Alterra, Bio-Kardamon & Bio-Mandel Duschgel (Kremowy żel pod prysznic `Kardamon i migdały`)

Cena PLN 6.99

Alterra żel pod prysznic Kardamon i migdały Bio o czarującym zapachu delikatnie oczyszcza i pielęgnuje. Daj się oczarować ciepłym zapachem kardamonu i migdałów i rozkoszuj się tym wspaniałym doznaniem pod prysznicem.
Produkt godny zaufania:
nie zawiera syntetycznych barwników i substancji zapachowych,
nie zawiera silikonów, parafiny i innych związków olejów mineralnych
tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie.

żele pod prysznic
nawilżające, oczyszczające
zapachowa
w żelu
normalna

Okej

Żel pod prysznic Alterra o zapachu migdałów. Zapach jest naprawdę delikatny , mimo to zapach utrzymuje się na skórze. Żel dobrze myje i nie wysusza skóry , nie podrażnia jej. Minusem jest fakt że ciężko jest go spienić . Zwykle mam żele które od razu w kontakcie z wodą pienią się , temu przychodzi to nieco trudniej. Jego pojemność to 250 ml , zwykle wybieram większe żele ale na ten trafiłam w rossmannie w atrakcyjnej promocji. Nie wiem czy sięgnę po niego ponownie, ale cieszę się że mogłam go przetestować.

Jeden z ulubionych

Jakiś czas temu zaczęły mi się problemy ze skórą, zrobiła się sucha i alergiczna, zaczęły pojawiać się zaczerwienienia i swędzenie. Postanowiłam więc przerzucić się na kosmetyki bardziej naturalne. Ten żel pod prysznic był drugim z Alterry, który przetestowałam. I został ze mną na dłużej
Niestety, żel niezbyt nawilża moją przesuszoną skórę, ale przynajmniej jej nie podrażnia. Ma fajny, korzenny, słodki zapach.
Lubię go za skład, delikatne działanie, a jednocześnie skuteczne oczyszczanie.

Jestem na tak!

Żel Alterra to ciekawa, drogeryjna pozycja. Jest to produkt, który mógłby konkurować z znacznie droższymi, naturalnymi produktami- lecz ten ma przewagę, że względu na swoją naprawdę przystępną cenę.
Opakowanie jest proste, wygodne, z zamknięciem na klik. Góra butelki jest idealnie płaska, więc przy końcu opakowania bez problemu można ją postawić "do góry nogami", aby ociekły też resztki kosmetyku. Całość wykonana jest z trwałego tworzywa, tak więc nie odkształca się.
Zapach żelu jest bardzo ciekawy- mamy tu połączenie wyrazistego kardamonu, z delikatnymi, słodkimi migdałami. Ten duet jednak świetnie się komponuje, tworząc przyjemną, odpreżającą woń.
Konsystencja jak najbardziej na plus. Alterra tworzy też kremowe żele pod prysznic, których nie lubię ze względu na praktyczny brak piany. Kardamonowa pozycja jednak pieni się idealnie, dokładnie i delikatnie oczyszczając. Dużą zaletą jest brak podrażniania, czy też przesuszania. Skóra tuż po użyciu jest delikatna i przyjemnie miękka.

Nawet fajny

Żel kupiłam ze względu na dobry skład. Zapach jest przyjemny, jakby lekko waniliowo -orzechowy. Dość wydajny i całkiem nieźle się pieni. Nie wysusza skóry. Cena też jest atrakcyjna, więc warto spróbować.