Zara, Deep Garden EDP

Zara, Deep Garden EDP

Piramida zapachowa z nutami gruszki, tuberozy i bobu tonka. Świeży, świetlisty i kobiecy zapach.

wody perfumowane
owocowe, zielone / cytrusowe, drzewne
Rekomendacja
na wieczór, na dzień

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Kupiony w: Perfumeria internetowa

Ładny ale nietrwały

Zachęcona opiniami na temat Deep Garden Zary postanowiłam nabyć je i ja.
Mam już pokaźną kolekcję perfum Zary i o ile np Gardenia i Red Vanilla naprawdę przypominają mi Black Opium i La vie est belle o tyle Deep Garden nawet nie leżą w mojej ocenie obok Good Girl CH. Zapach ładny ale zupełnie inny niż „bucik”. Ja tu wyczuwam głównie kwiatowo- owocowe akcenty podczas gdy w Good Girl króluje dla mnie wanilia.
Poza tym mimo ładnego, pasującego szczególnie na wiosnę zapachu perfumy Deep Garden nie mają moim zdaniem innych zalet. Zapach jest zdecydowanie bliskoskorny i niestety mega nietrwały. To ostatnie bardzo mnie zaskoczyło bo perfumy te opisywane są jako jedne z trwalszych jeśli chodzi o gamę perfum Zary. Może więc na mojej skórze są tak ulotne ? Nie wiem, ale całościowo oceniam je jako średniaczki. Dobrze że nabyłam flakon o pojemności jedynie 30 ml bo trochę szkoda byłoby mi wydanych na większe opakowanie pieniędzy.

Świetne perfumy na codzień

Kupiłam już wiele miesięcy temu maleńką wersję do torebki. Bardzo mi się podobają, bo mimo że to zapach ze znanej sieciówki - zaskakująco długo się utrzymują. Flakonik ma aplikator w formie kulki - jak stare błyszczyki sprzed 10 lat.
Są bardzo kobiece , kwiatowe i są ze mną awaryjnie w jednej z torebek. Zapłaciłam za nie około 14 zł

Przekonałam się.

Słyszałam opinię, w których porównywano je do zapachu Good Girl. Ja osobiście nie czuję podobieństwa. Perfumy pachną delikatnie, kwiatowo, wiosennie. Z racji tego, że wolę mocniejsze, orientalne zapachy, na początku nie wzbudziły mojego zachwytu, jednak podczas używania, przekonałam się do nich. Zapach jest dla mnie subtelny, mało wyczuwalny jednak przyjemny. Kojarzy mi się z wiosną, lekkością.

• Flakon: 3

Zara Deep Flower

Zdecydowałam się na zakup ponieważ urzekł mnie jego zapach w sklepie. i muszę przyznać, że pachnie obłędnie. Idealny zapach na wiosnę i lato. Lekki, kwiatowy i świeży.

Jedyną wadą jest jego trwałość. Niestety po dwóch/ trzech godzinach prawie go nie czuć na skórze. To sprawia, ze jest mało wydajny.

Ale dla samego zapachu jestem w stanie kupić kolejne opakowanie.

Najlepszy

Moja przygoda z tym perfumem zaczęła się gdy zapytałam znajomej jaki ma perfum, ponieważ pięknie pachnie, byłam przekonana że to jakiś perfum marki premium ,a ona powiedziała że Zara DEEP GARDEN. Uwielbiam ten perfum, może trwałość ma średnią ale zapach jest piękny.
Stosunek ceny do jakości, zdecydowanie odpowiedni.
Polecam każdemu do przetestowania.

Delikatne, urocze i świeże

Słodki, lekki, ciepły ale za razem wodny/zielony zapach. Pachnie sierpniem, końcem lata, zmęczonym słońcem, ciepłymi dniami i chłodniejszym wieczorem.
Gruszka jest dojrzała i soczysta, ciepła od słońca ale za razem przebija się ten lekki cytrusowy chłód (tuberoza?) Perfumy są podszyte ciepłym pudrowym zapachem fasolki tonka.

Kwiaty ukryte w butelce

Przepiękne, kwiatowe perfumy ukryte w prostym flakoniku. Dostałam je od ukochanego i szybko stały się jednym z moich ulubionych zapachów. Pachną jak piękne, polne kwiaty. Zapach jest bardzo trwały. Wielkim plusem jest ich bardzo niska cena. Idealne na wiosnę i lato.

Piękny, kwiatowy zapach

Te perfumy kupiłam mamie na prezent urodzinowy, był to strzał w dziesiątkę gdyż stały się ulubieńcami mojej mamy. Zapach jest kwiatowy, jednak nie są to typowo słodkie kwiaty, dzięki czemu jest bardzo świeży.
Perfumy zapakowane są w śliczne kwiatowe pudełko, z wysuwaną szufladką.
Bardzo długo utrzymują się na ciele, a ich cena jest bardzo korzystna

• Flakon: 2

Jedna z ulubionych

Nie byłam przekonana do perfum z sieciówek , dopóki nie dostałam od siostry właśnie zapachu Deep Garden. Na początku bardzo spodobało mi się samo opakowanie - kwiatowy motyw od razu przyciąga wzrok. W nim skrywa się niepozorny, prosty flakon z perfumami.

Choć flakon nie zachwyca, to jego zawartość tak. Perfumy te są bardzo świeże, kobiece i kwiatowe. Moim zdaniem idealne zarówno na co dzień, jak i na miły wieczór ze znajomymi. Trwałość też oceniam bardzo dobrze. Gdy psiknęłam się nimi rano, jeszcze wieczorem było je czuć. Cena nie jest wygórowana. Za 100 ml produktu musimy zapłacić ok. 70 zł, co wydaje się być do zniesienia. :)