Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Produkty podobne
Artykuły
KWC LogobyWIZAŻ logo
Kremy i maski do stóp

Acerin Intensive, Krem do stóp na suchą i szorstką skórę 

3,6 na 514 opinie
flame3 hity!
43% kupi ponownie

Porównaj ceny

ceneo
ACERIN INTENSIVE krem do stóp na suchą i szorstką skórę 75 ml
16,69  zł

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
3,6 na 5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Kupi ponownie: 43% osób
  • 28 listopada 2018 o 21:45
    Średnie działanie - Cytrynowy zapach
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Krem jest bardzo lekki i szybko spijany przez skórę. Ma cytrynowy zapach. Skład i działanie ma lżejsze od wersji lawendowej, czuję, że nie nawilża dogłębnie i na długo. Nie zmiękcza naskórka.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W aptece
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 13 stycznia 2017 o 22:57
    Nie powala
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Szuflada kremów do stóp mojej mamy jest jak półka w drogerii. Niczym prawdziwa doradczyni, poleciła mi właśnie ten krem, który okazał się niewypałem. Owszem, krem sprawia, że skóra jest zmiękczona, jednak działa tak krótko, że na drugi dzień znów trzeba aplikować. I tak w kółko, a problem wciąż pozostał.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W aptece
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 5 października 2014 o 20:28
    Średni
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:nie określono
    Krem jest tani i wydajny. Pachnie przyjemnie. Po aplikacji szybko się wchłania w skórę, która dzięki niemu jest nawilżona i dożywiona. Nie zauważyłam jednak, żeby w jakimś znaczącym stopniu zmiękczał i wygładzał skórę. Minusem jest rzadka konsystencja kremu i miękka tubka przez co jest go łatwo za dużo wycisnąć.
    Produkt kupił/a w
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 12 lipca 2014 o 12:04
    szkoda pieniędzy
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:rok lub dłużej
    Poprosiłam panią w aptece, żeby poleciła mi coś do suchej skóry stóp, pięt - podała mi właśnie ten krem. Z wielkimi nadziejami wróciłam do domu, wyszorowałam stópki, nałożyłam i ... nawilżenie utrzymało się przez bardzo krótki czas :( żadnej intensywnej pielęgnacji nie odczułam, zaczęłam żałować, iż w ogóle go kupiłam w cenie 14,99. Taki sobie kremik, słaby nawilżacz. Nie kupię go ponownie. Dodatkowo przeraża mnie fakt, iż tego samego dnia kupiłam również w trochę wyższej cenie krem Acerin Lavendi na pękające pięty. wydałam ponad30z! Używam tego produktu od: 3 tygodni Ilość zużytych opakowań: 1 op. 75ml
    Produkt kupił/a w
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 12 marca 2013 o 15:21
    jestem pod wrażeniem !
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:miesiąc
    Nigdy nie miałam problemu z suchą i szorstką skórą w okolicach pięt i stóp, toteż nie były mi potrzebne żadne specyfiki. Ale jak pewnego dnia do mych drzwi zapukał listonosz z kilkoma próbkami Acerin postanowiłam je wypróbować. Od kilku dni używam tego kremu na noc, nanosząc cienką warstewkę na stopki, a nastepnie delikatnie rozsmarowuję kremik i czekam, aż się wchłonie. Cały ten rytuał jest dla mnie bardzo przyjemny, bo już po chwili skóra jest mięciutka, delikatna, gładziutka i bez takich pasków "białego szromu". Super krem i super działanie ! Używam tego produktu od: około tygodnia Ilość zużytych opakowań: w trakcie (próbka 20ml)
    Produkt kupił/a w
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne


Artykuły

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.