Chanel, Coco Mademoiselle EDP

Chanel, Coco Mademoiselle EDP

Sprawdź ceny produktu

Twórcą perfum Chanel `Coco Mademoiselle` jest Jaques Polge (`Allure`). Zapach jest nowym ucieleśnieniem ducha Coco Chanel. Śmiała i zdecydowana, udowodniła, że elegancja tkwi w prostocie. Niezależna, aczkolwiek wykorzystująca swój urok do fascynowania i wpływania na mężczyzn. `Coco Mademoiselle` od Chanel jest świeży i orientalny. Dla nowoczesnej kobiety, której zmysłowość i sukces uzupełniają się.

Kategoria: świeżo - orientalna

Nuty zapachowe:
nuta głowy: sycylijska pomarańcza, kalambriańska bergamota
nuta serca: róża, orientalny jaśmin
nuta bazy: indonezyjska paczula, haitańska wetiweria, wanilia z Réunion, białe piżmo
Cena: ok. 300 zł / 50 ml

45% jesień/zima 55% wiosna/lato

Urzeka od lat

To perfumy, do których wracam od lat. Zapach jest świeży, lekko cytrusowy, ale dzięki połączeniu orientalnych nut, jest bardzo zmysłowy i elegancki. Najbardziej czuć go przy bliższym kontakcie, co bardzo sobie cenię. Świetnie sprawdza się na co dzień - podczas biznesowego spotkania czy niezobowiązującego wyjścia do kina. Rozwija się przez cały dzień, pozostaje na skórze około 12 godzin, a spryskane nim ubrania na długo uwalniają jego piękną woń. Z powodzeniem można używać go o każdej porze roku, ale najlepiej sprawdza się wiosną - jest jak przyroda, która budzi się do życia. Nie bez znaczenia pozostaje także wygląd flakonu, który pięknie zdobi domową toaletkę.
Jeżeli szukacie woni ciężkich perfum, którą czuć już z odległości 2 metrów, to nie jest zapach dla was. Chanel Mademoiselle to klasa sama w sobie.

Spodziewałam się więcej

Czuję się lekko rozczarowana Mademoiselle. Przyjemny świeżak, który odmładza nosicielkę, ale bez pazurka, bez nuty wyjątkowości, taki niby ładny, ale nie porywa. Czuję głównie cytrusy, ale nie chemiczne, jak z odświeżacza, a ładne, szlachetne, doprawione innym aromatem. Jednak dla mnie to trochę za mało, by oszaleć na ich punkcie.
Zapach w ogólnym odbiorze jest delikatny, dyskretny, chyba mało wyczuwalny przez otoczenie. Mam problem z oceną trwałości - często mam wrażenie, że ucieka ze mnie po 3-4 godzinach, nawet z ubrań, ale zdarza się, że czuję je od siebie np. po 8, gdzie to w dodatku zapach ze skóry, a nie spryskanej bluzki :) Za tę cenę chciałabym jednak większego i dłuższego ogona.
Plusem jest to, że nie powinny nikogo drażnić, dlatego wybieram je na okazję, gdzie nie chcę pachnieć "kontrowersyjnie", np. na rozmowie o pracę.

Fascynacja

Jestem zafascynowana,zauroczona i zakochana w zapachu Coco Mademoiselle .Ten zapach odkrył moją prawdziwą kobiecość i uwolnił moje zmysły do granic możliwości.Piękny flakonik ,cudowny długo utrzymujący się zapach ,czego można chcieć więcej, polecam każdej dbającej o idealny zapach pani.

Piękny zapach...

Delikatna woń bardzo pobudza do działania w ciągu dnia. Świetny na każdą okazję. Klasyczna, skromna fiolka z wspaniałym zapachem. Bardzo dobrej jakości perfumy, dla mnie najlepiej sprawdzają się podczas codziennego biegu.

miłość od pierwszego... psiknięcia

Moja siostra bardzo zachwalała ten zapach, ale zapachy Chanel mi jakoś nigdy nie podchodziły. A ten... jak tylko popsikałam tester w Sephorze to wiedziałam, że to jest mój zapach, moja miłość i nie chce nigdy więcej już nic innego używać. Zapada w pamięć.

Ile kosztuje miłość ?

Ano tyle. Wystarczy kupić buteleczkę Coco Mademoiselle Chanel.
Uwielbiam!
Jest to zapach odważnej, wolnej, świadomej, silnej a zarazem delikatnej i romantycznej kobiety. To wszystko zamknięte w piękny klasyczny flakon.
Jest niesamowicie wydajny - jedno lub dwa psiknięcia wystarczają, aby zapach był z nami przez cały dzień. Na początku ostry i wyrazisty, z czasem delikatnieje i zmienia się.
Jeśli chodzi o trwałość, na mnie zapach utrzymuje się cały dzień, choć zachowuje się i pachnie trochę inaczej w zależnoći od pory dnia. Na przykład przestaję go czuć w pracy, kiedy siedzę przed komputerem, ale wystarczy, że się gdzieś przejdę, wracając delikatnie czuję że po drodze zostawiłam swój zapach, tak samo czuję go po pracy, np w samochodzie czy autobusie i tak aż do wieczora (mój mąż mówi że wciąż go czuje <3) - używam go oszczędnie, w ciągu dnia żadnych poprawek, no chyba że wychodzę w miasto, za to go uwielbiam najbardziej!

Uwielbiam też to, ze w pracy, kiedy ktoś wchodzi do mojego pokoju, on po prostu już pachnie tymi perfumami.

Klasyk

Uwielbiam ten zapach! Zarówno idealny na zimę, jak i na lato. Bardzo trwały, zapach pięknie rozwija się na skórze. Flakon- klasyczny, prosty, wygodny. Zapewne będę do niego wracać, mimo takiej ceny.

Zapada w pamięć !!!

Miałam co prawda Hair Mist ( mgiełka do włosów ) Mademoiselle Chanel, ale pachniały tak samo, jak wiadomo aplikowałam na włosy i wieczorem zastanawiałam się co tak pięknie pachnie ??? Używałam tylko na wielkie wyjścia, a o dziwo moje ukochane Chanel nr 5 na codzień, a też miałam Hair Mist. Polecam Wizażankom !!!

Mmmm...

Używam namiętnie lecz tylko wieczorową porą. Na dzień wydaje się być zbyt pieprzny. Niezwykle kobiecy, zmysłowy i gorący. Klasyczny flakon, powalająca trwałość i intensywność. Z mojej strony same ochy i achy ;)

Nie dla mnie

Dostałam je w prezencie. Sama nigdy bym nie kupiła takiego zapachu w takiej cenie. Zapach totalnie nie mój. Babcino-pudrowy. Strasznie boli mnie od niego głowa. Wystarczy, ze psiknę się dwa razy a juz czuję ból głowy i drapanie w gardle od tej „suchości” tych perfum.
Używam ich od czasu do czasu, mimo ze zapach totalnie nie mój. Plus jest taki, ze ludzie, zwłaszcza mężczyźni mówią, że to bardzo ładny zapach

Od niedawna jestem na TAK!!!

Do Coco Mademoiselle musiałam dojrzeć....potrzebowałam czasu, aby je zrozumieć i pokochać. Mademoiselle to piękne perfumy dla pewnej siebie kobiety, trochę kokietki, ale z dystansem. Nuty zapachowe łagodnie, ale wyraźnie komponują się ze skórą....i pachną.....szyk, elegancja, ale i radość w noszeniu....

Jedne z ulubionych

Totalna klasyka ???? Zakochałam się w nich. Zapach słodki, taki jak lubię. Bardzo kobiecy i intensywny. Niestety ja po psiknięciu nie czuję że się unosi, jedynie gdy powącham np. nadgarstek to przypominam sobie że jest. Chociaż wiem, że nawet gdy delikatnie się nimi spryskam to czuć ciągnącą się za mną woń. Jedynym minusem jest cena.