Karl Lagerfeld, Karl Lagerfeld + ModelCo, Custom Lipstick Shade & Sculpt Duo (Pomadka do ust)

Pojemność 3,4 g

Kkosmetyk z dwiema końcówkami: nawilżającą, matującą pomadką na jednym końcu oraz limitowanym, metalicznym utrwalaczem na drugim. Każdą z końcówek tego pięknego duetu można stosować osobno lub łącznie, dla idealnego makijażu ust utrzymującego się przez cały dzień.
Dostępna w kolorach:
Sienna and Bella
Elle and Lily
Pia and Mimi
Lucy and Emily.

Tak dla pomadki, nie dla utrwalacza

To nie jest zwykła pomadka... Ani codzienna :) Pomysł połączenia bardzo mi się spodobał. Kupiłam połączenie głębokiej, płomiennej czerwieni z złotym, metalicznym utrwalaczem.
Nawilżająca, matująca pomadka jest naprawdę nawilżająca i matująca, chociaż może nie tak nawilżająca i matująca jak Laura Mercier:) Za to intensywność koloru... szokująca. Naprawdę jest to najbardziej intensywna pomadka z jaką miałam do czynienia. Bardzo dobrze jest również z trwałością produktu. Sama pomadka jest mniejsza od standardowych produktów tego typu ale nadrabia wydajnością i intensywnością koloru. Ze względu na tą intensywność wymaga precyzji w aplikacji.
Za to metaliczny utrwalacz daje niecodzienny efekt... Nie miesza się z pomadką na ustach a tworzy ciekawą, połyskliwą powłokę. Jedyną okazją, jaka przychodzi mi do głowy dla tego duetu to bal sylwestrowy;)