Avon, Ideal Flawless, Cream Concealer (Kremowy korektor w kompakcie `Idealna cera`)

Pojemność 1,4 ml

Perfekcyjne pokrycie niedoskonałości, Skoncentrowany kremowy korektor maskuje cienie pod oczami i niedoskonałości cery tworząc gładką warstwę. Nie roluje się na twarzy.

kryjące
w kremie

fajny

Kremowy korektor w kompakcie AVON ma super mocne krycie dzięki czemu makijaż jest piękny przez cały dzień, ma lekką, ale treściwą konsystencję jest gęsta. jest mega wydajny, cenowo też jest tani

super na niedoskonałości

Mam cerę mieszaną z przewagą suchej, moja karnacja należy do tych bladych. Korektor w jaśniejszym odcieniu pasuje idealnie, a próbowałam wielu różnych produktów aby to uzyskać. Na cienie pod oczami stosuję bardziej płynne preparaty, lepiej się u mnie sprawdzają. Ten zbyt szybko się roluje i nie kryje wystarczająco. Natomiast na niedoskonałości działa idealnie. Nakładam go pędzelkiem albo na większe zmiany tuszuję beauty blenderem. Krycie idealne. Co więcej mam wrażenie, że po zastosowaniu zmiany te są podsuszone, lepiej się goją. Niestety nie wytrzymuje całego dnia na twarzy, dobrze zabrać go ze sobą i robić poprawki. Mimo wszystko obecnie dla mnie nr 1, ze względu na idealne wtopienie się w cerę. Stosując tylko na niedoskonałości, używam go bardzo niewiele, dlatego opakowanie starcza mi na bardzo długo.

Całkiem niezły

Produkt ma lekką konsystencję i nieźle sobie radzi z kryciem lekkich cieni pod oczami. Nie wysusza skóry i nie zmienia koloru po nałożeniu. Ma ładne i praktyczne opakowanie. Niestety nie starcza na długo.

Dobry produkt

Korektor kupiłam, gdy zużyłam mój ukochany kamuflaż z Catrice. Produkt z Avonu nieźle sobie radzi z kryciem cieni pod oczami, ma lekką konsystencję, choć mocnych cieni nie pokrywa w całości. Byłam z niego zadowolona ze względu na to, że nie wysuszał skóry pod oczami i nie ciemniał z czasem. Nie jest jednak zbyt wydajny.

Całkiem nawet dawał radę.

Muszę przyznać,że jak na tą markę,której nie przepadam za kosmetykami kolorowymi,to ten korektor całkiem się spisał.
Największy plus,że ma kremową konsystencję,co wcale nie przesusza strefę pod oczami.
Zasinienia zakryte całkiem przyzwoicie.
Opuchnięcia raczej nie niweluję,ale na dzienne makijaże jest spoko.
Jako baza pod cienie faktycznie się nie nadaję,gdyż cienie migrują.
Również pod oczami trzeba szybko utrwalić ten kosmetyk.
Nie ciemnieje pod oczami,nie ma w sobie różowego.
Całkiem świetnie spisywał się jako kamuflaż punktowo,może nie zakrywał w 100%,ale znacznie zniwelował zmianę na twarzy.

Myślę, że na lato będzie dobry

Korektor ma świetną miękką kremową konsystencję co mi bardzo odpowiada. Jednak jako baza pod cienie lepiej mi się sprawdza. Oczywiście nie jest on bardzo trwały, ale tylko taką u mnie pełni funkcję. Nie lubię nakładać go pod oczy jak i również na niedoskonałości. Moim zdaniem nie wygląda to dobrze. Odcień jak najbardziej mi odpowiada. Myślę, że lato może być dobry. Zobaczymy, jeszcze postaram się go przetestować.

Słaby

Jestem zdziwiona pozytywnymi opiniami. Korektor ma przyjemną konsystencję przypominającą mus. Nie ciemnieje na twarzy.

Minusem jest dla mnie to, że korektor ważył mi się na twarzy i po prostu 'zjeżdżał' z miejsc nałożonych. Po kilku godzinach ścierał się i gromadził w załamaniach :(
Nie wiem czy robię coś źle czy po prostu nie polubił się z moimi kosmetykami czy po prostu ten produkt taki jest...
Krycie też ma średnie.

Jestem rozczarowana

Kupiłam korektor w najjaśniejszym odcieniu zachęcona pozytywnymi opiniami, jednak w moim przypadku się nie sprawdził. Po kilku godzinach ściera się, gromadzi w załamaniach, używany pod podkład sprawia, że ten drugi wręcz spływa z twarzy albo przy połączeniu wszystko się waży. Mozliwe, ze to ja jakoś nieumiejętnie go nakładam lub po prostu nie lubi się z resztą moich kosmetyków, ale dla mnie jest przereklamowanym produktem.

Bardzo fajny korektor

Korektor zakupiony jakiś czas temu i uzywam do dziś na przemian z innymi. Korektor ma świetną miękką kremową konsystencję co mi bardzo odpowiada. Odcień jest dobrze dopasowany do mojej karnacji. Trzyma się dobrze i świetnie niweluje moje Ciebie pod oczami czy inne niedoskonałości. Cena adekwatna do jakosci i marki avon. Jest wydajny. Opakowanie bardzo fajne, kompaktowe. Szczerze Polecam

bardzo ładnie kryje i rozjaśnia

Bardzo mi pomaga w okolicach oczu. Wygładza, rozjaśnia i jest nie do ruszenia gdy zastygnie! Faktycznie kremowy, łatwo się aplikuje i rozprowadza. Niestety nie widuję go w najnowszych katalogach... Niech wróci! Polecam!

bardzo dobry korektor

Korektor jest "mięciutki" - bardzo dobrze się nim pracuje. Produkt świetnie kryje, nie zmywa się przy pudrowaniu. Nie raz uratował mnie kiedy podkład nie chciał przykryć moich niespodziewanych "gości " na twarzy. Opakowanie wygodne, tylko ciężko go wydobyć z boków kiedy się kończy , to jest jedyny minus. Dostępne dwa kolory . mogłoby być więcej ale są na tyle w porządku ,że ładnie łączą się z podkładem . Ogólnie polecam przetestować bo nie kosztuje dużo a naprawdę robi robotę

Kryjący i lekki

Bardzo fajny. W wygodnym opakowanie, bardzo wydajny. Mimo małej ilości odcieni do wyboru jasny był dla mnie okej mimo, ze jestem typowym bladziochem. Ładnie krył, nie ważył się, nie zbierał w załamaniach, nie zapychał i nie obciążał. Do tego bardzo fajna cena, polecam. :)