Lovely, Ombre Lips, Strobing Lip Stick (Konturówka + rozświetlająca pomadka do ust 2 w 1)

Ombre Lips marki Lovely 2 w 1 to konturówka i rozświetlająca pomadka do ust. Zestaw dostępny w odcieniach:
Rose Dust

kryjące
Efekt
perłowe

Oj nie nie

Kupiłam ten produkt ze względu na kolor. Wybrałam numer 3, który miał być bardzo ładnym brązem, ale okazał się być rudym odcieniem, a nie tego szukałam. Pomijając zawód kolorystyczny musze zwrócić uwagę na zapach tego produktu, który przypomina kredkę świecową/ wosk. Jest straszliwie nieprzyjemny.
Końcówka z brokatem ma konsystencje rozpuszczającego się masła, łamie się za każdym razem gdy chce pomalować usta. Wgląda też okropnie.
Dla cienkiej końcówki jest jeszcze cień szansy, że będę jej używać. Nakłada się ładnie, jest dosyć precyzyjna, miękka, ale nie łamie się.
Ilość produktu w opakowaniu jest okej.

może być

kupiona na promocji za dyche, definitywnie nie warta orginalnej ceny. kontórówka jest super ale ta "pomadka" z drugiej strony ma formę podobną do kredki świecowej. Prawie nie zostawia koloru, jest twarda i żle się wysuwa. Za to jest trwała i daje fajny efekt ombre

Konturówką i pomadka

Uwielbiam takie tanie zestawy które można dorwać w Rossmanie . Pomadka pięknie kryje usta jest bardzo wydajna a kontrola mega podkreśla kontur ust co z pomadka robi usta mega powiększone . Utrzymuje się dość długo nawet podczas spożywania posiłku .

Jak za tą cenę ok ale...

Na początku byłam bardzo zadowolona chyba z uwagi na kolorystykę. Do tego nie mogę się "przyczepić ". Kolory naprawdę super ze sobą współgrają i rzeczywiście otrzymujemy efekt ombre lips. Wygląda to mega ale niestety schody zaczynają się z upływem czasu i noszenia makijażu. Ciemniejsza strona i zarazem ta precyzyjniejsza jest bardzo miękka przez co łatwo o rozmazanie, czy wyjechanie za kontur i jest to bardzo widoczne. Druga końcówka, jaśniejsza, która służy do wypełnienia ust od środka, ma drobinki, które bardzo ładnie odbijają światło i tworzą przejście w połączeniu z ciemniejszą linią. Niestety i ta strona ma swój minus ponieważ bardzo szybko waży się na ustach i całość nie jest za bardzo komfortowa w noszeniu.

śmierdzielek

Zapach jest bardzo nieprzyjemny, dość intensywny aż dostaję od niego zawrotów głowy. Przypomina mi zapach spalenizny zmieszany z zapachem świecy.

Na ustach prezentuje się dość ładnie ale spektakularnego efektu ombre na nich niestety nie mam i nie jest bardzo widoczny.

Ogólnie trwałość nie jest rewelacyjna, w ciągu dnia musiałam kilkakrotnie poprawiać usta.

Lovely ma w swojej ofercie lepsze pomadki do ust a ta niestety do tych najlepszych nie należy.