Revolution Pro, Revolution Pro x Nath, I’m Not Afraid to Sparkle Eyeshadow Palette (Paleta cieni do powiek)

Pojemność 16,5 g

Najnowsza kolekcja marki Revolution PRO powstała we współpracy z Natalią Siwiec. Paleta posaida 15 cieni do powiek o matowym, błyszczącym i metalicznym wykończeniu. Charakteryzuje się wyjątkowym designem. Opakowanie palety zaprojektowano w odcieniu różowego złota. Cienie posiadają wysoką jakość - są bardzo dobrze napigmentowane, z łatwością się rozcierają i łączą ze sobą. Dobór kolorystyczny pozwoli na stworzenie każdego makijażu - dziennego oraz wieczorowego.

prasowane
paletki cieni
Efekt
brokatowe, metaliczne, matowe

Kupiony w: Drogeria internetowa

Zadowalający produkt

Paleta świetnie się sprawdza u osób początkujących, które nie mają zaawansowanych umiejętności w makijażu.
Dobra kolorystyka.
Wydajny produkt w ładnym opakowaniu.

całkiem , całkiem

Paletka sygnowana nazwiskiem Natalii Siwiec jest całkiem niezła .
Mamy 15 kolorów , są matowe brązy, błyskotki jak i bardziej odważniejsze odcienie takie jak np Matylda lub Happiness , kolory różni też pigmentacja, nie wszystkie odcienie zgadzają się z tym co prezentuje sie w paletce.
Mam problem z odcieniem Dream , kolor na mojej powiece gdyby nie mieniące się drobinki byłby transparentny prawie.
Jasny beż jest świetny , idealny do rozjaśnienia całej powieki.
Ogólnie jakość, ilość odcieni i prześliczne opakowanie które jest bardzo trwałe są zdecydowanie warte wypróbowania, jeśli ktoś zaczyna przygodę z makijażem a nie chce się zbytnio wykosztować to jak najbardziej polecam na początek.

Idealna:))

Moja paleta numer jeden, przy jej zakupie ogólnie urzekł mnie jeden cień w kolorze dream???? :) Paleta która zrobimy makijaż dzienny i wieczorowy. Cienie są bardzo napigmentowane , i nie obsypują sie podczas nakładania palcem jak i pędzelkiem. Dobrze się łączą ze sobą, oraz dobrze sie utrzymuja na powiece przez caly dzień. Na większe wyjścia nakładam je na bazę a błyszczące cienie na glitter primer, i po wielu godzinach trzymają sie dobrze na powiekach. Ja ogólnie mam opadająca powiekę i inne produkty czasem mi sie zbierają w załamaniach, a przy tych cieniach nie zdarzyło mi sie ani razu :))) Tania i łatwo dostępna

Kupiony w: Inna drogeria

• Opakowanie: 4

Kolejna super paletka od MUR i Natalii Siwiec :)

Bardzo lubię paletki we współpracy z Natalią Siwiec :) Paletka ma piękne opakowanie bardzo glam :) Kolory są przemyślane idealne na każdą okazję. Łatwa do zabrania w podróży. Uwielbiam, mam je wszystkie :)

• Opakowanie: 3

Chyba najlepsza z tych co mam z Revolution

Mam kilka palet Revolution. Nakupowalam ich na początku mojego zainteresowania profesjonalnym makijażem.
Revolution ma ogrom palet, w przystępnych cenach, a jeszcze jak je kupowalam to były wyprzedaże w Rossmannie po dwadzieścia kilka złotych. Żal nie wziąć.
Na dzień dzisiejszy trochę żałuję bo lepiej było wydać te wszystkie pieniądze na jedna porządną paletę.
W każdym razie zakupu tej palety żałuję najmniej, bo najczęściej z niej korzystam, nawet teraz, ale tylko do makijażu na codzień.
Paleta ma bardzo przyciągajace różowe brokatowe opakowanie. Jak jest nowe bardzo ładnie wygląda. A po czasie, no cóż. Niszczy się tak, że po brokacie śladu nie ma i wygląda jakby przeżyło jakaś wojnę. Samo otwieranie i zamykanie totalnie mi nie odpowiada. Ciekawy pomysł, ale kompletnie niepraktyczny.
Lusterka oczywiście brak.
W tej palecie znajduja się maty, błyski i jeden cień taki topperowy.
Moim ulubionym cieniem jest bez, jest dobrze napigmentowany i ma ładny jasny odcień. Najczęściej używam brązów z tej palety, są całkiem ok, średnio napigmentowane. Odcień tan jest dobrze napigmentowany, ale mega się sypie, sam z siebie w palecie podczas używania się rozsypał.
Kilka błysków też lubię, bardzo lubię ten cień topperowy dream, jest delikatny, ale bardzo urokliwy. Generalnie każdego z tych cieni poza moon i bali co jakiś czas używam. Cienie podczas dnia trochę się wytrącają, ale nie ma jescze tragedii, trwałość całkiem niezła. Radzę nakładać na bazę niż na korektor bo mogą niektóre się pozbierac.

Wizażanki najczęściej polecają:

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką

Mój ulubieniec

Skusiłam się na nie podczas promocji w Rossmannie. A dokładnie jej opakowanie i odcienie różów. Jest to moja pierwsza paleta jaką kupiłam. To był strzał w dziesiątkę. Nie rozczarowałam się.
Moim ulubionym kolorem jest Happiness i Matylda.
Pięknie trzymają się na powiece, każdy odcień pasują do każdego. Można wyczarować mnóstwo makijaży dziennych jak i wieczorowych. Mają przyjemną konsystencję, fajnie się je nakłada. Zachwyca intensywność pigmentu. Nie mam porównania z innymi markami, ale pierwszy zakup uważam za bardzo udany.

• Opakowanie: 2

Rozczarowanie

Jest to zdecydowanie jedna z najlepszych palet makeup revolution, ale wciąż mamy na rynku wiele zdecydowanie lepszych palet. Ta sprawdza się dobrze na dzień, lecz niestety ciężko wykonać nią intensywny makijaż wieczorowy. Kolorystyka jest piękna, pigmentacja niestety gorsza. Niektóre cienie są wręcz przepigmentowane i potrafią odbarwić pędzel, a nawet powiekę mimo używania bazy, a niektóre ledwo widać na powiece. Największym minusem jest jednak beznadziejna konstrukcja opakowania, a konkretnie sposób w jaki paleta się otwiera.

• Stosunek jakości do ceny: 4
  • Opakowanie: 5

Te cienie są jednymi z lepszych jeżeli chodzi o Makeup Revolution!!

Make-up Revolution to jedna z lepszych firm na rynku jeżeli chodzi o mało wygórowane ceny. Każdy może sobie pozwolić na ich produkty. Są tanie i dobrej jakości. Miałam sporo palet i kazda była całkiem dobra. Natomiast uważam osobiście, że ta jest poprostu genialna.

A szczególnie cień Tulum jest moim ulubieńcem! Paleta jest zrobiona pięknie. Opakowanie jest jakby imitacją brokatu. Paletkę otwiera się w oryginalny sposób. Ma różne odcienie. Maty i błyszczące cienie oraz pigmenty - "mokre cienie".

Każdy znajdzie coś dla siebie. Z tej paletki można wyczarować każdy makijaż. Pastele, mocne wieczorowe akcenty oraz klasyczne przydymione maty. Makijaż można wykonać do pracy a także na imprezę. Polecam serdecznie. Najlepiej cienie używać z dobra bazą. Podczas nakładania słabo się osypuja co jest dla mnie zbawieniem, gdyż nie cierpię jak cień sypie się pod okiem. Cienie mają gładką konsystencję i super się blendują.
Wielkim plusem jest Trwałość,gdyż wytrzymują grubo ponad 8godzin

• Wydajność: 3
  • Opakowanie: 4

Małe rozczarowanie

Paletka wpadła mi w oko niedługo po wejściu na rynek i miałam wobec niej spore, chyba wygórowane, oczekiwania.
Sam produkt prezentuje sie fajnie. Szampańsko różowa ciesząca oko brokatowa kasetka nie-na-klick, więc nie ma się co ułamać czy wyrobić. Wieczko po prostu się podnosi do góry i voila. Kolory wydają się bardzo przemyślane, nadające się do klasycznego makijażu z odrobiną szaleństwa, choć nie każdy z nich dla każdego się sprawdzi. Ja ograniczyłam się do The One, Moon, Caramel, Tulum, Love, Dream, Bali, Dignified i Royal - reszta nie podobała mi się na powiece, nie mój styl. Pigmentacja przeciętna, żeby zblendować trzeba się trochę pobawić. Na codzień najlepiej ograniczyć się do 1-2 cieni plus kredka przy linii rzęs i tusz. Jesli chodzi o kolor Dream... liczyłam na piękną syrenkę, coś naprawdę fajnego, ale otrzymałam taki trochę shimmer, który na powiece nie robi już na mnie takiego wrażenia. Dla mnie to największe rozczarowanie tej paletki, choć jak się człowiek trochę napracuje to można przy jego pomocy wyczarować całkiem fajny letni look. Ja jednak liczyłam na coś więcej.
Sama wytrzymałość cieni nie jest zła, raczej przeciętna bez bazy, dobra na bazie. Nie osypują się zbytnio.
Niby nie żałuję, że kupiłam tą paletkę, wykończę ją bez większego problemu zapewne, ale bez sentymentów i już do niej nie wrócę.

Średniak

Do zakupu paletki od Revolution Pro zachęciła mnie jej gama kolorystyczna, z której można stworzyć makijaże zarówno dzienne, jak i wieczorowe. Do tego piękne opakowanie w kolorze pudrowego różu przykuło moją uwagę na tyle, że zdecydowałam się ją zakupić.
Co do samych cieni, mają naprawdę ciekawe barwy i do tego piękne wykończenie - od tych matowych do foliowych. Jednak przy blendowaniu sprawiają sporo kłopotów, łatwo uzyskać efekt "brudnego oka". Najgorzej według mnie wypadł cień o nazwie "Dream", którego praktycznie nie da się rozblendować. Oprócz tego cienie często się osypują, co również utrudnia wykonanie makijażu.
Uważam, że w takiej cenie można dostać o niebo lepszą paletę zawierającą cienie o lepszej jakości.

Nic nadzwyczajnego

Do zakupu przekonała mnie Natalka Siwiec na swoim story a dodatkowo widziałam filmiki z wykorzystaniem tych cieni. Postanowiłam, że muszę je mieć.
Zacznę od opakowania, że jest przepiękne. Choć zdaje siebie sprawę że używając każdego dnia szybko ulegnie zniszczeniu. Paleta ma przepiękne kolory o wykończeniach, które nadają się na każdą okazję. Same jednak cienie wypadają słabo. Osypują się, przy niektórych kolorach trzeba użyć bazy. Niestety samo opakowanie i kolory cudów nie zdziałają dlatego więcej nie kupię. Nie ukrywam że troszkę się zawiodłam. W tej cenie można kupić naprawdę dobre jakościowo palety, ta mnie nie zachwyciła.

• Opakowanie: 1

Beznadziejna

Jak wszystkie produkty tej marki (oprócz pudru sypkiego lace, który nie jest najgorszy) również i ta paletka jest w moim skromnym przekonaniu idealnym przykładem chińskiego badziewia. Już pomijając fakt okropnego, tandentego opakowania które kuło moje oczy za każdym razem, gdy na nie patrzyłam (bo paletka wylądowała ostatecznie w śmietniku), same cienie też są po prostu kiepskie. Brzydkie, brudne odcienie, tępe płaskie perły. W sumie jedyne cienie do wykorzystania to najjaśniejszy beż, kremowy toper o fioletowej poświacie (faktycznie, ten cień jest ładny i jego sobie zachowałam) i ta matowa fuksja też jest niezłej jakości. Natomiast te brązy, zielona brudna perła której na oku prawie nie widać, niby to ceglaste perły itp...no okej, można ostatecznie zrobić tym makijaż, ale moim zdaniem lepiej dopłacić i kupić sobie coś na prawdę ładnego bo wydać 50 zł na coś, co jest zwyczajnie brzydkie, to też dużo, moim zdaniem.
Marka ewidentnie idzie na ilość podrabiając w tanim stylu wszystko co się da ale to już inna sprawa...