Kiko Milano, Unlimited Double Touch, Liquid Lipstick (Dwuetapowa płynna pomadka do ust)

Dwuetapowa pomadka w płynie, składa się z barwnej bazy i zmiękczającego błyszczyka z efektem do 12 godzin.
Wzbogacona mieszanką polimerową płynna baza, po naniesieniu aplikatorem na usta, tworzy delikatną powłokę, która optymalnie do nich przylega i równo pokrywa je kolorem. Jest odporna na rozmazywanie i bardzo szybko schnie. Natomiast błyszczyk o działaniu zmiękczającym nadaje ustom świetliste i błyszczące wykończenie. Ta pomadka jest niezwykle trwała, odporna na oblizywanie, spożywanie pokarmów czy... pocałunki. Co najmniej przez 12 godzin nie wymaga żadnego poprawiania! Opakowanie wyposażone jest w dwa aplikatory – aplikator filcowy do bazy zapewnia wysoką precyzję podczas nakładania, a aplikator z włosia pozwala na nabranie odpowiedniej ilości błyszczyku. Jego design jest funkcjonalny, elegancki i łatwo rozpoznawalny dzięki monogramowi KK, umieszczonemu na środku metalowego uchwytu.

Skład jest w trakcie moderacji.

• BASE COLOUR INGREDIENTS: ISODODECANE, BIS-HYDROXYETHOXYPROPYL DIMETHICONE/IPDI COPOLYMER ETHYLCARBAMATE, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, MICA, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, DIMETHICONE, ALCOHOL, AQUA (WATER/EAU), ETHYL VANILLIN, DICALCIUM PHOSPHATE, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-t-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, LAURETH-4, TIN OXIDE. +/- (MAY CONTAIN): CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 77491 - CI 77492 - CI 77499 (IRON OXIDES), CI 15850 (RED 6, RED 7, RED 7 LAKE), CI 15985 (YELLOW 6 LAKE), CI 19140 (YELLOW 5 LAKE), CI 42090 (BLUE 1 LAKE), CI 45410 (RED 28 LAKE). TOP COAT INGREDIENTS: DIMETHICONE, CETYL PEG/PPG-10/1 DIMETHICONE, CERA MICROCRISTALLINA (MICROCRYSTALLINE WAX /CIRE MICROCRISTALLINE), PARAFFIN, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-t-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE

Mój hit hitów

Pomadkę poznałam u kjYbkoo, kiedy po wspólnym obiedzie makijaż jej ust ciągle był nieskazitelny.
Skusiłam się i pewna dobrego od razu kupiłam kilka kolorów..
W pięknym dwukomorowym aplikatorze ukryte jest złoto w płynie!
Na początek nakładamy kolor, czekamy chwilę aż zastygnie i dokładamy warstwę błyszczyka. Makijaż utrzymuje się bardzo długo,, nie obija się na szkle czy sztućcach a także na skórze. Jedynie czasami w ciągu dnia konieczna jest ponowna aplikacja bezbarwnego błyszczyka.
Produkt "zjada" się równomiernie więc nie robi brzydkiego efektu przy schodzeniu. Mi towarzyszyła w makijażu przez cały mój ślub i wiedziałam, że o nic nie muszę się martwić

Bardzo lubię tą pomadkę, fajna na co dzień

Szczerze przyznam, że na pomadka świetnie się sprawdziła w moim użytkowaniu. Co mnie zaskoczyło, to trwałość. Bardzo długo wytrzymuje na ustach, w ciągu dnia nie muszę poprawiać makijażu ust, ani dokładać pomadki. Fajna konsystencja, na początku się trochę klei... jednak po czasie robi się matowa. Częściej używam samej pomadki, niżeli błyszczyka. Jednak błyszczyk też jest fajny, można go używać na pomadkę, albo od razu na usta. Daje fajny efekt.

Bardzo polecam tą szminkę, ma fajne opakowanie, a produkt jest taki 2w1. Zajmuje o wiele mniej miejsca w kosmetyczce niż dwa osobne produkty. Aplikator pomadki jest wygodny, precyzyjny. Ja mam odcień różowy i na prawdę bardzo mi się podoba. Bardzo polecam!

Dla mnie extra

Pomadka ma ladne kolory, po nałożeniu na,usta dosc szybko zastygła, bez uczucia ściagnięcia. Nie podkresla sychych skórek. Po nałożeniu topu ukazała się piękność w całej okqzałosci. Oczywiscie nie byłabym sobą, gsybym nie spróbowała z tipem i bez i serio ten top powoduje jej trwałosc. Piłam, jaslam dosc tlusto i nic się nie zjadła. No szok poprostu. Bardzo polecam.

Nie zjada się

Bardzo trwała pomadka w wielu odcieniach, które można dobrać do swojej urody czy poziomu opalenizny. 2 etapowe nakładanie przedłuża trwałość i sprawia, że pomadka trzyma się na ustach przez wiele godzin. Nie wysusza warg na wiór, nie odciska się na szklance ani nie rozmazuje.

Używa produktu od: próbka

Długotrwała pomadka w płynie na 5.

Pomadka, tak jak obiecuje producent utrzymuje się na ustach bardzo długo. Nie zjada się jej, nie zastawia na szklance . Jest bardzo długotrwała i usta wydają się pełniejsze.

Efekt końcowy, jaki daje pomadka, bardzo mi się podoba.

Kosmetyki Kiko Milano, w tym recenzowaną pomadkę, testowałam w ramach Klubu Recenzetki - dziękuję za taką możliwość. Było to moje pierwsze spotkanie z tą marką, nie wiedziałam czego się spodziewać. Koniec końców jestem zadowolona, ale po kolei. ;)

Opakowanie produktu jest całkiem spore, podzielone na dwie części. Po jednej stronie znajduje się matowa pomadka z wygodnym, precyzyjnym i miękkim aplikatorem, a po drugiej top coat. W tym przypadku aplikator nie jest już tak fajny - zwykły pędzelek, w dodatku sztywny, ciężko się nim pracuje, oj ciężko. Pomadka ma bardzo ładny, lekko słodkawy zapach. Testuję odcień 111 - dziewczęcy róż, mi się podoba. Żeby jednak pokryć nim usta jednolicie, trzeba nałożyć co najmniej dwie warstwy. Może to kwestia lekkiej konsystencji...? Plus jest taki, że podczas aplikacji nie miałam żadnych kłopotów. Pomadka dość szybko zasycha i niestety skleja usta. Teoretycznie można byłoby nie nakładać już na nią top coat, bo generalnie daje ładne wykończenie. U mnie to jednak nie przeszło - nie mogłam znieść, że usta tak się kleją. Po kilku sekundach od nałożenia nabłyszczacza na szczęście to mija. Efekt końcowy bardzo mi się podoba. Co prawda dość spora część top coat znika w ciągu 1-2h od aplikacji, ale nadal usta wyglądają ładnie i przede wszystkim nie są sklejone. Zadowolona jestem też z trwałości, choć od razu zaznaczę, że u mnie pomadka nie przetrwała 12h. Maksymalnie to było 6-8h i jeden posiłek, po kolejnym wymagała już poprawek. Ale i tak uznaję ten wynik za godny pochwały, podobną trwałość mają u mnie kultowe pomadki z Maybelline. Zimą mam problem z suchymi ustami, nie odnotowałam, by recenzowana pomadka dodatkowo je wysuszała.

Podsumowując, choć klejące usta po nałożeniu bazy denerwują mnie, nadal będę używać pomadki, bo efekt jaki daje, bardzo mi się podoba.

Efekt powiększenia ust

Fajna pomadka, jednak jeśli chodzi o krycie to mogłoby być lepiej. Pomadka zostawia smugi. Trzeba nałożyć grubszą warstwę aby usta były idealnie pokryte. Jednak strona bezbarwna jest kapitalna. Uwielbiam ją. Daje efekt powiększonych ust. Usta są błyszczące, nie lepi się zbyt mocno. Wydają się pełne. Ja mam usta nie za wąskie ale też nie szerokie. A ten efekt daje mi uczucie ust jakbym wyszła z zabiegu powiększania ust. Polecam

Efekt kwasu w ustach

Pomadka zachwyca. Opakowanie wygląda bardzo ekskluzywnie. Najpierw nakładamy kolor a później błysk???? po drugim etapie usta wyglądają na wypełnione i powiększone niczym wstrzyknięcie kwasu w usta bez igły. Efekt bardzo mnie zaciekawił i na stałe pomadka wyładowała w mojej torebce i jest ze mną podczas każdego wyjścia. Bardzo polecam ten produkt

Na bank kupię inne odcienie!

Mój odcień to 113 - taka trochę neonowa brzoskwinka.

Opakowanie na plus - wygląda "drogo" i moim zdaniem jest całkiem poręczne.

Aplikatory bardzo przyjemne, bez problemu można wyrysować nimi usta, choć jeśli chodzi o stronę bezbarwną to mam wrażenie, że nabiera się tam troszkę za mało produktu.

Co do trwałości - jeśli pomadka już zastygnie jest nie do ruszenia. Miałam problem z jej zmyciem po kilku godzinach.

I teraz minus, który obstawiam zależy od koloru, a mianowicie musiałam nałożyć, aż 3 warstwy pomadki by usta były pokryte w całości kolorem. Niestety pomadki w kolorze brzoskwini już tak mają i nie trafiłam jeszcze na taką by miała super krycie po 1 aplikacji. Mimo wszystko zakupie inne kolory do testów, bo trwałość pomadki jest niesamowita.

Numer jeden wśród pomadek

Jeśli miałabym opisać tę pomadkę jednym słowem z pewnością byłby to ,,Ideał"- dlaczego? Jak dotąd nie odkryłam ani jednej jej wady.
W pięknym i funkcjonalnym opakowaniu kryje się kolorowa baza z filcowym aplikatorem- dla większej precyzji nakładania po jednej stronie, natomiast po drugiej- błyszczyk z pędzelkiem do aplikacji.
Samo użycie jest niezwykle proste: nakładamy bazę, czekamy chwilę i aplikujemy błyszczyk. A później już tylko cieszymy się efektem przez wiele godzin :)
Zgodnie z obietnicą producenta nie straszne jej jedzenie, picie ani pocałunki. Ja dodałabym tu jeszcze maseczkę, niemalże od początku pandemii musiałam zrezygnować z efektu błyszczących ust, ponieważ pod maseczką zdarzało się, że ,, zmieniały nieco swoje miejsce" z tą pomadką nie ma tego problemu. Przez wiele godzin cieszę się błyszczącymi ustami nie znacząc nimi szklanek ;)
Kolejną pozytywną cechą jest to, że nie przesusza ust nawet tak bardzo wymagających jak moich. Do tego Idealnie kryje, mimo jasnego odcienia. A skoro już przy odcieniach, to chyba czas najwyższy zamówić ich jeszcze więcej, a Ty wiesz już który wybierzesz? :D

Niby dobra a jednak zła

Pomadę otrzymałam do testowania od Wizaż za co bardzo dziękuję.
Niestety, ale w ogólnym rozrachunku, według mnie ta pomada wypada dość blado, ale jest też jeden plus.
Zacznę od opakowania, które ze względu na swój kształt w formie spłaszczonego walca jest dla mnie nieporęczne. Kolejnym minusem jest aplikator strony nabłyszczającej, którego włosie jest twarde, przez co precyzyjne nałożenie jest dla mnie niemożliwe.
Pomadka ma dobrą konsystencję (zarówno strona nabłyszczająca jak i kolorowa) i nie wyróżnia się jakoś specjalnym zapachem.
Jedynym plusem jest jej trwałość, o której mówi producent i to mogę potwierdzić.
Jak dla mnie, dobrze stosuje się osobno stronę nabłyszczającą i osobno pomadkę. Razem tworzą nieciekawy efekt.
Niestety, ale w ogólnym rozrachunku nie mogę polecić tej pomadki.

Bardzo trwała

Pomadka jest bardzo trwała i nie zostawia śladów - utrzymuje się do 12h - najdłużej ze wszystkich, które do tej pory stosowałam.
Nie klei się, po użyciu błyszczyka usta są gładkie i jakby pełniejsze. Ogromny plus za eleganckie, niecodzienne opakowanie. I na tym kończą się zalety produktu. Niestety problem jest z równomiernym nakładaniem produktu i wysyceniem pigmentu.