Vipera, Just Lips, Pomadka do ust

Vipera, Just Lips, Pomadka do ust

Bogata w składniki odżywczo - ochronne receptura szminki Just Lips gwarantuje ustom odpowiedni poziom nawilżenia i pielęgnacji. Masło Shea chroni delikatny naskórek przed wiatremi zimnem, a dzięki witaminom E i F stanowi naturalny filtr przeciwsłoneczny. Wyjątkowo silnie nawilżający ekstrakt z Dzikiego Mango przywraca miękkość i elastyczność. Szesnaście uniwersalnych kolorów, od intensywnej czerwieni, przez liczne odcienie róży, po delikatne, pastelowe beże.

Jedna z ulubionych

Bardzo fajna pomadka na co dzień. Posiadam w odcieniu nr. 15( nude ). Jestem w trakcie drugiego opakowania. Według mnie pomadka nie posiada żadnych wad.

Plusy:
- bardzo ładny kolor
- bardzo dobrze się rozprowadza na ustach
- niska cena
- jest delikatnie kremowa
- nie wysusza ust
- dosyć trwała
- nie podkreśla suchych skórek
- ma lekko wykończenie matowe po nałożeniu jej na ustach
- dobrze kryje i nie roluje się na wargach
- ładne opakowanie z widocznym kolorem i numerkiem
- wydajna

Polecam :)

Bardzo dobry produkt

Oceniam pomadkę w kolorze 7.
Pomadka ma świetną konsystencję, nie jest ani za sucha, ani zbyt kremowa. Bardzo przyjemnie się jej używa. Produkt bardzo ładnie rozprowadza się na ustach, nie pozostawia smug ani grudek. Nie wysusza ust, nie zbiera się w załamaniach. Minimalnie może podkreślać suche skórki. Na ustach trzyma się spokojnie kilka godzin. Mimo dość kremowej konsystencji jest bardzo wydajna.
Opakowanie klasyczne i poręczne. Zapach delikatnie chemiczny.

Lubię

Szmineczka bardzo fajna i tania.Posiadam kolor naturalny delikatny -nie lubie intensywnych i ciemnych kolorów(postarzaja mnie)Szminka rewelacyjnie kryje, ładny satynowy matowy efekt, ale nie ma uczucia suchych ust, nie wysusza, nie podkreśla suchych skórek.wygładza usta.Nie skleja ust, nie odkłada się w kacikach ust,Bardzo dobra trwałość, zjada sie przy jedzeniu(jak większość szminek).Bardzo przyjemny delikatny zapach.Duża gama kolorów.Każda Pani znajdzie kolor dla siebie.Ja zapewne zakupie jeszcze parę innych kolorów.Ładne opakowanie, na dole widoczny kolor szmineczki.Nakrętka się nie zsuwa, można spokojnie nosić w kosmetyczce(nie otwiera się)Może zbyt ciężka konsystencja.

Fajna pomadka :)

Pomadka spełniła moje oczekiwania. Posiadam ją w kolorze nr 7 (róż). Wystarczyła jedna aplikacja, aby moje usta nabrały ładnego koloru. Pomadka ładnie je podkreśliła. Nadała im błysku i jakby je wygładziła. Kolor jak na pomadkę tej klasy, utrzymuje się dosyć długo na ustach. Cena bardzo przystępna.

Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne

POkreśla suche skórki

Jako nastolatko używałam tych szminek ,byłam nimi oczarowana zawsze miałam odcienie różowe matowe.Jakiś czas temu kupiłam nr 16 piękny kolor różu, matowy .po nałożeniu od razu zrobiły się grudki roluje się ,podkreśla suche skórki, istny koszmar!!Moje usta nie są problematyczne a ta szminka wszystko co złe podkreśla .

Może być.

Mam kolor numer 16.
Mam mieszane uczucia wobec niej, kończę własnie swoje pierwsze opakowanie i nie wiem, czy do niej wrócę.

+ cena
+ bardzo ładny kolor
+ nawilżenie
+ wystarczy raz przejechąć nią po wargach, aby uzyskać intensywny kolor

+ / - wydajność

- musze mieć idealnie gładkie usta, żeby kolor dobrze wyglądał, w przypadku najmniejszej skazy szminka bardzo uwidacznia (np. wystającą skórkę)
- bardzo łatwo ją zetrzeć, musze się pilnować, żeby jej nie zmazać

i tak i nie

Polowałam na pomadke nr.16 (nude), ale coś mnie podkusiło żeby wziąć także nr.5 (lekki róż) i tak 16tka okazała się jedna wielką klapą, a w 5tce jestem zakochana.

Nie wiem dlaczego ale nude nie da się równomiernie nałożyć na usta, waży się, wygląda tandetnie... Chyba trafił mi się jakiś niewypał, za co odejmuje 1,5 gwiazdki. Jedyny plus to zapach.

Numer 5 natomiast, wygląda na ustach ślicznie, bardzo naturalnie, jestem zakochana w tym odcieniu. Opakowanie także robi wrażenie.

Zaskoczenie!

Potrzebowałam pomadki na jeden raz, takiej różowej tandetnej, na bal przebierańców,,
Wybrałam się więc i kupiłam najtańszą jak była, żeby nie wyrzucać większych pieniędzy w błoto.
Po zastosowaniu jednak stwierdziłam, że pomadka jest całkiem fajna, gdyby nie ten kolor, to z powodzeniem używałabym jej:)

Oceniam kolor 4, róż,bez dobinek, ale taki lekko perłowy, połyskujący
Plusy:
+opakowanie, już leży długo w kosmetyczce, wciąż je przewalam i nie otwiera się, napisy jeszcze się nie starły, nie pęka, chociaż nie upadło mi jeszcze..
+nie wysusza ust
+krycie dobre
+nie śmierdzi, pachnie tak średnio, ale nie najgorzej:)
+niska cena
+trwałość dla mnie wystarczająca, mogła by być lepsza, ale zjadam często pomadki
+nie "zbiera" się na ustach, czasem pomadki mi się tak kumulują w miejscu zetknięcia się warg:)

Minusy:
-kolor- lubię jasne, nude, ten jest taki jak dla starszej pani lubiącej się mocno przypudrować (chociaż przypominam, ze o ten efekt mi chodziło i gdyby inny, "mój" kolor spisywał się jak ten, to nota byłaby znacznie wyższa!
-dostępność- chciałam kupić jakiś kolorek na dzień, ale już nie ma jej w sklepiku, w którym ją dostałam i nie widzę w innych drogeriach

Polecam wypróbować, ze taką cenę myślę że warto

Używam tego produktu od: rok temu
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

ideał

kocham wszystkie jej kolory chociaż moim ulubionym jest odcieniem jest 8 ( na zdjęciu to ta pośrodku - albo bardzo podobna), soczysty róż, wpadający czasem w czerwień. nie wysusza ust i jest bardzo trwała, mogę w niej zjeść bez przeszkód. i cena też jest niewysoka więc teraz szukam kolejnej "ósemki" bo ta niestety leżała kilka godzin na słońcu i się złamała :(

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Świetna

Mam ją w kolorze nr 7, szukałam takiego odcieniu różu na co dzień, gdyż wszelkie błyszczyki już mi się znudziły.

Przede wszystkim ta pomadka długo utrzymuje się na ustach. Świetnie kryje, nie podkreśla suchych skórek. Po aplikacji kosmetyk jest równomiernie nałożony, kolor wygląda ładnie. Na szczęście nie ma drobinek.

Jestem bardzo zadowolona z tej szminki i dzisiaj idę jeszcze kupić ciemniejszy róż na imprezy :)

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego

bardzo fajna :)

Posiadam numer 5 (delikatny odcień, podkreślający kolor naszych ust)

Skusiłam się na jej kupno, gdyż ostatnio przypasowały mi produkty tej POLSKIEJ firmy :)

Plusy:
+ bardzo duza gama kolorów
+cena (ona nie kosztuje już 10zł, przynajmniej na stosiku firmowym, natomiast nie płaciłam za nią wiećej niż 15zł)
+wydajność
+krycie
+opakowanie
+konsystencja
+zapach.. hmm.. moim zdaniem jest bardzo delikatny, w każdym razie jaki on by nie był mnie nie przeszkadza
+nie wysusza ust
+nie podkreśla suchych skórek

Jeżeli chodzi o trwałość nie mnie to oceniać, ponieważ nie ważne jaką mam pomadkę nie utrzymuje się ona u mnie dłużej niż godzinę.

Dostępność; u mnie w mieście to nie problem, gdyż w Silesi City Center znajduje się stoisko, natomiast wiem, że w innych miastach i to tych dużych bywa z tym problem. Ale od czego są zakupy online! :)

Polecam serdecznie każdej z was, zwłaszcza, że cena tej pomadki to po prostu grosze.

Używam tego produktu od: 4 miesiący

Solidna pomadka :)

Co prawda nie jestem wielką fanką szminek – nie stosuję ich na co dzień, ale z pewnością są mi o wiele bliższe niż błyszczyki – ze względu na elegancję formy, sposób nakładania i intensywność kolorów :) W moich zbiorach znajdują się obecnie 3 – Astor, Rouge Couture; Eveline, Aqua Platinium i właśnie ta: Vipera, Just Lips :). Skusiła mnie kolorem którego właśnie szukałam i została na dłużej dzięki trwałości, intensywności barwy i nawilżeniu :)

Plusy
+ cena – kosztowała mnie niecałe 9 zł (nie pamiętam dokładnie) w każdym razie znajdowała się w koszyku z przecenionymi produktami :P

+ kolor nr 8 – intensywna fuksja – zawsze na taką polowałam i taką mam – należy do mojej klasycznej trójki – delikatnego różu na dzień, intensywnego różu i czerwieni na wieczór :) Szminka świetnie napigmentowana i za to duży plus :D

+ krycie – można stopniować. Ja zazwyczaj staram się jej nie nadużywać – nakładam jej niewiele i delikatnie rozcieram. Zupełne krycie może w tym przypadku szokować, zwracać uwagę, whatever – w każdym razie nie dla mnie, lubię mieć podkreślone usta ale nie żeby krzyczały „Tu jesteśmy!” :P Wymaga to odwagi albo głupoty – jedno z dwóch :)

+ wydajność – genialna. Przynajmniej jak dla mnie :) Nie stosuję codziennie raczej od czasu do czasu jak mi się przypomni więc starczy na bardzo długo :P

+ opakowanie – Proste i nowoczesne – fajnie zaprojektowana przeźroczysta końcówka przez którą widać kolor – i tu brawa dla wykonawców – kolor końcówki dobrze odzwierciedla kolor szminki (w przypadku gdy mamy tylko naklejkę radzę się tym nie sugerować bo wg. mnie jest to przekłamany zabieg) Jedyny minus to naklejka na szmince z informacją o produkcie – po zdjęciu zostały ślady z kleju :/

+ produkt polski – dla mnie to plus bo kojarzy mi się to zawsze z dobrą jakością zresztą trzeba wspierać rodzime marki :)

+ drobinki – brak, z czego bardzo się cieszę. Z drugiej strony nie jest to szminka matowa – bardziej bezdrobinkowy nabłyszczasz – i to całkiem w porządku.

+ nawilżanie – pomadka jest bardzo miękka – bardzo ładnie nawilża, nie wysusza ust na wiór co się zdarza niektórym przypadkom :)

+ konsystencja – tak jak wspomniałam wyżej kremowa i bardzo miękka – wielbicielki pomadek powinny być zadowolone :)

+ trwałość – nie wiem jak zachowuje się dokładnie nałożona solo, ale gdy ja ją rozcieram razem z bezbarwną pomadką to zauważyłam że barwi usta na delikatny, różowy kolor – i ten efekt utrzymuje się do kilku intensywnych godzin.

Co do suchych skórek – warto zrobić peeling ust przed nałożeniem jakiejkolwiek szminki – wtedy usta są gładkie, szminka się lepiej trzyma i lepiej wygląda. Są specjalne preparaty do tego zabiegu ale ja zwyczajnie szoruję wargi mokrą szczoteczką do zębów – i wszystko jest tak jak trzeba :)

Poza tym polecam pooglądać tutoriale których jest na pęczki w Internecie jak odpowiednio nałożyć szminkę i jak przygotować do tego usta. Dziewczyny mają świetne pomysły więc polecam :)

Minusy:
+ /- zapach – ciekawy, pachnie trochę cukierkowo - co prawda nie jest to moja branża ale da się znieść :)

+ /- dostępność – prawdopodobnie w tzw. „osiedlowych” sklepach zaopatrujących się w markę Vipery :) Ja kupiłam w jednej z Drogerii Polskich ale wkrótce po otwarciu została zamknięta :) Potem już jej nie widziałam :)

- zmywanie – czasem produkt tak dobrze zabarwi usta że nie da się tego zmyć i trzeba po prostu odczekać aż sama się wybarwi :)

Podsumowując – polecam. Miałam już kilka pomadek, niektóre wyrzuciłam albo oddałam, a ta sprawuje się świetnie. Jest bardzo miękka i delikatna jak masło :) Konsystencją nie przypomina w zupełności niektórych szminek tępych jak plastelina :) Na dodatek tym przedziale cenowym produkt naprawdę godny uwagi :)
Daję max gwiazdek za stosunek jakości do ceny no i brak brokatu który słabo toleruję w kosmetykach :)

Używam tego produktu od: 1 roku

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno