DiFeel, Tea Tree Oil, Premium Natural Hair Oil (Olejek z drzewa herbacianego do włosów)

Skoncentrowana formuła ziołowa niweluje bakterie na skórze głowy, eliminuje łupież i swędzenie, hamuje wypadanie włosów. Polecany szczególnie dla włosów przetłuszczających się z problematyczną skórą głowy.

olejek

• Equisetum Arvense Leaf Extract,
  • Lentinus Edodes Extract,
  • BHT

Świetny

Olejek można kupić w Rossmannie, jako olejek do włosów, natomiast ma on wiele innych zastosowań,

+ Olejek z drzewa herbacianego ma działanie antybakteryjne, przeciwgrzybicze, odświeżające,
+ świetnie się sprawdza na swędzącą skórę głowy, działa łagodzące i oczyszczająco, zmniejsza swędzenie,
+ stosować go można także na wypryski na twarzy u ciele,
+ wydajność jest bardzo dobra, nie należy przesadzać z ilością na włosy
+ bardzo wygodna buteleczka z aplikatorem, którą można wykorzystać ponownie, ponieważ się odkręca,
+ niska cena,
+ dostępność w każdym Rossmannie.

Super !!!

Rewelacja, świetnia odżywia i wygładza włosy. Opakowanie jest bardzo wydajne, wystarczy naprawdę niewielka ilość ( uwaga w przeciwieństwa do innych olejków polecam wziąć dużo mniejszą ilość olejku, ponieważ włosy mogą wydawać się tłuste przy zbyt dużej ilości). Zapach utrzymuje się długo, do następnego mycia włosów, dlatego jeśli ktoś nie lubi zapachu herbacianego odradzam, ja osobiście bardzo lubię.

Świetny do olejowania włosów

Mam włosy średnioporowate i używam olejku marki DiFeel do olejowania włosów. Jestem nim zachwycona! Średnio dwa razy w tygodniu olejuje włosy na podkład i wyraźnie czuję różnicę. Moje włosy są miękkie, sypkie, błyszczące. Wypróbowałam już kilka rodzajów olejków, ale to właśnie ten mnie urzekł. Szczerze polecam. Ma też bardzo fajną buteleczkę. Wystarczy przekręcić dozownik i gotowe - na pewno nie da się zgubić zakrętki ;) Jedyny minus to cena. Ale warto polować na niego na promocji.

Ratunek dla skóry❤

Stosuję ten olejek na kilka przypadłości i zawsze pomaga!
Praktyczna buteleczka, baaardzo wydajna, mam już około roku/dwóch buteleczkę i jeszcze zostało 1/4 produktu.
Ma obłędny zapach!!

1) na przesuszoną suszarką skórę głowy:
Działa nawilżająco i kojąco, nie odczuwam dzięki niemu swędzenia. Nawet przekonałam do tego mojego Mężczyznę.

2) na kosmiczne wypryski na twarzy, które biorą się nie wiadomo skąd:
odrobina olejku działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie i nie podrażnia skóry. Dzięki niemu wypryski magicznie znikają szybciej niż zazwyczaj i nie swędzą.

3) podejrzewałam u siebie grzybicę paznokcia w początkowym stadium i przed zakupem sztucznych lakierów spróbowałam właśnie tego olejku i zadziałał!
Dzięki antybakteryjnym właściwościom wcieranie go w płytkę i skórę wokół paznokcia wszelkie moje obawy o jakiekolwiek dolegliwości zniknęły po około miesiącu. Może wydawać się to długo, ale leczenie tej przypadłości to czasem kilka miesięcy do roku.

4) kąpiel stóp
Odprężająca i relaksująca kąpiel stóp - działa regenerująco na skórę, nawilża i działa antybakteryjnie jw.

Z całego serca polecam ten olejek herbaciany.

Nie tak herbaciany jak myślisz

Olejek w wygodnej buteleczce, nakrętkę wyciągamy do góry i możemy go dozować. Buteleczka plastikowa, podoba mi się jej wymiar - lubię podgrzewać olejki, a ten idealnie mieści mi się w szklance. Jest bardzo uniwersalny, można go dodawać do szamponu, odżywek albo używać do olejowania włosów.

Ja najczęściej stosowałam go do olejowania na sucho. Kilka minut potrzymałam buteleczkę w szklance z ciepłą wodą, rozprowadzałam olejek na włosach i pod ciepłym ręcznikiem trzymałam ok pół h. Włosy mam średnioporowate i świetnie mi się sprawdził. Włosy są po nim gładkie, miękkie, sypkie. Widać, że poprawia ich kondycję. odżywia i nawilża.

Jednym słowem sprawdził mi się bardzo dobrze aleee . . .no właśnie jest jedno "ale" ;) Piękna buteleczka na niej jak byk napisane - naturalny olejek z drzewa herbacianego - do tego wersja premium ale jak spojrzymy na skład to mamy na pierwszym miejscu: olej sojowy, olej rzepakowy, perfumy, a olejek herbaciany jest dopiero na trzecim miejscu. Ten produkt powinien się nazywać mix olejków z olejkiem z drzewa herbacianego bo jego obecna nazwa wprowadza w błąd. Nie jest to olejek herbaciany w czystej postaci jak sugeruje nazwa, mało tego olejek herbaciany nie jest nawet na pierwszym miejscu w składzie więc nawet nie stanowi głównej zawartości tego mixa. Ktoś kto nie ma w zwyczaju czytania składów może poczuć się oszukany. Nie ujmuje to działaniu produktu ale jest on idealnym przykładem na to, że warto czytać etykiety ;) Można go kupić w Rossmanie za coś koło 24 zł, powiedziałabym , że to średnia cena biorąc pod uwagę skład i pojemność.

Fajny produkt

Olejku używam do włosów i skóry głowy.
Kombinacja składników bardzo moim włosom przypadła do gustu a i chyba też skórze . Po miesiącu stosowania tak jakby pod palcami czuć odrobine gęstsze włosy i pojawiają się nowe w większej ilości niż wcześniej.
Olej łatwo się zmywa wcześniej zemulgowany odżywką.
Włosy są miękkie i błyszczące, nie obciążone.
Zapach na plus.
Dużą zaletą jest opakowanie, ułatwia aplikację i jest bardzo higieniczne.