Chiara Ambra, Gesichtsmaske Grüner Tee (Maska do twarzy w płachcie z zieloną herbatą)

Pojemność 1 szt

Intensywny zabieg z uczuciem nawilżenia i natychmiastowym efektem. Maseczka z włókniny zawiera szczególnie cenne ekstrakty, które od stuleci używane są w dalekowschodnich rytuałach piękności.
Po opalaniu dla zestresowanej skóry lub przed wielkim wyjściem.
Z hialuronem i ekstraktem z zielonej herbaty.
Pobudza odnowę skóry i zwiększa jej elastyczność.
Zapobiega zestresowanej skórze przed wpływami środowiska
nawilżający.
Dla jędrnej i zdrowej skóry.
Odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry - Testowany dermatologicznie - Bez parafiny - Bez parabenów

Dobra.

Kolejna zdobycz z TK Maxx. ;)
Maski i ogólnie kosmetyki tej marki są bardzo drogie, ale (stety i niestety) bardzo mi służą. Gdy pojawiają się "rzuty" w niskich cenach biorę hurtowo. ;)
Maseczkę tą nakładam zazwyczaj rano przed zrobieniem makijażu. Nie przytłacza mojej skóry, ale ładnie ją budzi i nawilża. Nie płata mi żadnych figli.
Tkanina jest dość cienka, a płynu dużo, ale mimo to, nic nie odpada od twarzy i nie przemieszcza się.
Kosmetyk ładnie, delikatnie pachnie. O dziwo, otwory wycięte na oczy pasują idealnie, bo w większości przypadków mam z tym problem. Jedna z niewielu masek, przy których nie ma się ochoty być cyklopem. ;)
Po zdjęciu płachty skóra jest lepka, ale tylko przez chwilę. Przez chwilę tez delikatnie mrowi. Mamy wrażenie jakby skóra ją piła. ;) Po wchłonieciu jest mięciutka i ładnie przyjmuje dodatkową pielęgnację lub po prostu makijaż.
Zero podrażnień czy zapychania.
Relaks i ukojona skóra gwarantowany.
Polecam.