiany, które w moim przypadku ulokowane są głównie na ramionach i klatce piersiowej, ładnie się goją, są załagodzone. Preparat również bardzo dobrze nawilża skórę, co jest dla mnie ogromnym plusem, gdyż nie muszę stosować dodatkowo żadnych innych balsamów nawilżających, przez co nie narażam się na podrażnianie zmian chemicznymi składami.

Widzę dużą poprawę w stanie swojej skóry i na pewno zakupię kolejne zestawy.

mega dobry

z łupieżem pstrym zmagam się już od dłuższego czasu, stosowałam mega przeróżne środki i serio było słabo :/

Pityver poleciła mi moja koleżanka, która też w rodzinie ma ten problem. Na początek zamówiłam wszystkie produkty. Po kilku miesiącach objawy ustąpiły :)

Aktualnie zostałam przy emulsji, która super działa na moją skórę, regeneruje ją i odzywia, nawet jeśli aktualnie nie zmagam się z tą przypadłością. Używam jej bardziej profilaktycznie, by łupiez nie nawrócił.

Przede wszystkim DZIAŁA

Mogłabym dużo napisać o tym produkcie, to na pewno nie jest coś, co będzie ładnie pachnieć i super się pienić, ale pod względem skuteczności działa i jeśli chodzi o łupież pstry to jest dla mnie najważniejsze.
Fajnie, że oprócz szamponu powstała właśnie emulsja, produkt w takiej formie jest zwyczajnie wygodniejszy przy codziennym myciu.