Pret a Porter, Pret a Porter EDT

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

zobacz więcejzwiń

Cieszy się niesłabnącą popularnością od wielu lat. 'Pret a porter' oznacza konfekcję która nie jest szyta na indywidualne zamówienie. Świeży, pieprzny aromat do użytku - tak jak ubranie - na co dzień.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: pomarańcza, czerwony grejpfrut, róża, fiołkowe liście, kwiat tamaryndowca.
nuta serca: frezja, magnolia, gałka muszkatołowa, kardamon, czarny pieprz.
nuta bazy: mech dębowy, drewno sandałowe.

Rekomendacja
na dzień
50 - 100ml

22% jesień/zima 78% wiosna/lato

Klasa, szyk i świeżość!

Nie ważne z kim bym się nie spotkała, zawsze słyszę, że pięknie i elegancko pachnę.
Zauważyłam, że perfumy te działają bardzo przyciągająco i sprawiają też, że ktoś odbiera moją osobę za bardzo poważną.
Ludzie już po prostu kojarzą mnie z tym zapachem. Żadne inne mi się też nie podobają, ta wersja jest bardzo świeża, jakby cytrusowa i nie męczy, nie jest typowo kobieca, trochę męska, ale tak pozytywnie, nie da się tego wytłumaczyć takie nuty troszkę męskie są bardzo pociągające dla obu stron. Perfumy utrzymują się cały dzień, stopniowo zmieniając nuty, ale na równie przyjemne. Używam już od paru lat i nie wyobrażam sobie zmienić zapach, jego po prostu chce się wąchać cały czas :)

Klasyk od lat

Zapach ten znam z toaletki mojej babci, mamy, a teraz stoi także i na mojej. Lubię go za to, że jest delikatny, świeży, nienachalny, elegancki, na każdą porę roku i okazję. Trudno określić nutę zapachową. Nie jest to ani woda kwiatowa ani owocowa, przypomina mi to trochę zapach świeżego prania połączonego z akordami szyprowo - pudrowymi. Ma w sobie coś z klasycznej Nivei, dezodorantu Fenjal, sama nie wiem. Niepowtarzalny, choć pachnie nim wiele pań w różnym wieku. To kompozycja dla każdego, która pięknie rozchodzi się na skórze w czasie. Pierwsza mgiełka nieco alkoholowa, ale na szczęście szybko znika. Trwałość na 3+.

Zrobił wrażenie!

Te perfumy dostałam w prezencie. Powiem szczerze, że nie znałam nigdy tej marki, a szkoda. Prezent okazał się strzałem w dziesiątkę! Perfumy o pojemności 100ml mam do dzisiaj, stosuje je na co dzień, bo moim zdaniem pachną nutą elegancji Francji.
Są dosyć trwałe oraz wydajne, bo jestem dopiero w trakcie pierwszej buteleczki zapachu.
Polecam każdej kobiecie, która chce poczuć szczyptę elegancji.

Klasyczna elegancja

Pret a Porter ma lekko słodkawy zapach, jednakże nie ma w nim nic uciążliwego. Idealnie nadaje się do stosowania zarówno w zimę, jak też lato. Kojarzy mi się z eleganckimi bizneswoman. Zapach utrzymuje się dość długo, jednakże nie daje rady jeśli chodzi o cały dzień bez dodatkowych "porcji". Co nie zmienia faktu, że produkt jest dość wydajny. Poręczny flakonik zmieści się również do torebki.

nooooo klasyk :D

Dla mnie to klasyczny kwiatowy zapach, który znam od liceum i co ważne nie zmienił się z biegiem lat. A może mi się tak wydaje?
W każdym bądź razie urzeka mnie w nim jego prosta, nie wymyślna kwiatowa kompozycja. Świeża, lekka. Chyba bardziej na dzień ale myślę, że jest uniwersalna na cały rok.
Trwałość taka sobie, ale słabnąc na skórze uwalnia cały czas swój urok.

17 lat!

17 lat na wizażu i nie trafiła do kategorii zapomnianych. To o czymś świadczy.
Coty Pret a Porter to woda toaletowa o świeżym, lekkim, słodkawym zapachu. Jest to zapach uniwersalny, dla starszej i młodszej kobiety, doskonały do stosowania na co dzień. Zapach tej wody toaletowej jest dość trwały. . Flakon jest bardzo poręczny. Trochę zbyt popularny i wszędzie wyczuwalny zapach, a to uważam za minus.

Przyjemny zapach na co dzień

Zapach lubię dla jego uniwersalności. Z racji tego, że nie jest ciężki idealnie nadaje sie na wyjścia do szkoły, pracy, itp. Zawsze kojarzył się mi ze stonowaną elegancją. Jego słabością jest niestety trwałość. Ale warto sprawić sobie tę wodę.

Niezawodny

Po raz pierwszy kupiłam te perfumy ze względu na reklamę, która w dzieciństwie zapadła mi w pamięć oraz świeży i uniwersalny zapach. Perfumy są na każdą okazję, świetnie nadają się do pracy, ponieważ nie są nachalne i duszące, łączą w sobie wiele świeżych kwiatowo-owocowych aromatów, a wszystko na bazie drzewa sandałowego. Jak dla mnie mieszanka idealna, świetnie trafiająca w mój gust. Zastrzeżenia mam jedynie do trwałości - wiem, że to EDT, więc fajerwerków nie będzie, jednak perfuma jest na tyle ładna, że chciałabym mieć ją na sobie dłużej :)

Nie sposób go nie lubić

Trochę z sentymentu, trochę z tęsknoty sięgnęłam ostatnio w drogerii po ten zapach. Kupiłam buteleczkę bez zastanowienia. Ta przyjemność i świeżość po użyciu skąd ja to znam. Tyle czasu upłynęło, tyle rzeczy się zmieniło a ten zapach nadal mi się podoba. Nie ważne, że może jest już niemodny, butelka trąci myszką, dla mnie to powiew letniego wiatru po burzy, powietrza nasyconego tlenem, roślin zroszonych deszczem.

Limonka z pieprzem

Zapach jest interesujący, świeży z ciepła nutą - limonka złamana pieprzem. Zapachy Coty'ego używałam jako nastolatka i bardzo polecam młodym osobom ze względu na cenę.

No lubię i już

Zapach towarzyszy mi odkąd powstał. Przerobiłam już kilka flakonów. Zapominałam i znów wracałam i tak od lat. Zapach sprawdzi się wiosną, latem. Jest ostry, pieprzny i nieco szyprowaty. Trochę skoszonych traw i zapachu wiatru. Tak jak lubię. Na mnie trzyma się 5-6 godzin. Bardzo lubię tą flaszkę i z chęcią wracam. Guziczek górą.

Bardzo przyzwoity zapach

Jak za taką cenę to bardzo przyzwoity zapach - wyrazisty, ale nie jakiś ostry, czy duszący. Zdecydowanie do użytku na co dzień, ale także i na jakieś wieczorne wyjścia będzie się sprawdzał doskonale. Zużyłam kilka flakonów, moja mama używa go i również jest zadowolona. Jeśli nie miałyście jeszcze z nim styczności to polecam chociaż zapoznać się z zapachem.