JLO Jennifer Lopez, Enduring Glow EDP

JLO Jennifer Lopez, Enduring Glow EDP

Zapach Enduring Glow został zainspirowany siłą i blaskiem, jaki roztacza Jennifer Lopez na scenie. Jej energia i prezencja powodują, że wszyscy patrzą tylko na nią. Poczuj się jak Jennifer Lopez!

Ikoniczna butelka zapachu Glow została ozdobiona w prawdziwie luksusowy sposób. Metalizowana złotem i wykończona na wzór porcelany u podstawy wychodzi naprzeciw najnowszym trendom tak samo, jak Jennifer Lopez.

Nuty Głowy: Włoska Bergamotka, Soczysta Gruszka, Akord Lychee

Rekomendacja
jesień / zima

31% jesień/zima 69% wiosna/lato

Owocowa codzienność

Ten zapach to moje odkrycie roku.
Jak wiele osób, zwróciłam uwagę na ten zapach dzięki buteleczce. Jest śliczna, elegancka, przykuwa wzrok dzięki złotemu kolorowi.
Co do zapachu... Jeden psik i zakochanie gotowe! Jest urzekający, owocowy, dla młodej kobiety. Zaraz po pryśnięciu jest mocny, ale to wrażenie szybko znika i robi się rześko-owocowo.
Choć w składzie nie ma brzoskwini, czuję aromat herbaty brzoskwiniowej. Całość kompozycji jest dość słodka.
Ogólnie jest to bardzo miły, promienny, radosny zapach dla młodych kobiet na co dzień, wiosną i latem.

Rozważna i romantyczna

Rozważna i romantyczna - gdybym miała w dwóch słowach opisać te perfumy
Muszę przyznać, że jest to pierwszy od dłuższego czasu celebrycki zapach, który mi sie bardzo spodobał. Może nie jest to żaden odkrywczy zapach, ale biorąc pod uwagę, że półki z perfumami od dłuższego czasu zalane są gourmandowymi słodziakami warto zwrócić na niego uwagę. I może tu tkwi tajemnica.
Enduring glow poznałam dzięki mojej mamie, która używa ich od dłuższego czasu i wierzcie mi, że zapach jest mega przestrzenny i trwały, za każdym razem kiedy widziałam się z nią ciągnął się za nią taki piękny kobiecy zapach... i tak sama postanowiłam je kupić. I muszę przyznać, że te perfumy są naprawdę kobiece, ciepłe, a jednocześnie świeże i kwiatowe, ale skonstruowane tak, że nie jest to kwiatowy świeżuch rodem z katalogu Avonu. One żyją na skórze, raz czuć świeżość liczi, raz płatki magnolii i piwonii. Nuty bazowe są raczej mało wyczuwalne, ale czuć zdecydowanie piżmowe pobicie.
Mi przypominają bardzo See by Chloe - tutaj dostajemy ten sam rodzaj świeżości.
Co mnie też zdziwiło, dostaję sporo komplementów... no proszę, a to zwykły-niezwykły celebrycki zapaszek :)
Będę nosić z wielką przyjemnością wiosną i latem bo ten zapach jest stworzony na te pory roku

Bardzo trwały

Ostatnio szukałam nowego zapachu, czegoś trwałego, mocnego a zarazem delikatnego. Czegoś co będzie się nadawało na co dzień, ale i na wieczór.
Wybrałam właśnie te i nie żałuję. Świetnie się sprawdzają , zapach utrzymuje się bardzo długo, a ubranie pachnie na drugi dzień, jednocześnie nie są męczące i upierdliwe.
Są delikatnie słodkie, ale tylko na początku z czasem jak się ulatniają są coraz mocniejsze dlatego na wieczór też się sprawdzą.
Nie wyobrażam sobie nie pachnieć nawet jak siedzę w domu i nigdzie się nie wybieram to muszę mieć na sobie jakiś zapach. Dlatego zużywam sporo perfum i mam ich zawsze dość sporo.
Opakowanie jest śliczne i odzwierciedla Jennifer
Lopez z całą pewnością. Pięknie prezentują się na toaletce i w łazience.

słodkie, egzotyczne, owocowe, dziewczęce

ta kompozycja kojarzy mi się z beztroską. O ile mozna opisać zapach to on dla mnie ejst wesoły, lekki, spontaniczny.
Zapach ma bardzo ładne połączenie nut owocowych z drzewnymi.
Sam flakon jest jak dla mnie ładnie wykończony. Połącznie bieli i metalu to strzał w dychę.
Trwałość średnia, ale to nie przeszkadza, aby w ciągu dnia poprawić i spryskać się ponownie, wracając do świeżych owocowych nutek

Zapach ten pasowałby mi do pory wiosennej,do rozpoczęcia w rześki poranek :)

piękny mocny uwodzicielski

Tak,ten zapach może kojarzyć się z J.Lo,piękny trwały uwodzicielski,słodki ale nie duszacy,lekko owocowy.wydaje mi się,ze spodoba się wielu kobietom,jest bardzo uniwersalny. Butelka też przypadla mi do gustu,elegancka glamour,pasuje do perfum skrytych w środku.

Dla mnie bomba!

Nie jestem znawczynią perfum i nie rzucam ich nazwami, gdy tylko poczuję unoszący się w powietrzu zapach. Po prostu podczas zakupów w Rossmanie moją uwagę przykuł ciekawy flakonik i postanowiłam powąchać jego zawartość. To był właśnie Enduring Glow od JLO. Kwiatowo-owocowy zapach od razu przypadł mi do gustu. Jest delikatny i subtelny. Mogę powiedzieć, że taki bezpieczny. Gdy zaczęłam go używać, koleżanka w pracy od razu zauważyłam, a raczej poczuła, że pachnę jakimś innym perfumem. Jej również się spodobał. Od ppnad pół roku zapach Enduring Glow gości w mojej kosmetyczce i nie mam zamiaru tego zmieniać. To jest mój strzał w 10!

Mega trwałe

Perfumy Jennifer Lopez Enduring Glow to zapach kwiatowo-owocowy.Wśród nut głowy wyczujemy włoską bergamotkę, akord lychee, soczystą gruszkę, w nutach serca znajdziemy kwiatowe aromaty magnolii, różowej peonii i liści fiołka. Bazę zapachu tworzy piżmo, biała ambra oraz drzewo sandałowe.Zapach jest bardzo zmysłowy i kobiecy a co najważniejsze trwały.Flakonik robi wrażenie i bardzo dobrze leży w dłoni.Z perfumami poczujemy się mega seksownie i pełne energii niczym Jennifer na scenie Perfumy w cenie 120-180zł????Mnie urzekły zapachem wiec lecą do moich ulubieńców

Yes yes

Mój present wymarzony... znalazłam je pod choinką. Od razu wiedziałam że tak piękna kobieta musi mieć piękne perfumy. Nie myliłam się... jestem mega wybredna jeśli chodzi o perfumki . Te są piękne są delikatne A jednocześnie tak mocno pachną. Są tak wydajne... kilka psikniec starczy by było ode mnie czuć piękny zapach całe 8h w pracy i później w domku... kezabki pytają co to za piękny zapach. Szkoda że te trwałe piękne perfumki są takie drogie...
Sama butelka w sobie zachwyca. Wygląda luksuowo I pięknie prezentują się w na toaletce! Dziewczyny polecam nie pozalujecie!!!
Sam zapach nie jest za słodki Ale też nie dusi. Jest przyjemny I kojarzy się z kobietą ekskluzywną kulturalna ciepla miła I piękna

bardzo ładny zapach

Napotkałam sie na ten produkt całkiem przypadkiem będąc w jednej z drogerii. Oczywiście sprawdziłam na testerze i zapach mnie zachwycił. Po kilku dniach wróciłam i zakupiłam go. Perfum utrzymuje się dość długo do tego jest taki przyjemny i subtelny.

Nie najgorszy

Flakonik to chyba najlepsza rzecz w tych perfumach. Bardzo gustowny.
Kształt już charakterystyczny dla wszystkich zapachów z serii Glow od J.LO.

Liczyłam, że będzie choć trochę przypominał przepiękne perfumy Glow (oryginalna wersja w oszronionym flakoniku) .

Tu po psiknięciu mamy fuzję zapachów - czuć dosłownie wszystko.
Są bardzo mocne na początku, dlatego też myślę , że to docelowo miał być zapach wieczorowy.
Niestety w tej fuzji ciężko wyróżnić jakieś charakterystyczne nuty, co zawsze przynosi mi dużą przyjemność. Lubię samodzielnie rozpracować zapach, a tutaj nie byłam po prostu w stanie tego zrobić. Nuty owoców, które są podawane jako nuty głowy całkowicie się mieszają i przypominają bardziej zmieszane nuty kwiatowe.
Zapach mimo to nie jest najgorszy, bo osobiście lubię kwiatowe dusiciele w stylu J'Adore ;)

świetny

Nowy zapach Jennifer Lopez Enduring Glow o uwodzicielski a jednak nie przesadzony bukiet zapachowy, który sprawia, że nie przejdziesz niezauważona. Zapach jest idealny na randkę czy wieczór we dwoje, jest wibrujący, zmysłowy i uwodzicielski. Perfumy oczarowały mnie swoim zapachem,który jest dojrzały i sprawia,że bujam w obłokach. Zapach jest bardzo kobiecy, elegancki, zniewalający, kuszący i odświeżający. Utrzymuje się bardzo długo. Bardzo go polubiłam i używam praktycznie codziennie, chętnie kupię go ponownie.

Zaskoczenie

Zapach ikony muzyki pop, Jennifer Lopez zaskoczył mnie już po otwarciu kartonika, ponieważ tak przepięknego flakoniku już dawno nie widziałam. Przypomina kobiece, seksowne i zmysłowe kształty, zaś złoto - biały kolor podkreśla jego elegancki i szykowny wymiar. Jeśli chodzi o zapach to dominują tu słodkie nuty liczi, gruszki czy bergamotki, złagodzone aromatem drzewa sandałowego i piżma, które nadają mu zmysłowy i uwodzicielski ton. Zapach jest idealny na randkę czy wieczór we dwoje, jest wibrujący, zmysłowy i uwodzicielski. Słodycz nie przytłacza ale upaja, a to za sprawą obecności kwiatowych nut magnolii, fiołka i i różowej piwonii. Pięknie rozwija się na skórze, utrzymując się ok 5-6 h.