Chanel, Coco Mademoiselle EDP

Chanel, Coco Mademoiselle EDP

Twórcą perfum Chanel `Coco Mademoiselle` jest Jaques Polge (`Allure`). Zapach jest nowym ucieleśnieniem ducha Coco Chanel. Śmiała i zdecydowana, udowodniła, że elegancja tkwi w prostocie. Niezależna, aczkolwiek wykorzystująca swój urok do fascynowania i wpływania na mężczyzn. `Coco Mademoiselle` od Chanel jest świeży i orientalny. Dla nowoczesnej kobiety, której zmysłowość i sukces uzupełniają się.

Kategoria: świeżo - orientalna

Nuty zapachowe:
nuta głowy: sycylijska pomarańcza, kalambriańska bergamota
nuta serca: róża, orientalny jaśmin
nuta bazy: indonezyjska paczula, haitańska wetiweria, wanilia z Réunion, białe piżmo
Cena: ok. 300 zł / 50 ml

43% jesień/zima 57% wiosna/lato

Moje ulubione

Są to praktycznie jedyne perfumy, których używam. Nie ważne czy jest noc czy dzień, zawsze pachnę w ten sposób. Perfumy mają ładną buteleczkę. Sam zapach jest dość mocny ale bardzo kobiecy. Sama nie odczuwam go w ciągu dnia, prawdopodobnie dlatego, że tak dużo ich używam i jestem przyzwyczajona do ich zapachu. Mimo to jest wyczuwalny przez otoczenie, często dostaje komplementy na temat tego jak pachnę. Zapach utrzymuje się cały dzień. Jestem z nimi dość mocno zżyta i nie zamierzam ich zamieniać na inne.

Mocny!

Mocny, wyrazisty i ciężki zapach.
Utrzymuje się długi czas po zastosowaniu. Jest bardzo wydajny, dwa pryśnięcia dają naprawdę dobry efekt. Zapach idealny na zimę, na lato moim zdaniem jest trochę zbyt ciężki i warto zastąpić go czymś innym. Dobry dla osób, które preferują mocne i intensywne zapachy. Bardzo ostra nuta zapachowa. Niezapomniany zapach

Coco

Jestem typem kobiety, ktora jest wierna jednym perfumom. Wychodzę z założenia ze jesli zapach faktycznie zapisuje sie w naszej pamieci jako najtrwalszy z nośników to niech on będzie ponadczasowy. Zapach ma sie "kojarzyć"... ma byc powiazany z osoba. Czesto dziwie się ze ktos używa kilku zapachów jednoczsnie, ze robi to dlatego ze szuka urozmaicenia. Prawda jest taka
ze jesli ktoras z Was wypróbuje ten zapach na swojej skórze...juz na zawsze bedzie szukać w innych zapachach tej hipnotyzującej nuty. Niestety, jest nie do zastąpienia. Zapach nieprawdopodobne trwały, szlachetny i ponadczasowy. Używam od 10 lat. Polecam.

ideał

Długo wzdychałam do tego zapachu .. aż w koncu udalo mi się kupić 100ml flaszkę szczęścia .
Piekny klasyczny nieco mocny kobiecy zapach .
ponadczasowy
Gdybym miala wybrać jeden jedyny zapach którym moglabym sie psikać byly by to Mademoiselle :)
Moja najwieksza perfumeryjna milosc
Wart kazdej zlotówki

Klasa sama w sobie!

Jestem zdania, że klasyka sama się obroni, bo jest to zamach ponadczasowy i nie do porobienia. Elegancja butelka sprawia, że już po jej wyglądzie wiemy czego można się spodziewać po zapachu perfum. Zapach jest przeznaczony dla kobiet eleganckich i pewnych siebie. Jego niepowtarzalna woń utrzymuje się na skórze i ubraniach bardzo długo. Z Coco jestem związana od lat i mimo, że czasami robię sobie od niego przerwę buteleczka zawsze stoi i czeka, aż ponowie ich użyję. Jest to idealny zapach na każdą porę roku. Ale wydaje mi się, że w lato jego woń jest bardziej intensywna. Cena wysoka, ale za te perfumy warto.

Classy AF

Co tu dużo pisać... Ten zapach to klasyka kobiecości. Piękny, trwały zapach. Inaczej pachnie w perfumerii, a inaczej na skórze - tutaj dużo lepiej. Długo unosi się za mną w powietrzu i chociaż zmieniam inne perfumy to ten flakon zawsze musi być i nie może być pusty ;)

Kwintesencja perfum damskich

Perfum używała moja mama, nawet nie znałam ich marki i nazwy, a już kojarzyłam zapach. Sama jednak na początku nie byłam jego fanką - dopiero jak dorosłam do niego zdecydowałam się na zakup swojego własnego falkonika :)

Perfumy te dla mnie są raczej skierowane do kobiet pewnych i świadomych siebie, nie zawsze musi to iść w parze z wiekiem, ale jednak często tak jest. Zapach jest powiedziałabym ciężki, charakterystyczny. Pomimo tego ma w sobie coś co sprawia, że nie tylko nie męczy, ale uzależnia. Perfumy mają to do siebie, że powodują, że utożsamiamy je z kimś, są zapamiętywane. Perfumy te moim zdaniem są idealne dla kobiet pewnych siebie, eleganckich, z klasą i moim zdaniem nadają takie właśnie cechy osobie, która z nich korzysta.

Perfumy są bardzo trwałe, na skórze utrzymują się u mnie kilka godzin, natomiast na ubraniach nawet do ich prania.

Sam flakon jest moim zdaniem tożsamy z zapachem, elegancki, dostojny.

Bardzo lubię ten zapach, ale jednak nie jest on moim ulubionym - po prostu lubię czasem ubrać się elegancko i nimi pachnieć :)

Synonim kobiecości

Zakochałam się od pierwszego powąchania ;) Zniewalający, zmysłowy ciut cięższy zapach ale nie przytłaczający, w sam raz na zimę i romantyczne kolacje... Zapach utrzymuje się długo, na włosach czuć go spokojnie na drugi dzień, kurtka zdecydowanie nim przesiąkła:D Ładna, klasyczna buteleczka która daje uczucie luksusu na pułece.
Ja mam buteleczkę 100ml używałam przez całą zimę i wiosnę na zmianę z jeszcze dwoma perfumami i zużyłam około 1/3 buteleczki, a nie żałuję sobie ;)

Kobiecy, zmysłowy, uwodzicielski

To zapach, który pokochałam od pierwszego psikniecia. Jest cudowny i niepowtarzalny - rozpoznam go wszędzie, choć na każdej kobiecie pachnie nieco inaczej. Przepięknie się rozwija, czuć poszczególne nuty, a całość jest nie do podrobienia. Zapach jest owocowy, ale z orientalną nutką. Za każdym razem, kiedy użyję tego zapachu dostaję na jego temat komplement, nawet od obcych ludzi. Ten zapach zdecydowanie dodaje pewności siebie i seksapilu. Jest bardzo trwały, na ubraniach jest wyczuwalny nawet przez kilka dni. Jest intensywny, wystarczy niewielka ilość, aby zapach był wyczuwalny dla otoczenia. Jest to jeden z tych zapachów, który nadaje się zarówno na lato jak i zimę. Minusem jest cena, ale za tę trwałość i kompozycję zapachową warto zapłacić.

Klasyk którego nie trzeba przedstawiać

Dla mnie jest to najpiękniejszy zapach na świecie. Perfumy maja piękna ciężko szklana butelkę bardzo prosta klasyczna. Nuta zapachowa czysty obłęd kto nigdy nie miał okazji powąchać koniecznie trzeba samemu to poczuć. Perfumy utrzymują się bardzo długo.

Najlepszy ! <3

Jeden z moich ulubionych perfum, do których na pewno często będę wracać. Zapach jest prześliczny i długo się trzyma. Nadaje się na każdą porę dnia i roku :)

Klasyka.

To jeden z tych zapachów, które lubię czuć, ale nie na sobie. Jest przyjemny, ciepły, a dodatek jaśminu dodaje mu delikatnej świeżości. Niestety, te odczucia towarzyszą mi jedynie, gdy używa go np. koleżanka. Dla mnie na dłuższą metę, a jest to naprawdę trwały zapach, staje się ciężki i przytłaczający. Bardziej pasuje do dojrzałych kobiet. To raczej jesienno-zimowe perfumy, czy na wieczorne wyjścia.