HelloSkin, Jumiso, Water Splash Sheet Mask (Nawilżająca maska w płachcie)

HelloSkin, Jumiso, Water Splash Sheet Mask (Nawilżająca maska w płachcie)

W masce wykorzystano innowacyjność bogactwa alg i wodorostów, które zarówno nawilżają skórę, jak i pomagają zachować w niej wilgoć. To najcieńsza maska w płachcie na rynku, wykonana z najdelikatniejszej bawełny (cupra) dzięki czemu doskonale przylega do twarzy, umożliwia przepływ powietrza , mocno nasączona odżywczą esencją.

Ukojenie suchej skóry

Uwielbiam koreańskie maseczki na płachcie. Większość koreańskich kosmetyków robi na mnie naprawdę mega wrażenie. Jest w nich coś innego, a efekty widać niemalże od razu. Maseczkę Jumiso zakupiłam w Drogerii Rossmann, jako jedną z kilku z serii Jumiso. Produkt jest wspaniały. Intensywnie nawilża skórę, rozświetla ją, niweluje oznaki zmęczenia. Przywraca jej odpowiedni poziom nawodnienia i witalność. Cena jest zbliżona do większości maseczek dostępnych w drogeriach. Opakowanie jak większość koreańskich kosmetyków, jest urocze :)

Naprawdę przyjemna

Ostatnimi czasy zaczęłam dużo czytać o o tym, jak bardzo jednorazowe maski są nieekologiczne, więc ograniczyłam kupowanie. Maski z Jumiso dostałam jednak na święta w ramach prezentu i muszę przyznać, zrobiły na mnie naprawdę pozytywne wrażenie.

Wiem, że można te maski kupić w Naturze, wiec raczej dostępność nie stanowi żadnego problemu. Cena porównywalna z innymi produktami tego typu. Maseczka ma ładne, urocze opakowanie. Samą płachtę na samym początku trochę trudno rozłożyć. Może właśnie ze względu na ten bardzo cienki materiał i dużą ilość esencji, trochę się to klei. Trzeba jednak przyznać, że po nałożeniu na twarz, świetnie się do niej dopasowuje, nie przesuwa się, a z samej płachty nie ścieka esencja. W płachtach masek Helloskin można nawet spokojnie spać!

Jestem przede wszystkim naprawdę pozytywnie zaskoczona działaniem tej maseczki. Skóra dosłownie pije te esencję i otrzymuje świetne, długotrwałe nawilżenie. Ostatnimi czasu mam porządne problemy z nawilżeniem i utrzymaniem wilgoci ze względu na branie Izoteku, więc podwójnie doceniam takie cudeńka. Dodatkowo zmniejsza uczucie ściągnięcia i łagodzi delikatne podrażnienia. Na minus może trochę fakt, że zostawia tłusty film na skórze, ale utrzymuje się on naprawdę chwilę.

Bardzo przyjemna, efektywna maska w płachcie. Myślę, że kupię ją jeszcze nie raz.

Tania i dobra

Kupiłam w lidlu za 4zł i przyznam szczerze, nie spodziewałam się tak dobrych rezultatów. Opakowanie z ładną, estetyczną grafiką, miłe w dotyku. Zawartość jeszcze lepsza. Miękka płachta jest mocno nasączona esencją o lekko żelowej konsystencji. Wycięcia w maseczce dosyć standardowe, choć moim zdaniem otwór na usta trochę zbyt okrągły i za mały, a sama nie mam jakichś dużych ust. Po ściągnięciu na skórze zostaje dosyć sporo płynu, który całkiem szybko się wchłania. Przez pewien czas twarz się lepi, ale to mija. Skóra staje się nawilżona i gładka już po 1 użyciu, a efekt utrzymuje się cały dzień. Jak za taką cenę, bardzo polecam.

Bardzo fajna maseczka nawilżająca

Maseczkę kupiłam w Lidlu. skusiłam się na nią, bo bardzo lubię maseczki w płachcie, a już szczególnie te nawilżające. Opakowanie bardzo łatwo się otwiera. Po wyjecie z opakowania mamy bawełniana płachtę koloru białego, bardzo obficie nasączoną płynem, który w połączeniu z maska wydaje się być żelem. W dodatku bardzo ładnie pachnie, więc po nałożeniu na twarz mamy dodatkowe przyjemne odczucia. Zgodnie z zaleceniami producenta, maseczkę na twarzy trzymałam 20 minut. Po tym czasie płachtę zdjęłam , a pozostałe serum wklepałam w skórę. Maseczkę specjalnie nałożyłam rano, żeby zobaczyć jak długo utrzyma się efekt nawilżenia. I powiem, Wam, że jest OK. Skóra przez cały dzień była w bardzo dobrej kondycji. Po zastosowaniu tej maseczki nawilżającej moja skóra była bardzo dobrze nawilżona, napięta i gładka. Tą maseczkę nawilżającą mogę wam polecić. Całkiem możliwe, że jeszcze ją kupię, a póki co czekają na mnie jeszcze dwie z tej serii, oby z takimi samymi efektami.

Używa produktu od: próbka

Obawiam się, że nie dla mnie

Skuszona reklamami postanowiłam spróbować. Maska świetnie przylega do skóry, jest delikatna, i wręcz pływa w substancjach nawilżających. Pachnie bardzo delikatnie. Bardzo dobrze nawilżyła skórę. Niestety w moim przypadku pozostał efekt lepienia, którego ciężko było się pozbyć. Wielka szkoda bo przyjemnie się ją stosowało.

Super maseczka

To mój drugi zakup maseczki Helloskin, Jumiso. Zarówno maseczka odżywiająca, jak i ta zrobiły na mnie świetne wrażenie. Cudownie nawilżają, koją, odzywiają i rozświetlają skórę. Płynu w saszetce po nałozeniu pozostaje dużo więc śmiało mozna wykorzystać jeszcze na dekolt.

Bardzo lubię

Jak dotąd żadna maska Jumiso mnie nie zawiodła. Nie dość , że maska jest bardzo mocno nasączona, to jeszcze później można wykorzystać sporo produktu.
Nie mogę się przyczepić do działania, bo wszystkie obietnice zostały spełnione. Natomiast jest jedna poważna wada. Niestety trochę śmierdzi po kilku dniach. Mam na myśli esencję, mimo szczelnego zamknięcia. Tylko w przypadku tej nawilżającej maski spotkałam się z przykrym zapachem. No ale trudno, na pewno sięgnę po inne z HelloSkin.

Używa produktu od: próbka

HELLOSKIN koreańska maska w płachcie nawilżająca

Fantastyczna maska w płachcie, ultradelikatna, cienka, idealnie przylegająca do twarzy. Bogata w odżywczą esencję, wilgotna nawet po 25-minutowej aplikacji, pozostawia skórę doskonale nawilżoną i odżywioną bez efektu lepienia czy obciążenia.