Oriflame, Sun (2012) EDT

Oriflame, Sun (2012) EDT

Tak pachną promienie słońca w letnie popołudnie. Na początek zachwyci Cię owocowy aromat olejku z kwiatów pomarańczy, świeżych jabłek i czarnej porzeczki, a następnie porwie zachwycająca zmysłowość kardamonu, frezji i konwalii. Cudownej mikstury dopełniają tajemnicze, aromatyczne nuty egipskiego jaśminu i piżma.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: olejek z kwiatów pomarańczy, jabłko, czarna porzeczka
nuta serca: kardamon, frezja, konwalia
nuta bazy: jaśmin, piżmo

owocowe, kwiatowe
wody toaletowe
Rekomendacja
na dzień, na wieczór

Kupiony w: U konsultantki

• Flakon: 5

Ogromny żal po wycofaniu tego zapachu

Naprawdę nie potrafię zrozumieć dlaczego niektóre firmy kosmetyczne wycofują swoje bardzo dobre kosmetyki. Co prawda zapach nie był jakoś powalająco trwały za to bardzo przystępny cenowo i przyjemny dla nosa - lekki cytrusowy i świeży przywodzący od razu na myśl ciepe, słoneczne i beztroskie lato. Bardzo go lubiłam i bardzo ale to niestety bardzo ubolewam że nie mogę już go nigdzie kupić

• Flakon: 4

Zamiennik Masaki Matsushima SUu

Zapach na lato, pięknie pachnie, świeży , kwiatowy, flakon taki sobie...
Ale idealny zamiennik bradzo drogich perfum! Ogólnie jest to lekki zapach, jak na wodę toaletową przystało. Mam oryginalne SUu i śmiało mogę polecić jako zamiennik!

Kupiony w: U konsultantki

• Flakon: 5

Słonecznie

Piękny zapach, który przypomina słoneczny letni dzień. Nie jest zbyt intensywny, ale również trwały. Na plus opakowanie, proste, ale kojarzące się z ciepłem i słońcem :)

Śliczna

ą wodę toaletową,najczęściej używam latem. Fajny, poręczny flakonik, choć wolałabym ,aby jego pojemność była nie 30 ml a 50 ml:) Zapach jest słodki(jednak nie mdły) i jednocześnie świeży. Bardzo podoba mi się tutaj dodatek jaśminu. Woda mimo swej niskiej ceny, jest trwała.

Używam tego produktu od: ponad 2 lata

Miło, letnio, morelkowo

Ładnych parę lat temu kupiłam tę wodę dla mojej siostry. Dziś znalazłyśmy flakonik z kropelką perfum na dnie, więc oceniam :). Zapach jest bardzo przyjemny, typowo wakacyjny, czuję w nim przede wszystkim niewystępującą w składzie, bardzo naturalną morelę. Aż jestem zaskoczona, że tak podoba mi się ten zapach. Jak wskazuje sama nazwa, Sun to woda na lato, słoneczna, owocowa, idealna na letnią beztroskę. Dla nastolatek, ale może i ja kiedyś się skuszę?

Używam tego produktu od: około 5 lat
Ilość zużytych opakowań: testy

Piękny i radosny

Perfumy mają przyjemny zapach. Na początku pomarańczowy i orzeźwiający, potem słodko-morelowy. W sam raz na lato. Miałam je kilka lat temu. Szkoda, że zmienił się flakonik, bo starsza wersja bardziej mi się podobała. Ale i tak napewno kupię, bo są piękne.

Ilość zużytych opakowań: Jedno 30 ml

Staruszek, ale super :)

Kupowałam ten zapaszek regularnie pod koniec gimnazjum i na początku liceum.
Był on świetny, świeżutki, trzymał się długo. Stary flakon był ładny, z takim słoneczkiem na przodzie :)
Zapach nastrajał pozytywnie każdego ranka, tuż po psiknięciu się nim do szkoły :)

Polecam!

Używam tego produktu od: 4 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 5 całych

zapach młodości :)

Cytrusowy przyjemniaczke, który kojarzy mi się z czasami gimnazjum i liceum, czyli jeszcze szczenięcą młodością :)

podobnie jak u innych Wizażanek :)

3,5 gwiazdki za walory zapachowe i jeszcze pół gwiazdki za sentymenty, które w przypadku tego zapachu nie schodzą nigdy na bok.

Radosny, według mnie całkiem trwały!

Zawsze kojarzy mi się z miłymi, ciepłymi chwilami.

Bardzo go lubię, na lato jest świetny, pomimo upływającego czasu :)

Raczej dla młodych kobiet.

Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam :)

kiedyś mój kwc

Kiedyś kilkanaście lat temu te perfumy były moim zapachem nr 1.Uwielbiałam je. Z czasem jakoś mniej mi zaczęły pasować, mniej ich używałam. 2 lata temu po wielkiej rewolucji w moim organizmie już mi się całkiem przestały podobać. Teraz domęczę resztkę butelki i nie wiem czy do nich wrócę- na razie muszę od nich odpocząć.
Zapach jest niezwykle mocny, bardzo słodki , świdrujący w nosie. Raczej na wieczór. Jest też bardzo trwały, a jeszcze bardziej na ubraniach- po kilku dniach nadal pachnie.
Cena jest niezwykle atrakcyjna- na allegro ciągle można je kupic za połowę ceny regularnej czyli 14,50

Ilość zużytych opakowań: 5 sztuk

ładne ale czemu tak nietrwałe?

Wodę zamówiłam kilka lat temu za 16,90. Cena więc przyzwoita. Flakonik zwykły,szklany. Zapach bardzo mi się spodobał,taki dziewczęcy i radosny. Jednak teraz mam 24 lata i ten zapach już tak mnie nie kręci :D Trwałość,nie oszukujmy się jak za taką cenę jest strasznie nietrwały i ulotny. 30 ml więc nie starcza na długo. Ja tego zapachu używam jak idę do sklepu czy na spacer,na randki ten zapach się nie nadaje,chyba że spryska się nim przed samym spotkaniem żeby chłopak je poczuł hehe. Woda raczej dla nastolatek w wieku 13-18 lat.

Och... i ach...

U mnie ten zapach to wspomnienie studiów,wtedy mój jedyny i ulubiony!!Kupiłam go aby powspominać piękne i beztroskie czasy i przezyłam mały szok-zapach wciąż taki sam,spodziewałam się,że trochę go zmienią po latach,ale nie,jest identyczny jak ten,który tak dobrze pamiętam...Od czasu do czasu na pewno będę go kupować.
POLECAM!!
Używam tego produktu od: W sumie kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

bardzo ładny zapach

Właśnie zamówiłam od koleżanki-konsultantki oriflame kolejny flakonik. Bardzo lubię ten zapach. Kupuję go co jakiś czas (pierwszy raz zakupiłam w roku 2002).
plusy:
*sliczny zapach,
*mały i poręczny (świetny do torebki);
*cena (w promocji 17,90zł za 30ml)

minusy:
-nietrwały;
-bardzo brudzi ubranie (pozostawia żółte plamy trudne do sprania, a już najgorzej wywabić go z białych tkanin ;/

Używam tego produktu od: od 2002 roku
Ilość zużytych opakowań: 5flakoników 30ml każdy