Annick Goutal, Rose Absolue EDT

Annick Goutal, Rose Absolue EDT

Annick Goutal stworzyła te perfumy dla swojej własnej przyjemności. "Róże symbolizują wieczne piękno i kobiecość. Chciałam ten zapach w całości poświęcić właśnie im..." - mówi sama Annick. Od zawsze byłą zafascynowana różą. Uważała że jest to kwiat doskonały, kobiecy i bardzo potężny. Widziała w róży wiele wymiarów i latami studiowała te kwiaty. Zachwycało ją jak róża potrafiła się zmieniać ukazując różne oblicza zapachu - od owocowej wręcz świeżości aż do ciężkiej zmysłowości. 'Rose Absolue' stanowił według Annick kwintesencję róży. Zapach ten łączy w sobie esencje wielu róż w tym sześciu najcenniejszych róż świata. Każdy kto pozna 'Rose Absolue' ulega jego czarowi... czyż można się oprzeć najszlachetniejszemu wśród kwiatów?

Nuty zapachowe: róża bułgarska, turecka, egipska, damasceńska, marokańska, majowa.

Rekomendacja
na wieczór
50 - 100ml
Nuty
kwiatowe

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Prawdziwa róża

Kwiatowy zapach, który nie męczy. Zapach szlachetny, nienachalny a jednak trwały. Kojarzy mi się z wiosną, bukietem róż z kwiaciarni, popołudniem, kwiatami spryskanymi zraszaczem. Używam przez większość roku w ciągu dnia. Wymieniam z Kelly Caleche, bo jako wielbicielka róży lubię różne jej odsłony.

Arcydzieło!!!

Ten błogi zapach odkryłam dzięki zamieszczonemu w internecie artykułowi Seksowna 10 gazety Uroda Beauty Expert.Na początku przetestowałam go w perfumerii na ręku-cudny!!!
Jakiś czas później zdobyłam próbkę.
Zapach Rose Absolue jest to mieszanka różnych gatunków roż bez żadnych domieszek innych nut zapachowych.Średnio trwały.Bardzo podoba mi się skromny szklany flakonik ,który idealnie pasuje do zapachu.Ten zapach to woda toaletowa ale jak dla mnie to raczej luksusowa woda kwiatowa.
Uwielbiam wody kwiatowe-wszystkie pachnidła nie mogą się z tym arcydziełem równać!!!

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: 1 próbka

Róża gęsta i ciężka

Nie mam pojęcia, czy kupię ten zapach, ba, nawet nie wiem, czy kiedyś go ponownie wypróbuję. Niuchałam ze dwa lata temu, jednak pamiętam wrażenie - jak na Goutal, zapach jest dośc cięzki i gęsty. Baaardzo różany, przy czym czuję róże turecką i bułgarską. Zastanawia mnie, czemu ten zapach jest droższy od pozostałych koompozycji Annick - niczym się specjalnie nie wyróżnia, może poza mocą. Być może zawiera w składzie dużo więcej olejków zapachowych? Ponoć był to ukochany zapach autorki. Na pewno lepszy od innej różanej kompozycji - Cest soir ou jamais (która jest trochę dusząca i taka "spocona"). Lubię róże, ale chyba nie an tyle, żeby je zamknąc same w flakoniku i skrapiać codziennie;) Niemniej doceniam.

Używam tego produktu od:nie używam
Ilość zużytych opakowań:testy