Alyssa Ashley, Coco Vanilla EDT

Alyssa Ashley, Coco Vanilla EDT

Słodki, owocowy zapach dla kobiet. Wprowadzony na rynek w 1997 roku.

Nuty zapachowe: kokos, wanilia

Coco Vanilla EDT

Kupiłam 25 ml. zapach słodki baaardzo ale może sprawdzić się za mroźną zimę
jak na jesień jeszcze za duszący .
Myślę że na mrozy się sprawdzi i wykorzystam go jako bazę dla innych perfum.Czy kupię ponownie- raczej nie mimo że jestem fanką słodziaków .

Wykorzystała: kilka próbek

sztuczny zapach

Zapach sztuczny do bólu. Kwaśnawy kokos zmieszany nie z wanilią, ale z cukrem wanilinowym i równie sztucznym karmelem rodem z sosów z tubki. To bardziej zapach tanich balsamów do ciała niż perfum.

całkiem, całkiem...

Teoretycznie zgadzam sie z poprzedniczką - ale zapach mi sie podoba ;) Owszem, jest słodki i dosc monotematyczny - najpierw jadalna wanilia, potem kokos, choc wanilia jest góra. Nie ma tu nic oryginalnego czy zaskakujacego, ale nosi sie przyjemnie - testuje go teraz, latem, choc i zima bedzie odpowiedni. Nie jest kilerem, nie ma ogona, trwałosc średnia - ot, taki przyjemny słodziak, gdy mamy ochote na cos prostego :)
Ponownie nie kupie, bo przy moich zapasach -zuzycie 50 ml bedzie trwało wieki...

Używam tego produktu od: tygodnia

Okrutnie slodki

Swego czasu przechodzila fascynacje mega slodkimi zapachmi typu-wanilia,kokos i wowczas wlasnie (dwa lata temu) trafilam na ten zapach.Poniuchalam pierwszy raz i sie zakochalam-wybuchowa,slodka mieszanka waniliii z kokosem.Niestety,w towarzystwie takiego slodziucha nie obedzie sie bez bolu glowy i mdlosci.Nie potrafilam uzywac tego zapachu...zbyt slodki,kleisty,wrecz drazniacy.Tak jak potrafie nosic na sobie sama wanilie,lub sama kokos tak mieszanki obydwu juz zniesc nie moge.Prawdziwa mieszanka wybuchowa,ale w negatywnym tego slowa znaczeniu.Trwalosc nienajlepsza,ale w przypadku tego zapachu to chyba na plus,dluzej niz pol godziny otulona ta slodycza nie wytrzymalabym po prostu.Uzylam moze jedna czwarta buteleczki,reszte postawilam do lazienki jaki odswiezacz powietrza,ale nie dalo sie.Butelka powedrowala do kosza.Co za duzo...to niezdrowo-to chyba najlepsze okreslenie co do tego zapachu.Ogolnie nie polecam,ale moze zwolenniczki wszelkiej masci slodkisci pokochaja ten zapach.

Używam tego produktu od:dwoch lat
Ilość zużytych opakowań:jedna czwarta butleki,a moze mniej