Chanel, Chance EDP

Zapach wykreowany w 2002 roku. Lekki i świetlisty, pełen żywotności i energii. Delikatny i zmysłowy, zmienia się z minuty na minutę, zaskakuje ciągłą metamorfozą. `Chance` zapach zdecydowanie młodzieńczy, dla tych, które nie boją się marzyć. To Twoja szansa... wykorzystaj ją! Liczy się każda chwila!

Nuty zapachowe:
nuta głowy: cytrusy, hiacynt, różowy pieprz
nuta serca: wanilia, jaśmin, irys
nuta bazy: paczula, wetiweria
Dostępna jest też wersja EDT.

50 - 100ml
Rekomendacja
na dzień, na wieczór

50% jesień/zima 50% wiosna/lato

Świeży, ładny

Bardzo ładny, kobiecy zapach, ale bez zadęcia! Przy tym dosyć lekki i świeżo pachnący.

Zapach dosyć trwały, choć mogłoby być minimalnie lepiej. Flakon również okej, ale w czasach kreatywnych opakowań w najdziwniejszych kształtach nie przyciąga tak bardzo wzroku jak inne opakowania. Ciężko nazwać to wadą - każdy ma inny gust oraz nie każdy musi chcieć kolejne pstrokate opakowanie na półce, dlatego jedynie zaznaczam to jako dodatkową informację.

Miły.

Perfumy otrzymałam w prezencie gdyz dla kogoś był to nietrafiony prezent. Dla mnie perfumy były w 100% trafione. Zapach piękny wyrazisty mocny ale z nuta słodkości. Bardzo specyficzny. Ale ja uwielbiam takie zapachy ten rozszerza zmysły. Te perfumy to taka klasa sama w sobie. Bardzo długo się utrzymują. Dla mnie coś cudownego.

Chanel, chance EDP

Perfumki dostałam w prezencie. Zapach bardzo fajny, wyraźny trwały, lekko słodki ale moim zdaniem bardziej pasujacy dla kobiety po 30 :)
Zapach jest mega kobiecy! Dobrze się utrzymuje na ubraniu oraz skórze jest trwały.

Używa produktu od: próbka

podobny do Coco Mademoiselle

Kupiłam próbke tego zapachu z nadzieją, że znajdę zapach dla siebie. Niestety nie są to perfumy z grupy która mi się podoba. Nie widzę różnicy między tymi perfumami a Coco Mademoiselle.

Używa produktu od: próbka

Cudowne zaskoczenie.

Od perfum Chanel trzymam się z daleka. Są to dla mnie zbyt poważne i zbyt dojrzałe perfumy. Kojarzą mi się ze stateczną, majętną kobietą a to zupełnie nie ja ????. Próbkę Chance otrzymałam przy zakupie innych kosmetyków. Moje podejście było chyba wiadome? ;) Jednak kobieca ciekawość zwyciężyła i wypróbowałam. No i tu zaskoczenie!! Kilkukrotnie sprawdzałam na kartoniku, czy to naprawdę Chanel, bo wyjątkowo nie trącił babcią ;). Zapach jest lekki, świeży, hmmm... opisała bym go:" modny" ale nie pospolity. Kojarzy mi się z miejskim wygodnym stylem, z nutką elegancji. Z kobietą pewną siebie, czującą się piękną. Która nie ma potrzeby robić wokół siebie zamieszania i zwracania na siebie uwagi, bo wystarczy, że jest.

Flakon jak dla mnie zwykły i pospolity. A już zwłaszcza w kształt "pastylki", tak bardzo nieporęczny.

Zapach optymalnie trwały. Nie da się sobą znudzić a i nie da o sobie zapomnieć :).

Szczęście w butelce

Z Chanel Chance wiąże się niestety niemiła dla mnie historia. Kupiłam je, po dłuższym czasie czajenia się. Cena nie jest zbyt przyjazna. I z ogromną radością nosiłam niecały tydzień. Po jakimś tygodniu, przeszłam dość bolesne rozstanie, wciąż nosząc perfumy, które miały dla mnie dość ironiczną nazwę wtedy.

Odstawiłam je z dnia na dzień, nie chcąc mieć niemiłych wspomnień związanych z tym zapachem. Nie do końca się udało, ale teraz już, noszę Chance i czuję się świetnie.

EDP są mocniejsze od EDT. Nie ma tu owocowych nut, które nadają lekkości Chance EDT. Jest różowy pieprz i paczula. Dla niektórych jest to zapach męskich perfum. Dla mnie nie. Z resztą, mam, lubię i noszę nawet Dior Homme Intense, nie zwracam uwagi na docelową grupę targetową według producenta. Te niby męskie nuty nadają zapachowi świeżości. Nielekkości, bo lekkości dodają owoce w EDT, ale właśnie świeżości. Zapach jest mocny, ale też pełen uroku. Zdecydowany, ale da się go okiełznać. Charakterystyczny, ale, o ile się przesadzi się z ilością, niedominujący. Bardzo je lubię i z ogromną przyjemnością i wytęsknieniem, znowu zaczęłam ich używać.

Złe wspomnienia, to tylko wspomnienia. A Chance to odrobina szczęścia na codzień.

Szału nie robi

Pierwsze wrażenie średnie.Zapach wydał mi się cukierkowy,ale nie przytłaczający.Nie wywarł na mnie zachwytu.Jednak oswajając się z nim nabrałam przekonania do niego.Nie jest tak rozpoznawalny jak kultowe "Szanelki"ale ma coś w sobie.Wyraźny kwiatowy zapach jest wyczuwalny dla nosa.Trwałość z małym minusem.Szybkawo wietrzeje z ciała.Na ciuchach utrzymuję się dłużej.Jest to zdecydowanie zapach na okres wiosenno letni.

Śliczny zapach

Bardzo podobają mi się te perfumy, ze względu na ich lekko słodką kompozycję. Kupuję zawsze wodę perfumowaną, dzięki temu cieszę się tym zapachem dłużej. W moim odczuci są one bardzo trwałe i wystarczy spryskać skórę 2-3 razy.
W kompozycji czuć nutę słodkiej wanilii, która fajnie współgra z różowym pieprzem. Nie mogło tu również zabraknąć piżma i jaśminu.

Flakonik może nie robi wrażenia, ale podoba mi się jego elegancka prostota. Łatwo trzyma się go w dłoni. Atomizer się nie zacina, co jest standardem w przypadku oryginalnych perfum.

Cudny.

Zapach używam od prawie 10 lat i jeszcze mi się nie znudził. Jest bardzo trwały (kupuję wodę perfumowaną) i piękny. Wystarczą 3 psiknięcia i pachnę nim kilka godzin. Zapach jest słodki, ale nie ciężki, wręcz subtelny. Ja używam go zarówno do pracy, jak i na wieczór, przez cały rok. "Mając" go na sobie często słyszę, że pięknie pachnę. Ze wszystkich Chance - ten jest najładniejszy. Jak dla mnie bardzo kobiecy. Raczej dla kobiet po 30-stce.

Cudowne, choć nietrwałe

Kocham ten zapach, jest delikatny, kobiecy, romantyczny. Przyjemnie mi się go nosiło zwłaszcza wiosną i latem. Idealny na randkę. Moim zdaniem raczej dla młodej dziewczyny, niż poważnej pani prezes.
Jedyną wadą jest koszmarna trwałość. Próbowałam nawet natłuszczać skórę i dopiero na taką nanosić zapach, ale efekt był średni.

Chance Chanel

Otrzymałam te perfumy w prezencie. Są długotrwałe i dość intensywne, dlatego wystarczają na bardzo długo. Przy używaniu codziennym ( dwa, trzy psiknięcia ) i starczają spokojnie na rok. Wyróżnia je oryginalny, niesamowity zapach oraz wyjątkowa trwałość. Zapach dość słodki, ale nie ciężki. Nie nadaje się jednak za bardzo do pracy, raczej na wieczorne wyjścia i specjalne okazje. Bardzo oryginalne opakowanie, które niemal jest niezniszczalne. Jedyny minus to cena.

Chanel, Chance EDP

perfumy dostałam w prezencie;) zapach na początku wydał mi się pudrowy coś w stylu różowej wody toaletowej Puma, z drugiej strony ciężko określić mi ten zapach na pewno słodki, ale nie ciężki, będzie pasował i do młodej osoby i starszej, zdecydowanie polecam zapach na zimę,