Laura Conti, Cukrowy piling do ust z żurawinowymi drobinkami

Laura Conti, Cukrowy piling do ust z żurawinowymi drobinkami

Intensywne wygładzenie, zmiękczenie i ujędrnienie ust.
Piling do ust odżywiający i wygładzający naskórek. Zawiera unikalną kompozycję pilingującą - sproszkowane pestki żurawiny oraz drobne kryształki cukru. Działa niezwykle delikatnie, a jednocześnie skutecznie, pozwalając dokładnie usunąć martwy naskórek. Bogaty kompleks składników aktywnych z masłem shea, olejkiem arganowym i ze słodkich migdałów działa odżywczo i ochronnie. Wygładza, zmiękcza i ujędrnia usta. Przygotowuje usta do aplikacji pomadek i balsamów ochronnych. Pozwala na lepsze, bardziej równomierne ich rozprowadzenie oraz przedłuża czas utrzymywania się na ustach.

zapachowa
w sztyfcie
<10ml

Uwielbiam

Peeling idealnie złuszcza zrogowaciały naskòrek i regeneruje nawet mocno popękane usta. Idealnie nadaje się na codzień oraz pod makijaż. Pozostawia usta mocno nawilżone. Ładnie pachnie i posiada naturalny skład . w malutki słoiczku ukryta duża moc witaminowa. Peeling przed nałozeniem pomadki wystarczy ściagnąć husteczką albo odczekać do rozpuszczenia. Jestem nim zachwycona !! Moje popękane zimą usta nareszcie wyglądają dobrze i nie pękają