Estee Lauder, Double Wear Stay-in-Place Flawless Wear Concelaer (Korektor do twarzy)

Ulepszona wersja Stay-in-Place.
Korektor w płynie zapewnia efekt wyrównanej skóry przez cały dzień. Trwały i lekki korektor jest łatwy w zastosowaniu dzięki aplikatorowi i zapewnia nieskazitelny wygląd skóry przez cały dzień. Likwiduje i koryguje cienie pod oczyma, zaczerwienienia i plamki. Nie brudzi ubrań, nie zmienia koloru w ciągu całego dnia. Perfekcyjna siła krycia. Beztłuszczowy. Bez zapachu. Przetestowany dermatologicznie i oftalmologicznie.

pod oczy, do twarzy
we fluidzie, w pędzelku / w aplikatorze
kryjące, wygładzające

Świetna jakość warta ceny

Jakość tego korektora jest bardzo wysoka. Jest to produkt wart swojej ceny. Jego trwałość jest obłędna.Makijaż nie wymaga poprawek przez całą dobę. Korektor maa precyzyjny aplikator, który dobrze rozprowadza produkt na skórze. Efekt końcowy jest zniewalający. Nawet duże cienie są pięknie zakryte, podobnie jak różne niespodzianki na twarzy czyli niedoskonałości. Krycie jest bardzo dobre. Można je budować. Korektor nie wchodzi w zmarszczki. Współgra z mimiką twarzy i z innymi produktami czyli podkładem, pudrem. Jest wydajny. Starczy naprawdę na długo, bo nie potrzeba dużej ilości.

Kocham, kocham, kocham!

Moja cera jest dojrzała, mieszana, skłonna do niedoskonałości, zaczerwienień i podrażnień, pod oczami drobne zmarszczki mimiczne.
Korektor zakupiłam, ponieważ podkład (Estee Lauder Double Wear) za bardzo wchodził i uwydatniał drobne zmarszczki. Ponadto wysuszał i tak już delikatną i suchą skórę pod oczami.
Korektor jest dużo lżejszy i nie wchodzi tak w zmarszczki, stosuję go również do wszelkich niedoskonałości. Zawsze noszę przy sobie, żeby ewentualnie coś poprawić. Jest niezwykle wydajny, mam go bardzo długo (ok. 6-mcy), a ciągle jest pół opakowania.
Polecam, szczególnie dojrzałym cerom.
Należy uważać, żeby nie przesadzić z ilością, szczególnie jak ma się "trochę lat" ;)

Świetny korektor

Korektor zamknięty jest w porządnym eleganckim opakowaniu.
Zapach jest lekko alkoholowy, ale można do niego przywyknąć.
Jest to zastygający korektor. Nie wchodzi w zmarszczki i nawet po całym dniu wygląda ładnie. Ma dobre krycie, przykryje nawet bardzo ciemne cienie pod oczami.
Gdy wychodzę gdzieś wieczorem często poprawiam makijaż. Niestety dobudowanie krycia powoduje, że nie wygląda to za dobrze, więc teraz jak robię wieczorny makijaż to zmywam korektor i kładę go na nowo.

Jeden z lepszych korektorów

Korektor ten zamknięty jest w eleganckim opakowaniu, tak jak większość kosmetyków marki Estee Lauder.
Idealnie nadaje się zarówno pod oczy, jak i na niedoskonałości. Dobrze kryje i nie przesusza skóry. Nie zastyga zbyt szybko i nie podkreśla zmarszczek pod oczami.
Po jego użyciu wszystko, co miało być przykryte takie właśnie jest. Do tego trwałość i wydajność jest tu na wysokim poziomie.
Warto wypróbować go na własnej skórze :-)

Jeden z lepszych korektorów.

Korektor ma płynną konsystencje, ale nie jest ona lejąca taka w sam raz. Zakrywa cienie, nie tworzy skorupki, nie ciastkuje się, ładnie rozświetla okolice, nie wchodzi w załamania - każdy wejdzie jeśli nałożycie "tonę", to tak jak za dużo podkładu i mamy maskę. Jest zastygający, ale w przyjazny sposób, najlepiej wygląda nieprzypudrowany,zresztą jest trwały i nie wymaga pudrowania.Tym samym nie musimy obciążać dodatkowo naszej cienkiej skóry pod oczami. Sprawdza się również do krycia niespodzianek na twarzy stapia się z większością podkładów. Kolorystyka lekko w różowej tonacji, niemniej na skórze nie widać.

Niesamowity ♡

Jest to bardzo dobry korektor do zadań specjalnych:) Kiedy mamy na prawdę ciemne cienie pod oczami i niezwykle cienką skórę, przez którą przebijają naczynka krwionośne, a także zarysowaną mocniej dolinę łez - ten korektor, sprawdzi się rewelacyjnie i zatuszuje wszelkie niedoskonałości. Ślicznie rozświetla, optycznie wygładza, odpowiednio dobrany odcień rozjaśnia i odświeża wizualnie spojrzenie. Wygląda bardzo dobrze przez cały dzień. Dobrze współgra z różnymi podkładami, jest wydajny i nie przesusza nadmiernie okolic oczu. Jest to bez wątpienia najlepszy korektor jaki miałam! Drogi, ale wart swojej ceny. Polecam :)

Najlepszy

Jest to moj numer jeden z korektorów. Idealne krycie, formuła wspaniała, trwałość aż do zmycia. Jak dla mnie nie ma lepszego korektora. Co najważniejsze nie wchodzi i nie podkreśla zmarszczek.

delikatna gąbeczka w aplikatorze jest dopasowana do wrażliwej skóry pod oczami

Double Wear Stay-in-Place Flawless Wear Concelaer zamknięty jest w standardowym jak dla korektorów opakowaniu który jest zakończony z delikatnego włosia gąbeczką .
Zakrętka jest w kolorze złota, co nadaje opakowaniu ekskluzywnego charakteru, jak i nawiązuje do pozostałych kosmetyków do makijażu producenta.
Szyjka aplikatora posiada specjalne otwory, które powinny nas uchronić przed ściekaniem z szyjki aplikatora wielkiej ilości produktu na gąbeczkę.

Double Wear Stay-in-Place Flawless Wear Concelaer posiada dość kryjącą konsystencję, nie jest on lekki. Wpada w pomarańczowo-różowe tony, nie posiada odcieni z palet żółci.

Zapach delikatny pudrowy, lecz raczej aromatyczny niż naturalny.
Dobrze się trzyma przez para godzin, nie wysusza okolic oczu, ze względu na kremową konsystencję co dodaje na skórze efekt "maska" ale pod oczami świecący się efekt odejmuje lat, w szczegolności w moim przypadku, gdzie już swoje lata mam.

Jest to dobry korektor, wart wypróbowania, cena jest jednak wygórowana.

Mocne krycie, a wysoka cena

Ten korektor dostałam do jakiś większych zakupów w sklepie Estee Lauder i dzieki temu mogłam go osobie przetestować. Mój odcień to 02 light medium.
Zalety:
-malutkie opakowanie, łatwe do schowania w torebce,
-mocne krycie(pod oczami robi cuda),
-przyjemna konsystencja,
-dobrze wyprofilowany aplikator
-bardzo wydajny produkt

Wady
-może delikatnie ciemnieć na skórze
-cena

Jesli kogoś stać na kosmetyki z wyższej półki to jak najbardziej może w niego zainwestować, jednak są o wiele tańsze zamienniki, które dają równie dobry efekt.

Świetny

Świetny produkt????, ale niestety kolor , mimo że sprawdzałam w sklepie , okazał się bardzo ciemny . Używałam w okresie wakacji jak byłam opalona????, jest moim zdaniem ciężkim korektorem, ale bardzo dobrze się sprawdza pod oczy, nawet o dziwo w upały . Nie wysusza, nie waży się, nie wygląda sztucznie , dobrze kryje cienie pod oczami . Zdecydowanie na okres jesieni i zimy , nie mój kolor , ale..... spróbowałam go jako bazę pod cienie i to jest hit !!!!!
Mało tego że cienie się trzymają idealnie , to po kilku godzinach od zrobienia makijażu, powieki wyglądają tak samo, nic się nie zbiera w załamaniu, nasycenie kolorów jest cały czas takie samo. Korektor nie jest tani, ale moim zdaniem warty swojej ceny .

Czasem się lubimy, czasem mniej

Zacznę od tego, że jest to chyba najwydajniejszy korektor świata. Jest ze mną już pół roku i końca nie widać, No, może trochę.
Lubimy się w te dni, kiedy nie mam zbyt dużo do ukrycia, czyli jakieś lekkie czerwoności ukryje, ale z większymi niespodziankami sobie nie poradzi.
Pod oczy używam go sporadycznie i z lekkim pudrem wygląda w porządku, ale do tych okolic nie jest zbyt wybitny.
Jest dosyć plastyczny, zastyga dopiero po dłuższym czasie i jest nie do zdarcia przez cały dzień.
Podsumowując-fajnie jest go mieć (i to tyle czasu!), jak się skończy to pewnie będę trochę tęsknić, ale za taką cenę ponownie go nie kupię.

Korektor kupiłam wraz z kremem pod oczy w wersji miniaturowej. Posiadam odcień nr light medium produkt ma 1,9 ml używam go na zmianę z innymi produktami od kilku miesięcy i jest do bardzo wydajny produkt. Sprawdza się świetnie. Mam dość jasny odcień karnacji a korektor idealnie stapia się z cerą, niewielka ilość produktu zapewnia pełne krycie, nie roluje się nie zbiera pod oczami, utrzymuje się kilka godzin, nie oksyduje.