Prouve, 01m Juniper I Naval Green, Molecule Parfum (Perfumy molekularne)

Prouve, 01m Juniper I Naval Green, Molecule Parfum (Perfumy molekularne)

01m – juniper I naval green
surowy zapach jałowca pogłębiony cząsteczką obrazującą ideę nut oceanicznych. Zapach czysty, orzeźwiający, zakończony delikatną gorzkością, niczym schłodzony tonic w upalny dzień.
Perfumy molekularne Prouve to połączenie klasycznej, jednoskładnikowej kompozycji na bazie francuskich olejków zapachowych z cząsteczką molekularną, która nadaje zapachowi wyrazisty, przestrzenny charakter tworząc niebanalne tło.
6 perfum molekularnych z których można stworzyć setki unikalnych zapachów. Perfum używa się pojedynczo lub klika na raz tworząc zindywidualizowane kompozycje. To dzięki molekułom, które doskonale łaczą skłądniki i łączą się ze sobą. Zaperfumowanie 20%.

Perfumy molekularne Prouve

Nie sądziłam, że mogą być tak trwałe. Wystarczą 2 zapachy , żeby tworzyć wiele kombinacji. Ja używam 03m , które są świeże z wyczuwalną nutą czarnej porzeczki oraz 05m , które są bardziej orientalne. Mieszanie zapachów jest bardzo proste wystarczy psiknąć 1 zapach na drugi , stosować różne proporcje w zależności od potrzeb i wyczarowuje się zapachy na różne okazje. Bardzo interesuje mnie jeszcze zapach 04.. Może wnieść ziołową nutę do mojej indywidualnej kompozycji.

Gin z tonikiem :)

Moje pierwsze wrażenie zapachowe to własnie orzeźwiający gin z tonikiem w upalny dzień. Zapach jest w pierwszym odczuciu prosty, ale po chwili rozwija się i zyskuje jakby wielowymiarowość. Co ciekawe używa go również mój chłopak i na jego skórze pachnie nieco intensywniej. Ahhh te czarodziejskie molekuły!!!

Perfumy molekularne Prouvé

Perfumy mają niesamowite zapachy, których nigdzie wcześniej nie spotkałam. Można z nich stworzyć własne perfumy. Mnie urzekło połączenie 01m Naval Green ( nuty oceaniczne przełamane jałowcem i grapefruitem) z 03m Bitter pink ( czarna porzeczka z nutami cytrusowymi). A jest 6 zapachów