Everyday Minerals, Flat Top Brush (Pędzel do podkładu i pudru)

Everyday Minerals, Flat Top Brush (Pędzel do podkładu i pudru)

Flat Top Brush - to idealny pędzel do nakładania zarówno sypkiego podkładu mineralnego jak również pudrów prasowanych. Zapewnia świetne krycie. Wykonany z recyklingowanego bambusa oraz niewiarygodnie miękkich włókien syntetycznych.
Wymiary:
Długość: 10 cm
Długość rączki: 7 cm
Szerokość: 2.5 cm

Wykonanie
sztuczne włosie
pojedyncze
pędzle
do twarzy, do pudru, do podkładu, do pudru brązującego

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Używam go wiele lat.

Nakładam nim podkład na twarz, jest bardzo trwały. Po wielu latach ok, 5 nadal zachowuje swój kształt, ma gruby trzon i bardzo dobrze leży w dłoni. Włosie pędzla jest miękkie, miłe w dotyku. dobrze ubite. Pędzel przy pracy podkładem nie pozostawia smug, jestem bardzo zadowolona.

• Design produktu: 5

Używam do nakładaniu pudru i tu spisuje się rewelacyjnie

Mam ten pędzel od bardzo, bardzo dawna. Nawet nie pamiętam kiedy go kupiłam, a wciąż go mam i ... używam. To dowodzi na to, że ten pędzel jest nieśmiertelny i mega trwały.
Regularnie go myję i dezynfekuję, a od tych kilku lat wypadło co najwyżej kilkanaście włosków. Włosie jest trwałe, mocno przytwierdzone. To jego wielka zaleta, bo większość pędzli rozsypuje się po 1-2 latach.
Włoski są bardzo ciasno osadzone, więc aplikacja pudru jest banalnie prosta. Nie zostawia placków, zapewnia delikatną aplikację.
Trzpień gruby, przyjemnie trzyma się do w dłoni.

POLECAM!

Bardzo fajny :)

Pędzel już od dłuższego czasu służy mi do nakładania pudru i muszę powiedzieć, ze jak na razie nie widzi mi się zmienianie go na inny model :P Jest miękki, w moim nie ma problemu z wypadaniem włosia, jest mały i poręczny i super rozprowadza produkt :) Warto ;)

• Design produktu: 5

Extra miękki pędzel, łatwe aplikowanie, poprzez wygodne trzymanie, łatwy w czyszczeniu myciu, poprostu lal jestem zachwycona włosiem jedwabistym az takiego miłego się nie spodziewałam, cena przystępna do jakosci

Ideał wśród pędzli!!

Pędzel jest ze mną już 7 lat, używam go praktycznie codziennie, bardzo często myję, a on ciągle wygląda świetnie, nie traci włosów, wciąż jest delikatny w dotyku i bardzo miękki. Świetnie nadaje się do podkładu mineralnego, jak również do podkładów w płynie, mieści się do każdej kosmetyczki, jest mały i poręczny, po prostu idealny w każdym calu, nie zamieniłabym go na żaden inny! Polecam z ręką na sercu! :)

POLECAM

bardzo stabilny w dłoni pędzel, nie wyslizguję się, raczka jest matowa. Sam pędzel wykonany jest z dobrej jakości włosia, jest sciety idealnie by nakladac płynny podkład. Bardzo dobrze go rozprowadza wcierając idealnie w skore, nie zostawiając plam, dobrze się nim "blenduje" jak i również konturuje. Polecam

Bardzo fajny

Pędzel ten jest świetny do nakładania podkładu mineralnego a że lato to idealny czas na takie podkłady to używam go codziennie.

Jest on wykonany starannie i mimo że ma rok to nadal wygląda bardzo dobrze.

• Trwałość / wykonanie: 1

Wypadają z niego włoski

Pędzel była naprawdę świetney, miękki poręczny, idealny do podkładu , nie tylko mineralnego. Jednak po czasie bardzo zaczęly wypadać z niego włoski. Ponieważ jest bardzo gęsty to ma ich bardzo dużo. Nie były to podenyńcze włoski, ale całe garście, więc pędzel nie nadawał się już do stosowania.

Najlepszy do podkładu mineralnego

Przetestowałam już kilka pędzli do podkładów mineralnych - ten jest najlepszy. Pięknie rozprowadza produkt, nie robi plam, dobrze współpracuje w tymi suchymi, jak i tymi bardziej kremowymi. Nie znalazłam żadnego innego, który by mu dorównał.

Cudo

Flat top nie tylko bije na głowę inne pędzle do nakładania podkładu, ale też produkt Everyday Minerals bije na głowę pędzle tego rodzaju innych firm. Włosie jest miękkie, nie wypada, na długo zachowuje swoją strukturę. Nie absorbuje nadmiernej ilości podkładu. Dzięki użyciu tego pędzla kosmetyk rozprowadzony jest na twarzy równomiernie i pozostaje na dłużej.

Dobry flat top, jak ten, powinien być podstawą odpowiedniego makijażu.

Ilość zużytych opakowań: jeden

mój kochanek ;)

Przed nim miała flat top z Hakuro - h51, był szorstki, zbity i nie przyjemny... EDM jest inny: miękuchny, delikatny...IDEALNY!!! No i jego desing jest uroczy. Polecam gorąco!

Używam tego produktu od: od jakiegoś czasu.
Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwszy

Kocham ten pedzel <3

Z wszystkich pedzli na swiecie ten zdecydowanie kocham najbardziej :D Wyprobowalam cala mase roznych pedzli.Ten kosztowal mnie ok 10 zl,a mialam i takie za 300zl i ten maly przyjaciel bije je na glowe.Mam w tym momencie dwa i uzywam ich na zmiane.Pedzle sa super wytrzymale,zadne wloski nie wylatuja,ani sie nie rozczapierzaja.Aplikacja podkladu i pudrow mineralnych tym pedzlem to prawdziwa przyjemnosc.Nie zostawiaja zadnych smug,nie tworza efektu maski.Rozprowadzaja idealna rowna warstewke produtu na buzi.Pedzle sa rowno przyciete,bardzo mieciutkie,a ich trzonek porzadnie wykonany.Az dziw bierze ze kosztuja tak malutko.Polecam z calego serca,zamiast inwestowac w beauty blendery czy inne drogie pedzle kupic ten :D

Używam tego produktu od: ok roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwoch rownoczesnie