Chanel, Coco Mademoiselle EDP

Chanel, Coco Mademoiselle EDP

Twórcą perfum Chanel `Coco Mademoiselle` jest Jaques Polge (`Allure`). Zapach jest nowym ucieleśnieniem ducha Coco Chanel. Śmiała i zdecydowana, udowodniła, że elegancja tkwi w prostocie. Niezależna, aczkolwiek wykorzystująca swój urok do fascynowania i wpływania na mężczyzn. `Coco Mademoiselle` od Chanel jest świeży i orientalny. Dla nowoczesnej kobiety, której zmysłowość i sukces uzupełniają się.

Kategoria: świeżo - orientalna

Nuty zapachowe:
nuta głowy: sycylijska pomarańcza, kalambriańska bergamota
nuta serca: róża, orientalny jaśmin
nuta bazy: indonezyjska paczula, haitańska wetiweria, wanilia z Réunion, białe piżmo
Cena: ok. 300 zł / 50 ml

41% jesień/zima 59% wiosna/lato

Uwielbiam !

To tak trafione połączenie, które potrafi natychmiast zawładnąć sercem.

Oceniając flakon i delikatna różową barwę ma się wrażenie, że będzie to zapach delikatny.

A on jest jednocześnie delikatny i mocny! Niesamowite !

Subtelny, a jednak bardzo wyrazisty.

Nie przechodzi się obok niego niepostrzeżenie, bo to zapach, który robi wrażenie. Lekki i ciężki zarażam, pełen przeciwstawieństw.

Bardzo trwały.

Kusiciel !!!!!!!!!!!!!!!!

Zapach który kusi mężczyzn do zapoznania Pani noszącej ten perfum!
Znam ten zapach od wielu, wielu lat. Przez jakiś czas zapomniałam o nim. Któregoś pięknego dnia dołączyła w pracy nowa koleżanka ubrana właśnie w Mademoiselle i miłość do tych perfum na nowo odżyła. Pamiętam ten dzień jak dziś, każda osoba przechodząca obok mojej koleżanki ciekawością pytała czym Ty tak pięknie pachniesz.
Odważny orientalny zapach, na randki, do pracy i na wieczorne wyjścia. Moim zdaniem zapach jest na każdą pore dnia i roku. Mega intensywny. Zapach który pozostaje z nami przez cały dzień .
Uwaga: jest tutaj wyczuwalna róża. A ja kocham takie perfumy. Troche plastikowe co dla mnie to duży plus. Wielki plus za to, że zapach jest czysty i kwiecisty i taki zmysłowy. Mniam :*

Ponadczasowy zapach

Zakochałam się w tym zapachu dawno temu, jest niepowtarzalny, nie spotkałam się z innym zapachem, który by go chociaż trochę przypominał. Bardzo elegancki, subtelny, świetnie się nadaje na wieczór. Mankamentem jest a pewno wysoka cena, ale warto chociaż raz spróbować.

Zawsze modne perfumy

Coco Mademoiselle to piękne perfumy, ponadczasowe, będą jeszcze bardzo długo modne. Można wyczuć w nich piękną różę, a paczula i cytrusy nadają zapachowi powiewu świeżości. Są to perfumy nadające się doskonale na dzień, zarówno do pracy jak i na okazjonalne wyjścia, według mnie troszkę mniej pasują na wieczór. Dla mnie to zapach na wiosnę i lato. Nie ociepla, a orzeźwia. Myślę, że te perfumy odmładzają i dodają kobietom siły.

Pozostawia długotrwały zapach!

Perfumy, które trafiły do mnie całkiem przypadkiem i nie zamierzam się z nimi rozstawać. Po użyciu niewielkiej ilości zapachu pozostawia za sobą sługę zapachową. Na skórze utrzymuje się bardzo długo, zarówno na włosach, jak i ubraniach. Perfum wieczorowy, dla niego starszych kobiet może być na codzienne zimowe dni.

Kocham kocham kocham!

Mój ukochany perfum - kocham jego delikatny zapach a zarazem wyrazisty i kuszący! Kupuję go od 10 lat bo jest po prostu doskonały. Jest mega wydajny, bardzo długo utrzymuje się na skórze. I zwabi niejednego mężczyznę :)Polecam go każdej pewnej siebie kobiecie. Można się w nim zakochać !

Piękny luksus

Zapach jest delikatny, kwiatowy, długo utrzymuje się na skórze, buteleczka poręczna, piękna. Zapach długo sie utrzymuje na skórze. Jedyny minus to atomizer, który mi sie popsul...

Uwielbiam

Te perfumy to moje marzenie. dostałam ja w prezencie na gwiazdke rok temu i subtelnie dawkuje sobie przyejmnosc, ktora daje mi ten zapach. nie jestem wybitna specjalistka od perfum, ale wiem jedno - ten zapach potrafi naprawic kazdy dzien. ja kmialam gorszy dzien, spryskuje sie nim delikatnie po kąpieli i zasypiam w dobrym humorze. trzyma sie dosc dlugo, moze nie jakos rewelacyjnie. najwiekszym minusem jest jego ogromna wada. no ale za luksus trzeba placic ;)

zagadka

Czy ja jestem jedyną osobą, której nie podoba się ten zapach? Dziwią mnie bardzo zachwyty nad nim. Fakt, nie jest on odrzucający jak niektóre, ale no naprawdę nic specjalnego. Zimny, tworzący dystans, obcość, surowy, obojętny, to on powinien nazywać się Alien. Jedyny strój, który mi do niego pasuje, to skafander kosmonauty. Zupełne przeciwieństwo perfum, które lubię: słonecznych, ciepłych, słodkich, otulających. Te mają w sobie ciepło Księżyca, miękkość szkła i metalu. Tak je widzę.

Coco Chanel, Mademoiselle

To jest klasyk, który chyba zna każdy. Perfumy zostały stworzone przez Jacques Polge.

Zapach zamknięty we flakonie to nic innego jak subtelność, zmysłowość i delikatność.

Perfumy są dla mnie idealne do noszenia na co dzień. Jednak myślę, że zapach nie będzie pasował każdemu, ponieważ jest dość mocny. Warto poprosić w perfumerii o próbkę, żeby się z nimi oswoić.

Nuty zapachowe zawarte w perfumach to: sycylijska pomarańcza, kalambriańska bergamotka, róża, orientalny jaśmin, indonezyjska paczula, haitańska wetiweria, wanilia z Reunion, białe piżmo.

Flakonik jest bardzo prosty, jednak elegancko prezentuje się na półce.

Cena perfum jest wysoka, ponieważ za 35 ml zapłacimy aż 350 zł.

Ukochany klasyk

Zawsze kiedy mam gorszy dzień i chcę się poczuć bardziej kobieco i seksownie, wybieram właśnie ten zapach. Używam go od lat i nie wyobrażam sobie, że mógłby zniknąć z mojej listy ulubionych kosmetyków. Nie do podrobienia. Cena jest wysoka, to fakt, ale Chanel jest w końcu marką luksusową, więc nie ma się co dziwić.
Flakonik jest prosty, ale elegancki. Trafia w moją estetykę.
Co do samego zapachu - zawsze jest to kwestia gustu. Jak dla mnie strzał w dziesiątkę, bo nie lubię przesłodzonych perfum. Jest mocny, trwały, zdecydowany, trochę orientalny.
Nie radzę kupować w ciemno. Warto poprosić o próbkę w perfumerii i kilka dni przyzwyczajać się do zapachu, bo jest mocny.
Ogółem - wystarczą te perfumy, biała koszula i dżinsy i czuję się jak milion dolarów. Klasyka w najlepszym wydaniu.

Intensywny zapach

Dziwi mnie samą, że nie podoba mi się zbytnio ten zapach, ale być może dlatego, że jest zbyt silny? Kiedy spryskam się nim rano, tylko raz - bardzo delikatnie, pachnę do samego wieczornego pójścia pod prysznic, a przykładowo szal, który miałam na sobie, pachnie bardzo intensywnie, aż do następnego prania, mimo iż go nie pryskałam! Wyczuwa się nonszalancję Coco, charakterystyczne "serce" kompozycji, ale poza tym wszystkim wciąż mało w nim subtelności. Uwalnianie zapachu nazwałaby "natarczywym i prowokującym otaczaniem delikatnością i niewinnością". Pełen sprzeczności zapach, dosłownie
Powiem tak! Rozczarował mnie flakonik 35ml. Ten złoty plastik i biała skuwka są tandetne np w porownaniu do miss dior, a w tej cenie i od tej Marki wymagałoby sie wiecej. To moje pierwsze wrażenie po otworzeniu pudełka. Później przyszło rozczarowanie zapachem. Słodki i mocno owocowy, ciężki i duszny, choć podobno pour mademoiselle, ale no wlaśnie postanowiałam dać mu szansę i powiem tak pięknie rozwija sie na skórze. Wietrzeje słodycz a pozostaje piekna dziewczęca nuta. Nie nazwałabym tego sapachu ani wyrafinowanym ani eleganckim tylko własnie bardzo dziewczęcym.