Lovely, The Circus Show, Juggling Eyeshadow Palette (Paleta 8 cieni do powiek)

Lovely, The Circus Show, Juggling Eyeshadow Palette (Paleta 8 cieni do powiek)

Cena PLN 30.00

Paleta matowych i foliowych cieni do powiek dopasowanych do każdego typu urody. Począwszy od jasnych kolorów nude, po brązy, granat i zielenie. W palecie znajdziemy zarówno cienie o wykończeniu matowym jak i rozświetlającym. Idealnie sprawdza się, zarówno przy naturalnym dziennym makijażu, jak i wieczorowym. Ich wysoka jakość gwarantuje trwałość i doskonałe krycie.

prasowane
paletki cieni

Niepozorna, ale naprawdę fajna

Skusiłam się na nią dość dawno, pewnie na jakiejś promocji. Zaciekawiła mnie swoimi nietypowymi kolorami. Używam już od dłuższego czasu, więc czas na recenzję.

Niestety ale kompletnie nie przemawia do mnie opakowanie. Całe plastikowe, duże, toporne, do tego ta różowa szata graficzna…. Bardzo się rysuje i przypuszczam, że nie przetrwałoby upadku. Póki co jednak jeszcze spełnia swoją funkcję, łatwo się otwiera. Nie ma lusterka, wieczko jest przezroczyste, przez które widzimy zawartość. Z tyłu niepotrzebna wg. mnie wizualizacja kolorów. Wolałabym zamiast tego, żeby producent wyszczególnił skład. Ogólnie jestem na nie jeśli chodzi o to opakowanie, ale też nie ma się co dziwić w tej cenie.

Paleta zawiera 8 cieni o różnych wykończeniach. Zdecydowanymi królami błysku są tutaj szampański i srebrny, później zieleń i miedź, już nie tak mocno, ale nadal foliowo, a granat i fiolet to błysk raczej w kierunku satyny. Ciepły brąz i jasny beż są oczywiście matowe. Pigmentacja robi wrażenie, jest naprawdę całkiem przyzwoita. Trwałość taka, jaka powinna być – czyli w dobrym stanie wytrzymują od rana do wieczora, a zaznaczam, że mam tłustą powiekę. Nakładam je na najzwyklejszy korektor, jaki mam pod ręką i to wystarcza. Wydajność też dobra, ponieważ cienie pylą się bardzo malutko, przez co przyjemnie pracuje się z paletą, bo nie mamy osypu w opakowaniu i na toaletce. Konsystencja jest kremowa, osyp w trakcie makijażu na dolną powiekę naprawdę minimalny. Dostępność wiadoma, szafy Lovely w Rossmannach, dość często widzę w nich tę paletkę.

Musze przyznać, że początkowo nie miałam pomysłu na te kolory – kupiłam, bo chciałam coś bardziej szalonego, ale ciężko było mi wyjść ze strefy komfortu. Używałam standardowo, czyli beż pod łuk brwiowy, później przejściowy brąz i na środek powieki któryś z błysków. Później jednak zaczęłam eksperymentować z fioletem i granatem, na końcu z zielenią. Polecam zieleń na dolną powiekę i na to czarną kredkę przy linii wodnej – efekt jest przepiękny, jakby luksusowy. Ogólnie bardzo dobrze pracuje mi się z tą paletką. Kolory ładnie się w siebie przechodzą, nie robią plam ani prześwitów, czego nie znoszę. Błyski nie wymagają bazy, chociaż ja lubię je nakładać na NYX Glitter Primer, wtedy dają z siebie całą moc. Zdecydowanie jest to paleta kompletna, wykonamy nią zarówno dzienny, delikatny makijaż, jak i coś wieczorowego.
Myślę, że jest to propozycja warta przetestowania, chociaż ja nie kupię ponownie – z tego względu, że mam zamiar powoli przerzucić się na wyższe budżetowo paletki. Nie żałuję jednak jej zakupu, przypuszczam, że jeszcze troszkę mi posłuży.

Kolorowy przyjemniaszek!

Paletkę zakupiłam na promocji w tamtym roku, gdyż nie miałam w swojej kolekcji żadnej tak "szalonej" jak ta ! Samo opakowanie pozostawia wiele do życzenia - jest dosyć tandetne i z plastiku, jednak w środku kryją się naprawdę przyjemne cienie. Różnorodność kolorów zdecydowanie na plus. Cienie mają dobrą pigmentację, ładnie się blendują. Cienie brokatowe są po prostu cudowne, pięknie mienią się na oku. Jeśli chodzi o trwałość, również zdecydowanie na plus, makijaż trzymał się cały dzień, aż do jego zmycia.

Jest moc!

Kolejna paleta Lovely, w której jakość cieni znacznie przewyższa jakość opakowania. Design i jakość plastiku woła o ratunek! Ale ważne co w środku... A wewnątrz mamy sporej wielkości cienie o mega mocnej pigmentacji, ciekawej kolorystyce i różnorodnym wykończeniu. Są dwa cienie matowe: klasyczny cielisty i lekko ceglasty, dwa satynowe: ciemne bordo i granat, oraz cztery cienie metaliczne, zieleń, rudoczerwony, szary beż i złoty. Cienie mają bardzo przyjemną, kremową konsystencję, ładnie się blendują i dają sporo możliwości kreaowania makijaży.

polecam

Jedna z lepszych palet z niższej półki cenowej. Bardzo dobry i mocny pigment.Cienie nie osypują się ,ani nie kruszą. Bardzo dobra lekko kremowa konsystencja. Piękne kolory , pozwalają na wiele makijaży - sprawdzi się idealnie do dziennego jak i wieczorowego makijażu. Polecam

podoba mi się

Paleta dość znana, dlatego zaskoczyło mnie, że nie ma do niej jeszcze recenzji. Mnie skusiła cena (akurat była promocja) bo po opiniach, które słyszałam miałam mieszane odczucia. Teraz wiem, że nie potrzebnie i żałuję, że tak późno ją kupiłam. Oczywiście ze względu na kolory może nie wszystkim pasować, ale na prawdę można z niej wyczarować ciekawe makijaże. Przynajmniej mi się udało, a w tej zieleni się zakochałam. Paletką pracuje się poprawnie. Uważam, że niektóre cienie lepiej nałożyć palcem najlepiej na bazę, bo wtedy lepszy jest pigment i trzymają się super. Nie jest to wielkie wow, ale przy odrobinie wysiłku efekt jest na prawdę super.