Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Artykuły
Produkty podobne
KWC LogobyWIZAŻ logo
Serum do twarzy

Clarins Pore Control, Pore Minimizing Serum Serum zmniejszające widoczność porów

3,7 na 53 opinie
flame1 hit!
67% kupi ponownie

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
3,7 na 5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Kupi ponownie: 67% osób
  • 15 marca 2020 o 8:52
    Spelnia obietnice
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:tydzień
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Serum jest kremowe ale zadziwiajaco szybko sie wchlania. Nie ma zapachu. Zostawia cere bardzo gladka, poprawia tez kolor, przynajmniej na mojej tworzy (mam zaczerwieniona w centrum (nos, bruzdy przy ustach)). Swietnie nadaje sie pod makijaz. Na serum nakladam jeszcze baze porefessional w strefie T, razem te produkty czynia cuda (z baza TONYMOLY tez dobrze wspolgra). Nie zapychaja porow. Podklad (double wear) zostaje na miejscu, nie rozwarstwia sie, nie wazy. Twarz jak najbardziej swieci sie po kilklu h ale jest to zdorwy blask.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Inna drogeria
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 12 sierpnia 2019 o 14:02
    Cera zrujnowana
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:jedna próbka
    Dostałam próbkę, także cieszę się, że nie są to zmarnowane pieniądze na pelne opakowanie. Zaskórniki zaczęły mi powstawać po pierwszym użyciu. Trochę matuje. Nie bluruje porów. Silikon na drugim miejscu w składzie. Omijajcie proszę z daleka, jeżeli macie tendencje do tworzenia się zaskórników, wystarczy że ja będę się leczyć przez dwa tygodnie z tych zaskórników. Zapach mocno perfumowany, czego również nie lubię w kosmatykachdo twarzy.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 17 kwietnia 2019 o 9:22
    Na razie mój KWC
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:tydzień
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Używałam kilka dni próbki i szybko zakupiłam pełnowymiarowe opakowanie. Serum jest lekkie, dobrze nakłada się na nie podkład. Idealnie matuje nawet bardzo tłustą cerę. Potrzebuję jednej poprawki po 3-4h, a normalnie świeciłam się jak lusterko. Co prawda taki sam efekt daje olej konopny, jednak ten drugi mnie strasznie wysuszył. Serum nie nadaje się w okolice oczu, ponieważ podkreśla zmarszczki mimiczne. Idealne jest jednak dla strefy T. Całkiem wydajne - słoiczek-próbka z Sephory wystarczył na kilka dni. W promocji można je dostać za 200zł. Co bardzo ważne, jest to kosmetyk matujący, który nie wysusza. Pory faktycznie są mniej widoczne, choć tu nie spodziewałabym się cudów.
    Zalety:
    • matuje bardzo wymagającą cerę
    • zmniejsza widoczność porów
    • nie wysusza
    Wady:
    • wysoka cena
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W drogerii internetowej
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną

Artykuły


Produkty podobne

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.