Eveline Cosmetics, Nails Therapy Professional, SOS Odżywka wzmacniająca z wapniem i kolagenem (nowa wersja)

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 4.64/5

Średnia ocena: 3.68/5

zobacz więcej ofertzwiń

UDOSKONALONA FORMUŁA: ODPOWIEDNIA DLA PAZNOKCI EKSTREMALNIE ZNISZCZONYCH I DELIKATNYCH

ULTRA-KERATIN™ to inspirowana badaniami klinicznymi formuła nowej generacji. Stymuluje produkcję twardych keratyn – głównych składników budulcowych płytki. Wyjątkowa skuteczność terapii polega na głębokim działaniu w warstwie rogowej paznokcia, bez naruszania jego struktury. Z dnia na dzień, paznokcie są zauważalnie grubsze, twardsze i odbudowane. Terapeutyczna receptura zapewnia radykalne wzmocnienie nawet silnie uszkodzonych paznokci.
Odżywka SOS nie zawiera formaldehydu.

odżywki do paznokci
utwardzające, wszystko w jednym, ochronne
w buteleczce

Bardzo dobry produkt

Odżywka stanowi doskonały ratunek dla zniszczonych paznokci. Nie musiałam długo czekać na efekty. Po paru dniach widać było znaczną poprawę stanu płytki paznokcia. Odżywka wzmocniła paznokcie, mniej się kruszą i łamią.Paznokcie stały się twardsze, końcówki nie rozdwajają się, z czym miałam wcześniej ogromny problem. Polecam spróbować, jeśli jak ja, zmagacie się z kruchymi i łamliwymi paznokciami.

Uwielbiam !

Uwielbiam tą odżywkę moje paznokcie po jej używaniu znacznie poprawiły swoją kondycję, znacznie się wzmocniły i nie rozdwajają oraz nie kruszą się już na potęgę. Są ślicznie połyskujące, i nawilżone.
Używanie jej jest bezproblemowe, produkt nie rozlewa się bo skórkach, wysycha bardzo szybko-dosłownie z mignięciem oka.

Kilka szans, i nie polubilismy sie

Odzywka jest w takim samym pojemniku jak lakiery do paznokci, w kolorze różu. Juz po odkreceniu flakoniku do nosa dociera woń produktu. Nie jest jakis bardzo drazniacy, ale dosc intensywny.
Podejmowałam kilka prób uzytkowania tej odzywki, ale zawsze konczylo sie fiaskiem.
Moze i paznokcie wygladaly na blyszczace, ale niestety odzywka powodowała dziwne "mrowienie"/swedzenie/pieczenie paznokci.
Mimo prob jakie dokonywalam aplikujac odzywke konczylo sie albo wytarciem jej z plytki, albo zrolowaniem jej podczas czynnosci dnia codziennego (tuz po umyciu naczyn czy kapieli odzywka odchodzila od plytki paznokcia).
Niestety nie tego spodziewalam sie po tej odzywce.

nie do końca

Niestety produkt nie do końca mi odpowiadał. Nie zauważyłam poprawy stanu paznokci. Brzydki chemiczny zapach długo utrzymywał się w powietrzu przy aplikacji.
Przy stosowaniu odżywka długo wysycha, nie ładnie wygląda na paznokciach. Nie widzę polecanych przez producenta efektów.

Intensywne odżywianie paznokci

Wygodna w aplikacji odżywka, która szybko schnie i wyraźnie utwardza paznokcie. Również je odżywia, bo stają się mniej kruche i nie rozdwajają się. Już nie muszę ich obcinać bardzo krótko. W końcu udało mi się zapuścił paznokcie i pomalować lakierem.

Oh, co za świetny produkt!

To chyba najlepsza odżywka jakiej do tej pory używałam. Wzmacnia paznokcie, mniej się kruszą i łamią. Stanowi doskonały ratunek dla zniszczonych paznokci.Bardzo fajny produkt, który na pewno kupię ponownie.

super jest!

odzywka bardzo przypadła mi do gustu.
bardzo fajnie się u mnie sprawdzila. Paznokcie sa twardsze, nie lamia się, nie rozdwajaja. szybko rosna, a ich wyglad jest naturalny i ładnie sie blyszcza.
mogłaby być tylko trochę trwalsza, ponieważ bardzo szybko odpryskuje z płytki paznokcia.
Pędzelek jest tradycyjny, wygodnie się nim maluje. Szybko wysycha.

Polecam!

Odżywka spraw,a że paznokcie mniej się kruszą, przez co nie odpryskują nawet przy najmniejszym ich zahaczeniu. Wygodna w użyciu, wydajna, dobry pędzelek i ładne, poręczne opakowanie. Chętnie sprawdzę jej działanie również na paznokciach stóp. Polecam, warto!

Zostanie ze mną na dłużej

Ten produkt zagości w mojej kosmetyczce na dłużej. Działanie bajka i to w ekspresowym tempie. Piękny połysk. Piękna i równa płytka. Super wzmocnienie. Dość przyjemny zapach. Nic dodać nic ująć!

Poprawa koloru płytki blask na paznokciach

Na lewej dłoni stosowałam tylko Nail Therapy Professional SOS dla kruchych i łamliwych paznokci.
Muszę wspomnieć że miałam ściągnięte żele więc moja płytka była w bardzo złym stanie i co cokolwiek bym nie robiła zaraz pękała. Zapach jak zapach, kolor w buteleczce lekko różowy na mojej płytce bezbarwny.
Odżywkę również stosowałam 2 razy w tygodniu, lekko mi odpryskiwała, ale to raczej normalne przy codziennych czynnościach, odbudowała mi płytkę paznokcia w takim stopniu że jestem w stanie nałożyć na nią lakier, ale jak paznokieć rósł dalej się łamał, myślę że 2 produkty będę nakładać na siebie czyli Nail Therapy Professional SOS dla kruchych i łamliwych paznokci i Nail Therapy Professional Bio Power, w tedy na pewno moje paznokcie będą mieć odbudowaną płytkę i na tyle będą twarde aby się nie łamały.

Fajna odżywka

Bardzo przyjemna odżywka dla łamliwych paznokci. Długo się utrzymuje i chroni przed urazami. Stosuje ja niedługo, ale w przyszłości na pewno kupię jeszcze raz, bo czuje ze działa.

Skuteczna odżywka

Odżywka wzmacniająca z wapniem i kolagenem pomaga moim łamliwym paznokciom, powoli stają się bardziej wzmocnione, nie łamią się , powoli przestają rozdwajać. Polecam wszystkim, którzy mają problem z paznokciami i szukają ratunku dla złego stanu swoich paznokci.