Mediheal, Tension Flex Hydra Mask Moisture (Maska w płachcie nawilżająca)

Mediheal, Tension Flex Hydra Mask Moisture (Maska w płachcie nawilżająca)

- Elastyczna płachta maski dzięki 54 nacięciom rozciąga się w różnych kierunkach i dopasowuje do każdego kształtu twarzy.
- Dolne skrzydełka pomagają ujędrnić i unieść linię żuchwy i podbródka.
- Maska idealnie przylega do skóry, zapewniając maksymalne wchłanianie składników aktywnych

Bogata formuła esencji, którą nasączona jest maska, zawiera innowacyjny Incore Complex, który odżywia skórę, wzmacnia jej barierę ochronną oraz przywraca jej optymalny poziom nawilżenia.

W jego składzie znajdziesz unikalne połączenie składników: peptydu SYN®-HYCAN, ekstraktu z szarotki alpejskiej, polisacharydu pochodzenia roślinnego, chlorku magnezu, wyciągu z piżmianu oraz ekstraktów z juty i pietruszki.

Działanie kompleksu wzmacnia dodatek 8 rodzajów kwasu hialuronowego, argininy, kompleksu 4 ceramidów, postbiotyku, betainy i trehalozy.

Przyjemna

Lubię maseczki Mediheal dlatego byłam ciekawa tej nowości, która pojawiła się w Hebe. Maseczka ma klasyczną płachtę - delikatną i miękką ale jest nieco inaczej skrojona. Ma na dole skrzydełka, które na końcu zawijamy w górę przy podbródku. Fajna opcja bo maseczka dobrze przylega i nie marszczy się na dole. Esensji jest dużo i ma ładny, świeży , nieco herbaciany zapach. W składzie znajdziemy połączenie: peptydu, ekstraktu z szarotki alpejskiej, polisacharydu roślinnego, chlorku magnezu, wyciągu z piżmianu oraz ekstraktów z juty, pietruszki, 8 rodzajów kwasu hialuronowego, argininy, kompleksu 4 ceramidów, postbiotyku, betainy i trehalozy. Trzeba przyznać, że trochę tego jest ;)

Trzymałam ją na twarzy zgodnie z zaleceniem producenta 15 min, po tym czasie wklepałam nadmiar esensji i pozostawiłam. Esensja jest bardzo lekka, w ogóle się nie klei. Po wchłonięciu skóra jest nawilżona, miękka i delikatnie napięta. Posiadam skórę mieszaną i dla mnie było to już wystarczające, nie czułam konieczności nakładania innej pielęgnacji po tej maseczce. Myślę, że sprawdzi się też przed makijażem - choć trzeba dać jej chwilkę na wchłonięcie esensji po zdjęciu płachty. Fajny produkt.

świetna maska!

W środku jest prawdziwa bomba nawilżająca. Używam regularnie od kiedy się pojawiła. Jestem nią zachwycona, przeszłam operację liposukcji podbródka a ta maska jest fajnie wykrojona, tak, że łatwo można ją dopasować do każdej twarzy, dodatkowo wyciągnięta, aż na podbródek. Esencji ma bardzo dużo, wystarcza na dekolt

Szybkie nawilżenie

Jedna z lepszych masek w płachcie, jakie miałam okazję stosować. Nie rozrywa się, łatwo ją nałożyć, nie jest za mocno nasączona, esencji nie za dużo nie za mało w sam raz. Po zdjęciu płachty wklepuję resztę opuszkami w skórę, a efekt nawilżenia jest natychmiastowy.

Najlepsza maska w płachcie!

Znam już dobrze maski Mediheal i zdawałam sobie sprawę z tego jak świetne są. Myślałam więc, że nic mnie już nie zaskoczy a jednak się myliłam. Natrafiłam w drogerii na Tension Flex Hydra Mask i przepadłam.

Maska jest idealna jako "zabieg bankietowy" - szybkie odświeżenie i nawilżenie skóry przed większym wyjściem. Makijaż trzyma się po jej użyciu fantastycznie. Płachta jest dobrze skrojona, łatwa w aplikacji, nasączona esencję w sam raz.
Maska sprawdzi się też mega jako regeneracja skóry po nieprzespanej nocy.

To zdecydowanie mój nowy ulubieniec, który wart jest swojej ceny!

Tego jeszcze nie było

Nowość z mojej ulubionej marki masek Mediheal. Znam i używam innych masek Mediheal i jestem zawsze zachwycona efektem. Tym razem nie było inaczej! Maska inna w kształcie, doskonale przylega do twarzy. Dodatkowo ma "skrzydełka", które mają za zadanie ujędrnić podbródek. Maska super nawilża i wygładza skórę. Efekt "wow" po zdjęciu maski jak zawsze się pojawił.

maska , która unosi ?

W środku super bomba nawilżająca. Używam regularnie od kiedy się pojawiła. Fajnie wykrojona, tak, że łatwo można ją dopasować do każdej twarzy, dodatkowo wyciągnięta, aż na podbródek. Esencji ma bardzo dużo.

Porządna dawka nawilżenia

Dobrze skrojona płachta, a w środku super bomba nawilżająca. Używam regularnie od kiedy się pojawiła, ponieważ bardzo lubię maski Mediheal, ta również mnie nie zawiodła.

Maska inna niż wszystkie!

Zaskoczyła mnie płachta tej maseczki. Fajnie wykrojona, tak, że łatwo można ją dopasować do każdej twarzy, dodatkowo wyciągnięta, aż na podbródek. Esencji ma bardzo dużo, można ją wykorzystać na drugi dzień. Super nawilża, efekt od razu po użyciu, polecam!

REWELACJA!

Używam różnych masek ale głównie z Mediheal. Mają bardzo dobre jakościowo płachty i składniki. Użyłam Tension Flex Hydra i tym razem również nie zawiodłam się. Cera jedwabista, dogłębnie nawilżona, odżywiona. Dużo płynu, który mogłam jeszcze nałożyć i wklepać w cerę kolejnego dnia.
Uwielbiam te maski.

Super maseczka

Maseczkę kupiłam niedawno i to na pewno nie był ostatni zakup. Płachta jest dobrze nawilżona. Po nałożeniu na twarz, spokojnie można wykonywać różne czynności, nie spada, nie przesuwa się, trzyma się idealnie. Po zdjęciu, skóra twarzy jest mocno nawilżona, miękka i ładnie wygładzona.

Bardzo interesująca

Uwielbiam maski z mediheal za świetne dopasowanie do twarzy i tym razem również się nie zawiodłam. Maska jest super skoro a, nie zsuwa się, dobrze trzyma się twarzy. Jest bardzo dobrze nasączone, dzięki czemu esencję można jeszcze wykorzystać.
Po jej użyciu skóra jest aksamitna i jędrna.
Zdecydowanie sięgnę po nią ponownie.

Maska HIT

Świetna maska, bardzo ciekawa płachta. Skóra po użyciu jest cudownie nawilżona i ukujona. Nadaje się na codzień jak i przed "większym wyjściem". Korzystna cena. Bardzo polecam