Paco Rabanne, Pure XS For Her EDP

Paco Rabanne, Pure XS For Her EDP

Dziko prowokujący i nieposkromiony – kwiatowy zapach stworzony został przez Quentina Bischa – natchnionego i pełnego pasji kreatora zapachów z firmy Givaudan. Zainspirowany jedną ze swoich podróży na wyspę Reunion, twórca kompozycji powrócił do Paryża z obsesją na punkcie oszałamiającego, olśniewającego ylang-ylang. Postawił przed sobą cel: zobrazować esencję orgazmu, eksplozję zmysłów z charakterystycznym polotem Paco. Quentin wymyślił wybuchowy duet: magnetyczny ylang-ylang na tle intrygującej nuty popcornu. Nuty wibrują ze sobą, wywołując wrażenie napięcia, aby w lawinie zmysłów uchwycić chwilę wybuchowej erotyki.

Na początku: objęcia kwiatów. Poczuj gorący aromat ylang-ylang. Promienny zapach z akcentami jaśminu. Płatki rozwijają się i wyłania się gorąca jak skóra wanilia. Śmiałe i apetyczne aromaty! Ulegnij swoim instynktom i emanuj hipnotyzującym seksapilem.

Następnie: eksplozja zmysłowości. Śmiały kęs popcornu… i namiętność staje się dzika i gwałtowna. Rozgrzane nuty słono-słodkiego popcorn pękają. Piżmo i nuty milkwood rozpalają skórę i zmysły. Gorąca namiętność.

Eksplozja formuły: ylang-ylang, wanilia, nuta popcornu, drewno sandałowe, nasiona ambrette.

Rekomendacja
na wieczór
50 - 100ml

79% jesień/zima 21% wiosna/lato

Pure XS for Her by Paco Rabanne

Pure XS for Her by Paco Rabanne to zapach, ktory moze wzbudzic... Ciekawosc. Slony gourmand to interesujace polaczenie.
Kwiat ylang ylang w zestawieniu z wanilia i popcornem pobudza zmysly do tego stopnia, ze ma sie ochote na wiecej.
Z pewnoscia warte poznania i przetestowania.

Wykorzystała: kilka próbek

Nie dla mnie

Byłam bardzo ciekawa tego zapachu, bo zbierał same pozytywne opinie. Nie mam blisko żadnej perfumerii, ale ciekawość nie dawała mi spokoju, wiec najpierw zaopatrzyłam się w dwie próbki, które wystarczyły mi na tydzień używania produktu.
Zapach jest śliczny- słodki i ciężki, pięknie się rozwija. Natomiast mam wrażenie, ze gdzieś go już czułam. Może nie ten sam, bo jego kilka lat temu nie było jeszcze na rynku. Ale coś o bardzo podobnych nutach, i to coś przywołuje niekoniecznie miłe wspomnienia. Sam zapach jest naprawdę ładny i myśle, ze spodoba się wielu miłośniczkom słodkich zapachów. Ja się jednak cieszę, ze nie kupiłam w ciemno od razu całej butli, bo spośród słodkich zapachów mam swoich ulubieńców, którzy są jedyni w swoim rodzaju- trudni do podrobienia. Może kiedyś do nich wrócę, teraz z pewnością nie.

Według mnie na zimne wieczory

Zapach dość ciekawy, niestety na mnie się latem nie sprawdził. Mocno czuć karmelowy popcorn co doprowadzało mnie do duszności Czekam na jesień może da radę.

Czysta słodycz!

Czysta słodycz, która działa na niejedne zmysły! Tak krótko mogłabym opisać Pure XS Her, ale napiszę jeszcze od siebie. Zapach otrzymałam jako próbkę. Powiem szczerze, że zaskoczył mnie pozytywnie.
Sama próbka była wydajna, a zapach dość długotrwały.
Polecam miłośniczkom słodkich a zarazem uwodzicielskich nutom.

Zadziorny słodziak

Ostatnimi czasy faza na słodziaki trochę mi przeszła. Bliżej mi było do szyprów i kwiatowych zapachów. Jednakże Pure XS to kompozycja, która totalnie mnie uwiodła. Niby słodka, niby wtórna ale jednocześnie wyjątkowa i nieoczywista.
Pure XS to zapach, który jest jednocześnie słodki, trochę słony i lekko pikantny. Ma w sobie również nutkę orientu.
Otwarcie zapachu to wybuchowa wręcz mieszanka popcornu, wanilii, soczystej brzoskwini oraz kwiatów. Jest słodko, gęsto ale na pewno nie ulepnie i przytłaczająco. Z czasem wyłania się intrygująca, lekko słona nuta, która równoważy całą tę słodycz. Dalej robi się kremowo i przytulnie, zapewne za sprawą piżma i drzewa sandałowego.
Zapach jest niesamowicie kobiecy, seksowny i trochę zadziorny. To idealny otulacz na nadchodzącą jesień. Trwałość rewelacyjna. Perfumy są tak mocne i wyraziste, że cały czas czuję je na sobie. Dodatkowym atutem jest piękny flakon ozdobiony złotym wężem.

Kobiecy otulacz

Zakochałam się w tym zapachu odkąd dostałam próbkę ;) niedawno nabyłam flakon i kocham go mocno, mocno.
Dla mnie to słodycz z nutą popcornu. Czy uwodzicielska? Chyba troszkę tak, bo to mąż pomógł mi dokonać decyzji odnośnie tego zapachu.
Buteleczka piękna, chociaż odrobinkę kiczowata ;) trwałość niestety na mnie max 2 godzinki... ale mam go zawsze przy sobie ;)

Używa produktu od: próbka

Słodkie i fajne.

Zapach bardzo kobiecy, przepełniony słodyczą. Wyrazisty i trwały, ma w sobie nutkę tajemnicy. Szalenie podoba mi się w nim to, że jest uniwersalny, doskonały na dzień i na wieczór. Polecam dla kobiet lubiących wyróżniać się!

Zniewalający zapach kobiecej dominacji

Zapach Pure XS podbił moje serce od pierwszego spojrzenia na półkę. Kiedy tylko dostrzegłam ten flakonik wiedziałam, że to co jest w nim w środku jest stworzone wyłącznie dla mnie. Nie myliłam się co do zapachu, bo przecież musi być on równie odważny wewnątrz jak jego flakon na zewnątrz. Ku mojemu zdziwieniu składniki tego zapachu to: ylang-yland, wanilia, popcorn, piżmo ambrowe, drzewo sandałowe, kwiat pomarańczy, brzoskwinia, drzewo bursztynowe, białe piżmo i kokos. Kto by pomyślał że perfumy z popcornem będą tak powalająco cudowną mieszanką zapachową?

Wg mnie zapach stworzony idealnie dla kobiety sukcesu, dominującej, pewnej siebie ale i szalenie zakochanej wariatki!!! Kupiłam w Douglas i z pewnością pokochają go kobiety, które lubią bardzo słodkie zapachy ale i słodko-kwiatowe czy z dużą ilością wanilii. Zapach zdecydowanie dla pań spod znaku lwa (czyli ja;) Koleżanki ciągle pytają w pracy i na codzień: "Czym Ty tak pięknie pachniesz?!?!"

Zapach, który dodaje pewności siebie

W tych perfumach zakochałam się od pierwszego psiknięcia. Zapach jest bardzo kobiecy i seksowny. Pierwszy raz perfumy dodały mi tak dużej pewności siebie! Jednak zapach jest dosyć ciężki i moim zdaniem nie każdemu będzie pasował. Idealny na wieczór i na specjalne okazje, np.randki. Cena jest bardzo wysoka, ale moim zdaniem te perfumy są tego warte.

Rozkochiwał mnie powoli...

Cudowny, głęboki, nieoczywisty zapach! Przekonywałam się do niego powolutku. Najpierw wydawał mi się mdły, ciężki, nieprzyjemny. Później zauroczenie rosło z każdym użyciem. Miłość bezwarunkowa przypadła na końcówkę próbki. Jestem bardzo zadowolona z tego zapachu. Jest niesamowicie seksowny, dodaje kopa pewności siebie, dopełnia doskonale każdą stylizację. Do tego utrzymuje się bardzo długo.

Wtórny, słodki, przyzwoity.

Już prawie dzięki/przez Was Wizażanki kupiłabym te perfumy w ciemno.
Szczególnie zaintrygował mnie ten popcorn, słoność - tutaj pomyślałam o Muglerze i o fakcie, że lubię Black XS - to kawał oryginału, sexy, trwały,porzeczkowy,
A tu wpadła w me ręce KOPIA Black Opium wersja FLORAL shock (ta ma troszkę lżejsze i świeższe otwarcie). Ja nie twierdzę, że zapach jest brzydki, ale jest tak wtórny i nie wyróżniający się że aż boli.
I wg mnie, porównanie go z wybitną propozycją z komercyjnej półki jaką jest Good Girl to w ogóle potwarz dla Herrery.
XS Pure jest bardzo ulepiasty, słodki, jadalny i gęsty.
Absolutnie nie wyczuwam w nim popcornu choć bardzo bym chciała. Za to jest dość owocowy. Fajne jest to, że jest intensywny.
Troszę przypomina mi też Angela Schlessera Essential, jest tutaj jakaś świeżość Earl Grey tląca się pośród słodkich nut.
Ogólnie - nuda. Zakupiłam 10 ml i zużyję bez emocji.

Cudo

Zamówiłam próbkę tego zapachu w jakiejś perfumerii internetowej, o tak- nawet nie czytałam jakie ma nuty itd. Kiedy do mnie przyszła i psiknęłam tylko raz na nadgarstek- zakochałam się. Sama nie wiem co aż tak urzekło mnie w tym zapachu, ale jest przecudowny. Zawsze lubiłam perfumy lekkie i świeże natomiast te są wyraziste i słodkie. Pięknie utrzymują się na skórze cały dzień, są bardzo kobiece i romantyczne. I faktycznie wyczuwam w nich nutkę popcornu. Po prostu cudo.