Organic Life, Fitoregulator `Smocza krew`

Organic Life, Fitoregulator `Smocza krew`

Fitoregulator Smocza Krew to unikalny dermokosmetyk botaniczny bez konserwantów. Bazą preparatu jest masło Shea oraz starannie dobrane naturalne oleje o synergicznym działaniu, w tym unikalny olej z ostropestu. Żywica smocza krew oraz ekstrakty ziołowe wykazują silne działanie fitoregulacyjne na skórę. Składniki aktywne preparatu wspomagają gojenie oraz działają regenerująco i łagodząco na zmiany skórne.
Naturalne emolienty:

Arnika górska
Witamina A
Witamina E
Preparat szczególnie polecany:
skóra z bliznami i rozstępami
skóra wymagająca gojenia
skóra wymagająca silnej regeneracji
skóra z owrzodzeniami
spłycanie ubytków naskórka

Kolor i zapach preparatu wynika tylko i wyłącznie z właściwości użytych w produkcie naturalnych olei i wyciągów roślinnych.

Preparat nie zawiera:

konserwantów
pochodnych ropy naftowej
wazeliny
silikonów
parabenów
sztucznych sustancji barwiących i zapachowych
PEG-ów
substancji modyfikowanych genetycznie (GMO)
Produkt nie testowany na zwierzętach, odpowiedni dla wegetarian i wegan.

UWAGA: Bazą produktu są naturalne masła i oleje, dlatego przed nałożeniem na skórę należy rozgrzać produkt w dłoniach, aby ułatwić aplikację. Przechowywać w temperaturze poniżej 30 st. C.

Wielofunkcyjna maść

Smocza krew to genialna, wielofunkcyjna maść! Świetnie goi opryszczkę, rany, stłuczenia. Fenomenalnie poradziła sobie u mnie w przypadku dużych wyprysków na twarzy. To maść, która świetnie koi i regeneruje skórę. Dla mnie ma ona wręcz lecznicze działanie. Jest to produkt, który zawsze muszę mieć pod ręką.

Smocza krew

Nazwa tego fitoregulatora jest intrygująca i od początku wiedziałam, że sama muszę przetestować co to jest! Smocza krew to małe opakowanie w tej chwili już szklane, 15 ml zbitego preparatu- który pod wpływem ciepła skóry mięknie i super się nim smaruję buzię czy inne części ciała. Bo to jest kosmetyk naturalny wielofunkcyjne, na rany, zadrapania, ugryzienia komara czy osy- nie swędzi wtedy- wypróbowane! Mi często pęka skóra wokół paznokcia u ręki, ból okrutny. Wtedy od razu w ruch idzie Smocza krem- grubsza warstwa- kilka razy to powtórzę i już problemu nie ma. Smoczą krew także polecam po zabiegach kosmetycznych. Smocza krew to jest jeden z moich ulubionych naturalnych kosmetyków.

Smocza krew

Moim zdaniem smocza krew powinna znaleźć się i każdego w domu, pomaga na drobne jaki i te duże rany (poparzenie rurą od motoru wyleczyła bez zostawienia sladu). Smocza krew pomoże uleczyć trądzik, pomaga w zwalczaniu przebarwień. Jest wydajna. Jedynym minusem to że się nie wchłania.

Sama natura

Super kosmetyk dla małych i dużych.Używam zarówno dla dziecka na wszelkie rany i zadrapania jak i dla siebie np. na rozdrapane pryszcze.Kosmetyk w 100% naturalny, pełny dobroczynnych olejów, maseł i ekstraktów.Mega wydajny a cena na promocji 26zł .Niby małe opakowanie 15g ale wystarczy odrobina na zranienia.Wydobywam go z opakowania szpatułką aby nie przenosic bakterii i zanieczyszczeń .Konsystencją przypomina mi balsam Tisane do ust też taki beżowy kolor i zbita struktura która pod wpływem ciepła palców się rozpuszcza.
Zapach delikatny prawie nie wyczuwalny
Córka lubi go używać chyba dlatego że się fajnie nazywa:)

Ratunek na wszystko

Smoczą krew odkryłam nie dawno ale zdażyłam przetestować. Krem rewelacyjny! Po oparzeniu ukoiło pieczenie i szybciej skóra się zregenerowała. Bardzo dobra na odciski. Ostatnio przetestowalam ma skórę po ugryzieniu komara. Przestało swędzieć.

Smocza krew uniwersalna

Nazwa tego fitoregulatora jest straszna, ale bez obaw - to nie tajemniczy specyfik rodem z lochów Hogwartu, tylko żywica rośliny o bardzo charakterystycznej barwie, a przy okazji o licznych właściwościach prozdrowotnych. Z połączenia z innymi ziołami i mieszanki olejów wychodzi fajna, uniwersalna maść na wiele dolegliwości i do codziennej pielęgnacji.

Fitoregulator ma konsystencję bardzo gęstej maści, którą łatwo jednak rozsmarować pod wpływem ciepła dłoni - wówczas spokojnie można nakładać ją na twarz jak zwykły krem. Ze względu na bardzo treściwą i tłustą konsystencję, raczej nadaje się na noc, choć parę razy zdarzało mi się użyć Smoczej krwi i na dzień, dawała radę jako miks z podkładem. Buzia po użyciu fitoregulatora w pierwszej chwili jest ciut zaczerwieniona, ale po paru minutach wszystko się uspokaja, wycisza, wygładza. Kosmetyk fantastycznie nawilża i natłuszcza cerę, niweluje podrażnienia czy krostki. Można go też stosować na suche skórki dłoni, przesuszenia na łokciach czy kolanach, na opryszczkę czy zajady.

Lubię go bardzo za jego uniwersalność, ale też za kompaktowe opakowanie - maleńki słoiczek sprawdzi się w bagażu podręcznym podczas podróży, a zastąpi nam krem na dzień, na noc i jeszcze maść leczniczą w razie konieczności.

Kolor jest mało zachęcający, żółtawy (w połączeniu z tą konsystencją przypomina mi... woskowinę z uszu, brrr!), ale to znaczy, że nikt nie dodawał tam dodatkowych barwników i kolorów dla wizualnego uatrakcyjnienia produktu. Zapach - dla mnie lekko ziołowy, choć mój chłopak czasem wyczuwał w nim coca-colę (?) albo korzenne ciasteczka (??).

Dobry, uniwersalny, naturalny kosmetyk. Warto mieć w swojej kosmetyczce.

Świetny produkt na stłuczenia i rany

Jestem bardzo zaskoczona tym produktem, gdyż kupiony został przy okazji na pękające ciągłe zajady moich ust. A w przyszłości jako produkt na rany i zadrapania /stłuczenia moich dzieci. Użyłam na zajady ust - o dziwo znikły w ciągu 3 dni- co jest bardzo sympatycznym rezultatem. Zastosowałam na ranę po przecięciu palca szkłem rana bardzo szybko i się zabliźniła w ciągu 2 dni. Po ranie nie ma śladu. To jest mój produkt który mam zawsze w aptece domowej