SVOJE, Kremowy olejek myjący

SVOJE, Kremowy olejek myjący

Kremowy Olejek Myjący to produkt przeznaczony do dwuetapowego oczyszczania twarzy. Idealny do demakijażu. Jego bazą są wysokiej jakości oleje – surowe masło shea, nierafinowane, tłoczone na zimno podlaskie oleje (konopny, kokosowy, rzepakowy) oraz olej ze słodkich migdałów. Oleje doskonale rozpuszczają zanieczyszczenia tłuste np. sebum, fluid, tusz do rzęs. Śladowa ilość delikatnego, naturalnego surfaktantu cukrowego łączy rozpuszczone zanieczyszczenia z wodą. Produkt jest odpowiedni do każdego rodzaju cery. Stworzony głównie z myślą o skórze wrażliwej, gdyż nie zawiera olejków eterycznych oraz wyciągów ziołowych. Dwuetapowe oczyszczanie twarzy sprawdzi się idealnie przy cerze normalnej, suchej i wrażliwej. Kremowy Olejek Myjący jest produktem naturalnym.

Cera
normalna
oczyszczające
słoiczek
olejek
50 – 100ml

Skład jest w trakcie moderacji.

• surowe masło shea, olej ze słodkich migdałów, zinmotłoczony olej kokosowy, zimnotłoczony olej rzepakowy, glukozyd kaprylowo kaprynowy, zimnotłoczony olej z nasion konopii.

Jest w porządku jeżeli ktoś lubi oleje

Olejek w formie stałej jest świetnym pomysłem - przede wszystkim zajmuje niewiele miejsca na półce, a spełnia swoją rolę znakomicie. Kosmetyk ma masełkowatą konsystencję, jest go bardzo łatwo wydobyć z opakowania - nie jest to produkt zastygający a przyjemnie plastyczny. Ma taki olejowy zapach, nic drażniącego.
Po pobraniu odpowiedniej porcji olejek trzeba rozsmarować w dłoniach i od razu można nakładać go na twarz. Przyjemnie sunie po twarzy i dobrze zmywa makijaż, nawet oporne tusze do rzęs. Olejek ma dodatek emulatora i faktycznie zmywało mi się go lepiej niż np olejek z Resibo, niemniej jednak koniecznie trzeba zastosować drugi etap oczyszczania, na przykład żelem lub pianką, bo produktu wg mnie nie da się zmyć samą wodą (ja osobiście zawsze stosuję dwa etapy w oczyszczaniu, nawet w przypadku produktów z emulatorem).
Nie szczypał mnie w oczy ale zostawiał mi mgłę na oczach, jak większość olejów.
Wbrew pozorom jest wydajny i uważam, że stosunek ceny do wydajności i jakości jest korzystny. Faktycznie trochę obawiałam się zawartości oleju kokosowego, ale produkt nie zapchał mnie bardziej niż inne olejki, więc nie mogę mu tu nic zarzucić. Warto go wypróbować, to niedoceniany produkt.

Kremowy olejek myjący

Olejek zachwycił mnie swoją konsystencją i skutecznością działania, pokochałam go już po pierwszym użyciu! Dokładnie oczyszcza, a przy tym nie podrażnia twarzy, wręcz przeciwnie mam wrażenie, że po zmyciu makijażu olejkiem jest ona dodatkowo nawilżona. Produkt jest bardzo wydajny.

Łagodny i skuteczny w działaniu

Bardzo lubię kosmetyki naturalne więc i ten produkt przetestowałam. Bardzo ładnie zmywa nawet mocny makijaż i dodatkowo nie podrażia skóry. Ma przyjemną konsystencję, która w kontakcie z ciepłą twarzą rob się oleista. Zapach jest dość specyficzny ( dla mnie średnio przyjemny), ale za tak skuteczne działanie warto to przecierpieć :) Co miłe, nie zapchał mojej raczje skłonnej do tego cery, a wręcz jest ona po użyciu przyjemnie miękka. Używałam go jako pierwszego etapu oczyszczania i zmywałam wraz z żelem. Duży plus należy się za szklane opakowanie.

Jestem na tak!

Olejek myjący marki Svoje to kosmetyk przeznaczony do dwuetapowego oczyszczania twarzy. Najpierw rozpuszczamy makijaż olejkiem - niewielką ilość nakładamy na skórę i wykonujemy masaż, następnie zmywamy go ciepłą, mokrą ściereczką czy ręczniczkiem. Tak przygotowana skóra jet gotowa na drugi krok demakijażu - czyli na przykład żel lub inny produkt myjący. Olejek znajduje się w szklanym, ciemnym słoiczku, który zawiera 60 ml produktu. Sama szata graficzna jest prosta i minimalistyczna, co niezwykle mi się podoba.Olejek kosztuje 35zł.Jest to kosmetyk naturalny i najlepiej zużyć go w ciągu 2 miesięcy.
Skład jest bardzo krótki - mamy tutaj: surowe masło shea, olej ze słodkich migdałów, olej kokosowy, olej rzepakowy, glukozyd kaprylowo kaprynowy oraz olej z nasion konopii.. Nie przepadam za olejem kokosowym w kosmetykach do twarzy, jednak tutaj dałam mu szansę i się nie zawiodłam. W tym połączeniu jest ok i sama konsystencja i formuła nie jest przez to ciężka czy tłusta, czego się obawiałam.
To, co zaskoczyło mnie w tym olejku to jego formuła i konsystencja. Olejek jest w formie stałej, jednak nie jest to twarda, zbita maź, a bardzo delikatna i miękka konsystencja. Natomiast gdy jest nieco cieplej, olejek potrafi przybrać bardziej płynną formę. Konsystencja olejku jest niezwykle przyjemna i kremowa, co umila cały proces demakijażu. Pod wpływem palców rozpuszcza się i bez problemu rozprowadzimy go po skórze - dzięki takiej konsystencji, nic z niej nie spływa i nie brudzi wszystkiego wokół.To, co zauroczyło mnie w tym olejku, to oprócz jego konsystencji fakt, iż olejek ten nie jest mocno tłusty, jak to czasami bywa, nie zapycha skóry i łatwo go usunąć z twarzy. To ogromna zaleta olejku i właśnie na to najbardziej zwracam uwagę przy wyborze. Nie musimy się męczyć z jego usunięciem, bez problemu zmyjemy go ciepłą, mokrą ściereczką czy ręcznikiem.
Olejek okazał się być wydajny - przy codziennym stosowaniu wystarczył mi na ponad dwa miesiące stosowania. Na początku nakładałam go ciut za dużo, ale potem zauważyłam, że mniejsza ilość spokojnie wystarczy. Jako, że produkt znajduje się w słoiczku i nie chciałam wydobywać go palcami, co nie tylko jest mało higieniczne, ale także zwyczajnie niewygodne, używałam do tego drewnianej łyżeczki lub szpatułki, jaką mam do nakładania i rozrabiania maseczek.
Podsumowując, jestem bardzo zadowolona z tego olejku - spełnił wszystkie moje oczekiwania i wysunął się na prowadzenie wśród olejków, jakie do tej pory miałam okazję używać. Olejek rewelacyjnie rozpuszczał makijaż, jego usunięcie było bardzo łatwe i przyjemne, nie był zbyt tłusty, sama jest formuła była rewelacyjna i sprawiła, że z powodzeniem można zabierać go na wyjazdy, bez obaw, że coś się wyleje i utłuści wszystko wokół jak to zdarzało się w przypadku płynnych, mocno tłustych olejków. Cena jest również bardzo korzystna - średnio wychodzi około 17,5zł na miesiąc przy założeniu, że używamy go codziennie i zużyjemy w ciągu dwóch miesięcy. A myślę, że posłuży nawet na dłużej. Kosmetyk trafia do moich ulubieńców . Na pewno kupię kolejne opakowanie, ponieważ ten olejek zawiera wszystko to, czego potrzebuję. To mój hit pielęgnacyjny i serdecznie Wam go polecam, jeśli jeszcze nie miałyście okazji go używać.

Nie bardzo...

Olejek miał być MYJĄCY, tymczasem w ogóle się nie emulguje.
Pachnie masłem shea, bo ma go najwięcej w składzie. Z jednej strony obecność masła jest na plus, bo olejek dobrze rozpuszcza makijaż i ma stałą konsystencję (nie kapie i nie spływa), ale z drugiej trzeba nałożyć go sporo, inaczej można ponaciągać skórę.
Za tę cenę po prostu nie warto.