Valentino, Rock'n' Rose Couture EDP

Valentino, Rock'n' Rose Couture EDP

Odświeżona, trwalsza wersja Rock'n'Rose. Zapach oryginalny, z pazurem, zamknięty we flakoniku obciągniętym czarną koronką. Dla kobiet nowoczesnych, eleganckich, stylowych.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka, czarna porzeczka, konwalia
nuta serca: kwiat pomarańczy, gardenia, róża
nuta bazy: wanilia, heliotrop, korzeń irysa, sandałowiec, piżmo.

<50ml

coz

No więc, butelka według mnie piękna, intrygujaca , wyjątkowa. Niestety zapach pasuje do 80 letniej babci, która chce żeby dwie ławki przed i dwie za nią w kościele czuli jej perfumy. Migrogenne, smrodliwe, mimo że nuty zapachowe, które powinny mi się podobać nie mogę ich znieść.

Cudowny!

Perfumy kupione w ciemno, sugerowałam się nutami zapachowymi oraz flakonikiem ;)
Nie rozczarowałam się, zapach elegancki, tajemniczy, niebanalny. Poza tym nie jest ciężki ani duszący, za to jest bardzo trwały. Uwielbiam go.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, 30ml

zadziorny, uwodzicielski, niegrzeczny ale elegancki- totalny mix

hmm... strasznie dziwny zapach. Na początku jak go powąchałam wydał mi się nieco banalny, kwiatowy, czuć bergamotkę i lekko owocowy powiew- taki lekki, rześki- przyjemny. Jednak później wychodzi z tej &quot;grzecznej dziewczynki&quot; uwodzicielska kobieta, tajemnicza. Zapach który się po prostu pamięta. Niebanalny, niby lekki, a jednak piżmo podkreśla moc tych perfum. Dla młodej, zmysłowej, ale zarazem kapryśnej i szalonej dziewczyny ;D połączenie gwiazdy rocka, famme fatale i zarazem eleganckiej damy.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

blehhh

Mam nadzieję że osoby odpowiedzialne za ten zapach miały jakąś jego piękną wizję, bo kartonik, flakon, nuty zapowiadały coś chociaż znośnego, a mamy okropieństwo. Zapach jest nijaki, bez wyrazu, nie wiem nawet czy to nie dzieło szaleńca, ani to kwiatowe, ani słodkie, świeże, mam wrażenie że stworzono je tylko po to żeby męczyły, drażniły.
Próbuję dopatrzeć się w tym celu, wizji kreatora, &amp;#8230; nie potrafię jednak.
Róża, bergamotka? Coście z tymi zapachami zrobili?
W pięknym flakonie &amp;#8211; zdecydowanie niepiękny zapach.
Całe szczęście trwałość mizerna, max godzinę czy dwie. Flakon dość ciekawy &amp;#8211; zapowiadał intrygujący zapach, a pozostało rozczarowanie.

Szczegółowa ocena zapachu:
Zapach 1*
Flakon 3*
Trwałość 1*

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: próbka

cudo!.

Zastanawia mnie fakt czemu przechodziłam koło nich obojętnie w perfumerii ? Są idealne ! Zapach jest niebanalny , nie jest ciężki , nie uderzający w nozdrza i bardzo przyjemny dla otoczenia . Elegancki , subtelny. Baaaaardzo trwały :)

porzadny banal

No coz...odswiezone Rockose zlym zapachem nie jest, ale tak zwanym porzadnym - zawiesistym, rozanym, wieczorowym, w sam raz dla podlotkow noszacych sie w stylu emo albo gothic lolita :-) Jak na femme fatale, to Rock itd. sa troche zbyt banalne, bo jest to po prostu duszny miks kwiatow idealny na szkolna dyskoteke. Dosc trwaly i trzym sie niezle pare godzin. Za to plus.

Ogolnie - ideal na prezent dla 15-latki

Ilość zużytych opakowań:testy

Ogród dla zmysłów

Są po prostu boskie.
Dla mnie tajemnicze, ta czarna porzeczka przywodzi na myśl zakazany ogród, uzupełnione o delikatność róż w pierwowzorze, i bergamotkę..
Wspaniałe.Słów brak.

Używam tego produktu od:próbka
Ilość zużytych opakowań:próbka

smród jakich mało!

ten zapach kojarzy mi się z zakurzonym,wyleniałym futrem. takim zapachem bardzo starej damy która wyperfumowała futro żeby nie było czuć preparatu na mole. ciężkie,duszące, mdlące,płaskie ,bez cienia głębi.
koszmatnek w koszmarnej buteleczce. i na dodatek bardzo popularny wśród młodych dziewczyn. dostałam go w prezencie i oddałam po kilku próbach oswojenia go.

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: moze 1/10

Uwielbiam nim pachnieć

Ten zapach jest cudowny, nic dodać nic ująć. Jest jednocześnie elegancki i niezobowiązujący. Rozwija się powoli, ale widocznie dzięki temu pachnie cały dzień, a nawet dłużej;-D
Opakowanie jest tak zalotne jak jego zawartość i za to wielki plus.
Bardzo się cieszę, że go kupiłam, mimo że zapłaciłam kupę kasy (chociaż perfumy to chyba jedyna rzecz na jaką sobie nie żałuję:)).

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań: troszeńkę z 90 ml, bo raczej ich szkoda zużywać na codzień.

nie dla mnie

Nie podoba mi sie ten zapach, bo to juz kolejna kategoria zapachowa w ktorej czuje na poczatku rozane mydlo, a fuj. Na szczescie ten moment dlugo nie trwa i dochodzi czarna i kwaskowata porzeczka. Po kilku godzinach znowu sie zmienia, staje sie słodszy z ładnymi akordami owocowymi i kwiatowymi. Całosc całkiem ok, ale najbardziej nie podoba mi sie ten poczatek, za to koniec jest juz ładniejszy. Flakon sliczny, a szczegolnie ta czarna koronka, ktora kojarzy mi sie z sexowna bielizna. Trwałosc dobra.

Ilość zużytych opakowań:...

Jabłuszkowe marzenie

Wypatrzyła go moja córka ze względu na piękny flakon - zapach też jej się spodobał a mnie jeszcze bardziej! Czuję go jako słodkawo-puszysty, delikatnie jabłkowy, dziewczęco-kobiecy. Jak będę miała wolną kasę, pewnie go kupię - córce też jeżeli zechce :)
Flakonik cudny!!!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: testy

Dzieło mistrza!

Zaczne od wyliczania plusów tego zapachu.
Przede wszystkim, są to perfumy, nie EDP, czyli od wody perfumowanej są jeszcze trwalsze. Zapach towarzyszy mi stale przez kilka godzin.
Po drugie- zapach w stosunku do pierwowzoru, czyli RockRose jest o wiele wyrazistszy, pełniejszy, ma to coś, czego tam brakowało- głębię i pewną intrygująca nutkę. Pachnie trochę pamiętnikową różą (moje rówieśniczki na pewno miały pachnace różą pamiętniki), trochę landrynkami, nie jest to jednak typowo słodki, cukierkowy zapach. RockRose Couture to zapach zalotny, z pazurem. Nawet ta landrynka wydaje się tu lekko drapieżna.
Po trzecie- flakonik jest przecudny. Elegancki, ciekawy, przyciąga wzrok na toaletce.
To zdecydowanie mój zapach na zawsze, nie wyobrażam sobie teraz nie posiadać go w kolekcji.

Teraz czas na minusy- nie ma żadnych moim zdaniem:)

Ilość zużytych opakowań: prawie 30 ml