Chanel, Chance EDP

Chanel, Chance EDP

Zapach wykreowany w 2002 roku. Lekki i świetlisty, pełen żywotności i energii. Delikatny i zmysłowy, zmienia się z minuty na minutę, zaskakuje ciągłą metamorfozą. `Chance` zapach zdecydowanie młodzieńczy, dla tych, które nie boją się marzyć. To Twoja szansa... wykorzystaj ją! Liczy się każda chwila!

Nuty zapachowe:
nuta głowy: cytrusy, hiacynt, różowy pieprz
nuta serca: wanilia, jaśmin, irys
nuta bazy: paczula, wetiweria
Dostępna jest też wersja EDT.

Rekomendacja
na dzień, na wieczór
50 - 100ml

39% jesień/zima 61% wiosna/lato

Od lat najlepszy

Najpiękniejszy damski perfum na świecie.
Piękne opakowanie, cytrusowy zapach, kojarzy mi się z taka świeżością i kobiecością. Od lat go używam, czasem zmieniam na jakieś tańsze które tez bardzo lubię, ale zawsze wracam do tego chanel bo wg mnie nie ma piękniejszej perfumy.

Nie tak mocny

Zapach o dziwo nie jest tak intensywny jak mi się wydawało. Dostałam w prezencie, sama raczej nie sięgnęłabym po chanel bo kojarzy mi się z ciężkimi perfumami a przy tej butelce została mi już tylko końcówka! Jest intensywny ale nie drapie, trwały ale nie pozostawia chmury zapachu, nie jest tak odczuwalny w trakcie dnia. Usłyszałam sporo komplementów od kiedy zaczęłam go używać. Pachnie raczej świeżo i tak letnio wiosennie, na pewno jeszcze kiedyś do niego wrócę.

super

Zapach kojarzy mi się w wiosną, jest zmysłowy, kobiecy a jednocześnie świeży. Idealny i na dzień i na wieczór. Jest piękny, wydajny wystarcza na bardzo długo, cenowo można trafic na mega promocję

Bardzo ładny zapach

Zapach kojarzy mi się w wiosną, jest zmysłowy, kobiecy a jednocześnie świeży. Idealny i na dzień i na wieczór. Miałam jedno opakowanie i wiem, że za jakiś czas powrócę do tego perfumu bo to jeden z moich ulubionych.

Piękne

Piękne, delikatne, zwiewne perfumy. Są bardzo dziewczęce. Raczej na cieplejsze dni, na dzień. Po spsikaniu nimi włosów w trakcie dnia zastanawiałam się co tak ładnie pachnie, okazuje się, że to moje włosy ;) zapach z tych nie zostawiających po sobie ogonka, dla mnie to w porządku, nie każdy zapach musi taki być. Są naprawdę piękne, subtelne.

Wykorzystała: kilka próbek

coś mi tu nie gra

Owszem, ma w sobie coś fajnego chwilami, ale ogólnie zbyt ostry, odświeżaczowy, cytrusowy, jednak nie płytko, ma głębię, rozwija się troszkę, później jest łagodniejszy i ładniejszy, ale mogłoby być lepiej, kwestia gustu. Mi w nim czegoś brakuje, a czegoś jest za dużo.
Trwałość bardzo dobra, projekcja też, po prostu zapach mnie nie zachwycił, ale może się podobać. zwłaszcza miłośniczkom niebanalnych świeżaków. Dla mnie mógłby być unisexem, minimalnie kojarzy się z CK one, ale Chanel jest bardziej wielowymiarowy i cieplejszy. Mam kilka próbek i jakoś nie kuszą, cena flakonu odstrasza, ale polecam testy, bo jest ciekawy i dla kogoś może być tym jedynym.
Zapach uniwersalny, nadaje się na każdą porę dnia i roku, chociaż może ciut bardziej na cieplejsze dni, ale co kto i kiedy lubi :) byleby nie kilery w upał ;)

Ulubione

Są to moje ukochane perfumy, które używam tylko na specjalne okazje. Jedynym minusem jest ich cena. Są niesamowicie trwałe i nawet po kąpieli czuje je na drugi dzień na swojej poduszce. Wystarczy jedno psikniecie, więc równiez są bardzo wydajne. 0 zapachu nie wspomniałam, bo oczywistym jest, że jest cudowny.

Cudo

Cudowny zapach. Miałam raz i mam nadzieję że jeszcze kiedyś sobie na niego pozwolę ( jak znam życie to będzie prędzej niż później). Bardzo elegancki i jednocześnie rześki,kobiecy. Na każdą porę roku i dnia ale używałam go tylko na specjalne wyjścia . Bez wątpienia jest moim HITEM . Brakuje mi go na półce :( . Niestety jak się korzysta to się w końcu coś kończy, na pewno do niego wrócę jeszcze . Trwałość była ok.

Delikatny i zmysłowy zapach

Chanel zawsze kojarzyl mi sie z zapachami dla starszych pan, jednak zmnienilam zdanie kiedy dostalam te perfumy w prezencie! Przepiekny, zmyslowy zapach, swiezy, delikanty, ktory na skorze zmienia sie z minuty na minute i ktory dodatkowo bardzo dlugo sie utrzymuje. Jedynym minusem jest dosc wysoka cena dlatego uzywam tylko na specjalne okazje, i komplementow na temat moich perfum nie brakuje!

Świeży, ładny

Bardzo ładny, kobiecy zapach, ale bez zadęcia! Przy tym dosyć lekki i świeżo pachnący.

Zapach dosyć trwały, choć mogłoby być minimalnie lepiej. Flakon również okej, ale w czasach kreatywnych opakowań w najdziwniejszych kształtach nie przyciąga tak bardzo wzroku jak inne opakowania. Ciężko nazwać to wadą - każdy ma inny gust oraz nie każdy musi chcieć kolejne pstrokate opakowanie na półce, dlatego jedynie zaznaczam to jako dodatkową informację.

Miły.

Perfumy otrzymałam w prezencie gdyz dla kogoś był to nietrafiony prezent. Dla mnie perfumy były w 100% trafione. Zapach piękny wyrazisty mocny ale z nuta słodkości. Bardzo specyficzny. Ale ja uwielbiam takie zapachy ten rozszerza zmysły. Te perfumy to taka klasa sama w sobie. Bardzo długo się utrzymują. Dla mnie coś cudownego.

Chanel, chance EDP

Perfumki dostałam w prezencie. Zapach bardzo fajny, wyraźny trwały, lekko słodki ale moim zdaniem bardziej pasujacy dla kobiety po 30 :)
Zapach jest mega kobiecy! Dobrze się utrzymuje na ubraniu oraz skórze jest trwały.