Ducray, Anaphase, Shampoo Hair Loss Supplement (Szampon przeciw wypadaniu włosów)

Jego działanie stanowi fazę wstępną kuracji hamującej wypadanie włosów i polega na odpowiednim przygotowanie skóry głowy do tej kuracji. Dzięki swojemu oryginalnego złożonemu składowi pobudza on przebiegające w skórze procesy życiowe, zwiększając w ten sposób skuteczność stosowanych toników leczniczych. Zawarty w produkcie nikotynian tokoferolu, stymulując mikrokrążenie na poziome cebulki optymalizuje warunki wzrostu włosa. Efektem sprzężonego działania wyselekcjonowanego kompleksu witamin B jest wzmocnienie włosów osłabionych przy ich korzeniach. Kremowa konsystencja szamponu ułatwia przeprowadzenie w czasie mycia włosów, starannego masażu skóry głowy. W przypadku wypadania włosów masaż taki jest niezbędny, ujędrnia, bowiem skórę oraz zwiększa penetrację przez niš składników aktywnych.

Anaphase nadaje włosom puszystość oraz ułatwia ich rozczesywanie. Jego doskonała tolerancja sprawia, że możesz go stosować tak długo jak zechcesz. Wspomaga on kurację hamującą wypadanie włosów oraz stanowi znakomitą pielęgnację wzmacniającą we wszystkich przypadkach włosów słabych i delikatnych. Regularne stosowania szamponu - kremu Anaphase pozwoli ci zachować naturalną gęstość włosów.

NIE DZIAŁA

Kosmetyk jest bardzo wydajny, gęsty, dobrze się nim myje włosy. Zapach jest taki średni, ale do wytrzymania. Natomiast nie przestały mi wypadać włosy po zużyciu całego opakowania

Sprawia, że włosy mniej wypadają!

Moje włosy nie dość, że są cienkie, pozbawione objętości to jeszcze wypadają! Trafiłam w internecie na ten szampon i postanowiłam zamówić, jestem z niego bardzo zadowolona! Początkowo nie byłam dobrze nastawiona, myślałam że nie domyje moich włosów, pozostawi je szorstkie i matowe, o dziwo jestem w szoku!

Szampon świetnie pielęgnuje włosy, myje je i delikatnie się pieni. Pozostawia włosy odżywione, nawilżone, nie obciąża ich, ani nie wysusza. Przede wszystkim, sprawia, że włosy mniej wypadają i to jest dla mnie rewelacja. Szampon ma delikatny zapach, niewyczuwalny na włosach. Przyjemnie się go używa, dla mnie ma same zalety jestem z niego bardzo zadowolona. :)

Całkiem fajny

Przyjemny szampon o delikatnym zapachu, za którego daje +. Produkt fajnie się pieni, więc jest wydajny. Niestety jedno opakowanie to może zbyt mało, ale niestety nie zauważyłam, aby wypadających włosów z mojej głowy bylo mniej.

Pomaga w walce z wypadającymi włosami

Szampon Ducray rewelacyjnie działa na włosy. Początkowo bałam się, że to będzie kolejny produkt który nie będzie domywał włosów, pozostawi je szorstkie i ciężko będzie je rozczesać, ale nie tym razem! Szampon świetnie działa na włosy z tendencją do wypadania, u mnie na szczotce pozostaje ich o wiele mniej! Jestem w szoku. Dodatkowo skomplementuję biotynę to podwaja działanie.

Szam szampon ma trochę dziwną konsystencję, taką jakby żelu. Świetnie zachowuje się na włosach, łatwo się pieni, dokładnie domywa włosy i nie pozostawia ich sklejonych, suchych, obciążonych... Przetestowałam szampon również bez żadnej odżywki i jestem mile zaskoczona. Z łatwością rozczesałam włosy, po wyschnięciu były przyjemne w dotyku (lecz się puszyły - moje włosy mają do tego tendencję). Po regularnym używaniu mogę stwierdzić, że szampon pomaga w walce z wypadającymi włosami.

Godny polecenia

Moje problemy z wypadaniem włosów zaczęły się podczas diety redukcyjnej. Włosy wypadały garściami, bałam się je czesać. Akurat wtedy dostałam Ducray do testowania, suplement i szampon. Szampon ładnie nawilża i wygładza włosy, przyjemnie się go stosuje. Tabletki są łatwe do połknięcia i co ważne wystarczy zastosować 1 tabletkę dziennie. Przez pierwsze 2-3 tygodnie regularnego stosowania obu produktów efekty były ale niewielkie, zaczęłam się zniechęcać ale próbowałam nadal. Po upływie około miesiąca, nadal będąc na diecie, zauważyłam, że coraz mniej włosów zostaje na szczotce, włosy są bardziej elastyczne, ładniej się zaczęły układać i co najważniejsze pojawił się wysyp nowych włosów. Jest ich teraz na tyle dużo, że ciężko się uczesać, stercza na wszystkie strony ale bardzo się z tego cieszę. Z pewnością kupię kolejne opakowanie i przedłożę kurację.

Używa produktu od: próbka

Widoczne efekty

Suplement podarowałam do testowania mojej mamie, która zmaga się z problemem słabych włosów. Po miesiącu kuracji mama zauważyła mniejszą ilość wyglądających włosów oraz polepszenie ich struktury.

Na pewno wrócę

Szampon stosowany razem z suplementem tej samej marki. Bardzo przyjemny w użyciu, podobała mi się jego konsystencja, delikatny zapach. Rzeczywiście wypadanie włosów zmalało. Minusem na pewno jest SLS w składzie, dlatego będę go używała jako rypacza co któreś mycie.

Mocne oczyszczanie

Co jakiś czas wracam do tego szamponu, aby wzmocnić włosy i zadbać o skórę głowy. Nie sostuje go w związku z problemem wypadania włosów.

Szampon bardzo dobrze usuwa wszelkie zanieszczyszczenia że skóry i włosów, włosy po zastosowaniu ładnie się błyszczą i czuć, że są bardziej sprężyste i odżywione.

Bardzo przyjemny

Nie jestem w stanie stwierdzić czy sam szampon wpłynął na kondycję i wypadanie moich włosów, ponieważ stosowałam go razem z suplementem Anacaps Reactiv i myślę, że to ten duet daje taki pozytywny efekt. Sam szampon jest delikatny dla skóry głowy, nie podrażnia jej, a jednocześnie idealnie pielęgnuje. Włosy nie są szorstkie i suche jak po innych te typu szamponach.

Jestem zadowolona

Szampon łatwo się rozprowadza, dzięki poręcznej tubie z łatwością można wydobyc nawet resztki produktu, dzięki czemu nic się nie zmarnuje. Zapach jest neutralny. Produkt się mało pieni

W zestawie działa efektywnie

Stosowałam w zestawie z kapsułkami stąd trudno mi powiedzieć czy zatrzymanie wypadania włosów jest związane z suplementacją czy myciem specjalistycznym preparatem. Szampon dosyć mocno myje, u mnie powodował znaczące zwiększenie objętości fryzury, gdyż mocno puszył włosy. Ja ten efekt lubię ale wiem że niektórzy wolą jak włosy są lejące i gładkie. W okresie stosowania włosy znacząco się poprawiły, zaczęły szybciej rosnąć i wyglądać korzystniej. Ogólnie super kuracja.

Całkiem dobry

Jeśli ktoś lubi mocno myjące szampony, to jak najbardziej.
Ja jestem zwolenniczką no poo, dlatego niezbyt przypadł mi do gustu. Raczej stawiam na delikatne szampony.
U mnie sprawdził się jako szampon do mocniejszego oczyszczania, raz na jakiś czas. Cena zdecydowanie za wysoka.