Catrice, Spectra Light Effect, Nail Lacquer (Lakier do paznokci)

Catrice, Spectra Light Effect, Nail Lacquer (Lakier do paznokci)

Wyjątkowa różnorodność efektu sprawia, że lakier zalicza się do produktów "must-have": Holo- und Duo-Chrom-Finishes zostało połączone z długotrwałą formuła oraz efektem wysokiego połysku.

Efekt
metaliczne
lakiery do paznokci
nabłyszczające

Super trwałość

Lakier Catrice daje oryginalny efekt mieniących się, brokatowych paznokci. Płytka pod tym lakierem jest lekko chropowata, co również daje świetny efekt wizualny. Można go stosować samodzielnie lub jako ostatnia warstwa na innym, kolorowym lakierze. Zależnie od nałożonej ilości warstw otrzymujemy mniejsze lub większe zagęszczenie drobinek.
To, co wyróżnia ten lakier, to przede wszystkim, jak w tytule, zdumiewająca trwałość- jestem w szoku jak długo może się trzymać lakier, a nałożony na inny lakier kolory pod spodem, lekko go również utrwala. Minusem jest to, że bardzo ciężko ten lakier zmyć, trzeba naprawdę mocno trzeć płytkę paznokcia zmywaczem, by się to udało.
Efekt sam w sobie jest zniewalający. Warto mieć w swojej kolekcji tak nietypowy lakier do tworzenia różnych, mieniących się efektów :)

Zaczęłam od koloru 01 Down The Milky Way - lakier z kolorowymi brokatowymi drobinkami w pastelowych barwach, 2 warstwy wyglądają bardzo dobrze, efekt brokatowych drobinek subtelny, nie jest to gruby przytłaczający brokat.
Lakier ma świetny pędzelek - dla mnie ideał, dość szeroki, lekko zaokrąglony na końcu, można spokojnie dotrzeć wszędzie, gdzie potrzeba i można pomalować paznokieć w 2 maks 3 pociągnięciach pędzelka.
Buteleczka 10 ml, nie widać w niej ubytku po 1 malowaniu.
Używałam z bazą i top coatem ( gel top coat catrice) i w tym zestawie lakier spokojnie wytrzymał 6 dni bez żadnego ubytku, pewnie wytrzymałby dłużej, bo zwykle 7 -10 dni z tym top coatem to standard, ale musiałam akurat zmienić kolor, więc nie dam sobie nic uciąć, że ten lakier te 10 dni by wytrzymał.
Ogólnie linia catrice spectra bardzo mi się spodobała i kupiłam jeszcze 2 kolory, jeszcze ich jednak nie przetestowałam, mam nadzieję, że okażą się równie fajne jak 01.
Mogę jeszcze dodać, że lakiery są dość łatwo dostępne (Natura) i mają całkiem przystępną cenę.
Dla mnie bardzo udany zakup.

Ładnie wyglądają na paznokciach!

Duży plus za ładny, przyciągający wzrok wygląd na paznokciach, niestandardowy "look", jeśli chodzi o lakiery dostępne w drogerii, do tego dobrze kryjący, dwie warstwy spokojnie wystarczają do pokrycia bez prześwitów, zmywa się bez problemu, jednak oczekiwałam większej trwałości, a po 3 dniach odpryski, a szkoda, dlatego mógłby być tańszy i byłoby ok.