Avon, Maxima EDP

Avon, Maxima EDP

Maxima to niebiańska kompozycja zapachowa dla Niej. To unikalne połączenie szlachetnych nut kwiatu Immortelle, który jest symbolem wieczności i obietnicą wiecznej młodości z delikatnymi akordami soczystej nektarynki i jaśminu wielkolistnego. Ten ciepły i aksamitny zapach rozpali Twoją wewnętrzną moc. Pojemność 50 ml. W tej linii zapachowej dostępna jest także perfumetka Maxima dla Niej 10 ml oraz balsam do ciała Maxima dla Niej, pojemność 150 ml.

50 - 100ml
Rekomendacja
jesień / zima, na dzień

97% jesień/zima 3% wiosna/lato

Kobiecy, ale do mnie nie trafił

Zapach bardzo kobiecy, kwiatowy, ale jednak nie trafił w mój gust. Jest oczywiście naprawdę ładny i wydajny, długo utrzymuje się na skórze, ale jednak do mnie nie pasuje. To co mi się podobało, to wygląd flakonika, który jest nie tylko bardzo ładny, ale i poręczny w użytkowaniu. Fajnie, że do perfum regularnych jest jeszcze opcja perfumetki, bo wtedy można ją nosić zawsze przy sobie. Minusem jest cena, ale z tego co widziałam praktycznie zawsze można kupić te perfumy w promocji.

Z tego duetu to jego słabe ogniwo

Nie doceniam uroku tego zapachu. Nie rozumiem tych górnolotnych słów jak to budzi się do życia bogini dzięki temu zapachowi. Cóż być może moja bogini umarła albo zwyczajnie wystawiła mi środkowy palec głośno mówiąc 'spier.aaalaj'. Nic na to nie poradzę.
Bo wizualnie ta słabość jest piękna, królewska na swój sposób ale to co skrywa się w środku należy zaszufladkować i zapomnieć. Nijaki aromat złożony z trzech składników gdzie nic się nie wybija, w pierwszym odruchu czuję nić podobnego aromatu jak w Si Armaniego, ale to trwa zaledwie ułamek sekundy, może pół minuty po czym moje zapachowe ego chowa kły i ściera cieknącą już ślinkę na myśl o boskim zapachu. Bo go tu nie ma. Jest coś, ale to coś jest mało wyraźne , nie wystarczające bym mogła się w nim zakochać. I jest stałe - nie dzieje się tu nic odkrywczego, nie ma trzęsienia ziemi, nie ma fajerwerków, zapach nie czaruje, nie uwodzi, nie wodzi na pokuszenie tylko trwa. Jak jakiś byt. Mało to zmysłowe biorąc po uwagę, że zaczyna się kwiatami ale nie pozwala im się rozwinąć
Jeśli zamknę oczy to myśląc o bogini widzę czystą białą kartkę gdzie ktoś próbował stworzyć coś ładnego i prostego, mało skomplikowanego ale zabrakło mu pazura i charakteru. Wyszło nijak, bez polotu. Zapach słodki, delikatnie kwiatowy trzymający się mniej niż 2 godziny. Uroczy? Może dla nastolatek nie dla kobiet pewnych siebie, znających każdą słabość i idącą czasem pod prąd, czasem z jego nurtem.
Inaczej sprawa się ma z wersją męską - bo to pachnie cudownie. Tak, zdecydowanie cudownie, silnie, męsko i z charakterem. Tak jakby ktoś położył na tym flakonie swoją silną dłoń i tchnął w cały ten aromat odrobinę zadziornego męskiego charakteru. Bo w tej wersji mogłabym się zatopić i pozwolić na ogarnięcie się każdej słabości, którą mam. Poza tym, ten męski odpowiednik trzyma się powyżej 10 godzin... tak tylko mówię ...

Maxima

Maxima to taki kwiatowy zapach z nutą słodkości. Nadaje się bardziej na sezon jesienno/zimowy, idealna do używania na co dzień. Flakon elegancki. Mnie zaskakują trwałością, śmiało utrzymują się na mojej skórze przez cały dzień.

Maxima

Kobiecy, bogaty zapach. Mocny i głęboki, ale jednocześnie owocowy i słodki, chociaż bez przesady. Jak dla mnie średnio sprawdzi się na co dzień, raczej preferuję je na wieczorne zimowe wyjścia. Zapach jest bardzo elegancki i całkiem trwały oraz zamknięty w przepięknym złotych flakonie który cieszy oko i zdobi toaletkę.

Całkiem warto

Woda ta ma dosc intensywny zapach, moim zdaniem jest raczej na okres jesienno-zimowy. Dla mnie lekko za mocna, ale zalezy co kto lubi. Ma bardzo ladny flakonik,jest raczej wydajna, ale jedyne co mi nie pasuje, to cena. Dla mnie 70 zl to duzo, jezeli chodzi o wodę która nie jest z jakiejs bardzo drogiej firmy.

Świetny

Perfum zamówiłam z zestawem. Ma piękny kwiatowy, nie duszący zapach, używam go na co dzień (dzień w dzień ;) ) choć uważam, że na wieczór będzie bardzo elegancki. Jest trwały. Polubiłam te perfumy.

Woda perfumowana Avon Maxima

Bardzo kobiecy, kwiatowo-owocowy zarazem lekki, zmysłowy zapach, zamknięty w eleganckim flakonie ???? Zapach należy do słodkich zapachów pomimo tego nie jest mdlący ani duszący, jest długotrwały.

Przepiękne !

Kiedy moje poprzednie perfumy dobiły dna z nie ukrywaną ciekawością sięgnęłam po nowość - Maxima od Avon.

Na początku w oczy rzucił mi się przepiękny flakonik. Kształt przywołuje mi na myśl kobietę silna i pewna siebie ozdobiona czystym złotem .

W środku natomiast znalazłam piękne pachnące perfumy - delikatna kombinacje słodkich kwiatów jaśminu i immorelii z świeżych nektarynek .

Perfumy Maxima używam codziennie i cieszę się ich zapachem po każdym użyciu .

Szczerze polecam ! Idealne ma okres jesienno zimowy !

Idealne na dzień i na noc

Zapach dla kobiet, które lubią perfumy kwiatowe i też nieco orientalne
Już sam flakonik robi mega wrażenie
Misterna, zdobiona złota nakrętka wygląda przepięknie
Maxima to zainspirowane mocą bogów kompozycje zapachów szlachetnych, bardzo rzadkich składników.
—————
Kwiaty Immortelle i soczysta nektarynka sprawiają, że zapach jest słodko-kwiatowy, do tego jaśmin wielkolistny - sprawiają, że jest to wspaniała kompozycja dla niej ...
Jeśli kojarzycie wode „Luck” od @avon_polska to Maxima nieco przypomina mi ten zapach
Perfumy są długotrwałe i utrzymują się do 8 godzin
Jest to zapach zarówno na dzień jak i na noc

Przepiękny zapach dla bogini

Maxima ma przepiękny flakon. Mnie on się kojarzy z boginią, królową. Złoty kolor był tu strzałem w dziesiątkę. Głównymi nutami tego zapachu są nektarynka, jaśmin wielkolistny oraz kwiat Immortelle. Jest to idealna kobieca woń, którą można spokojnie używać na co dzień. Lekko słodka, kwiatowa i mimo, że wydaje się dość mocnym, silnym zapachem, to na swój sposób jest lekka i przyjemna. Czasem trafiają się perfumy pasujące do każdej kobiety - to jest właśnie taki zapach. Kompozycja kwiatowo-orientalno-drzewna sprawdza się tu świetnie.
Według mnie zdanie "Pokłoń się przed swoją Boginią" mogłoby reklamować Maximę i idealnie by do niej pasowało. Ten silnie kobiecy zapach standardowo utrzymuje się na skórze i ubraniach przez kilka godzin. Będzie idealny na okres jesienno-zimowy, bo jest taki ciepły, otulający.

Otulająca słodycz

Słodki, trwały, uwodzicielski, tak w skrócie można opisać ten zapach.
Idealny na jesień i zimę. Cudowna kwiatowo-owocowa kompozycja zapachowa, która otula przez cały dzień. Niesamowicie długo utrzymuje się zarówno na skórze, jak i szalik czy ubraniach. Moje pierwsze wrażenie było trochę mieszane. Lubię kwiatowe, delikatne zapachy, a ten wydawał mi się lekko duszący i ciężki, ale już po kilku godzinach zmieniłam zdanie. Zdałam sobie sprawę z tego, że to ideał na zimne dni, kiedy chodzimy w swetrach i szalikach.
Wiele osób pyta również czym pachnę, bo zapach jest ciekawy i intensywny.
Wydaje mi się, że to będzie mój ulubiony zapach na nadchodzące chłodne dni.

Pokochałam ten zapach!

Zapach Maxima od Avon okazał się dla mnie idealną propozycją perfum na co dzień. Preferuje perfumy wypełnione nutami kwiatów i taka jest właśnie Maxima. Zapach jest totalnie zmysłowy! Połączenie kocanki, nektarynki i jasminu było strzałem w dziesiątkę! Perfumy towarzyszą mi prawie każdego dnia , a mimo to nie "nudzą" mi się. Za każdym razem rozpieszczają moje zmysły. Perfumy są bardzo trwałe. Perfumując się rano wyczuwam zapach aż do samego wieczoru. Nie mogę nie wspomnieć o wyglądzie flakonika. Złoto od zawsze kojarzy mi z ponadczasową elegancją. Perfumy nie tylko cudownie pachną ale i przepięknie wyglądają na toaletce. Uwielbiam! ❤❤❤